Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

04 sty 2009, 14:23

witam i ja ....

cudowne te wasze dzieciaki .... wszystkie razem i każde zosobna .....

Moje łobuzują okropnie ...Malwinka daje czadu co dzień - coraz bardziej ...na szczęście Kacperek od jutra wraca do szkoły .... może jak będą miały się mniej - to i mniej się będą bic i kłócić ....

Mi niestety laptop pada .... a na stacjonarnym nie mam internetu - i pewnie przez jakiś czas nie bedę miała z Wami kontaktu ... :ico_placzek:

Mój synuś we wtorek ma imieniny .... :ico_olaboga: na prezent zamówiłam mu kolejną pościel Ben 10 .... bo sam sobie wybrał bo starą siostra załatwiła mu flamastrami .... :ico_zly: a ja na przypadające niedługo imieniny zamówiłam sobie na allegro program do komp .... tylko najpierw muszę przeinstalowac windowsa ...

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

04 sty 2009, 18:39

Aniu zdrówka dla Patryczka
Agika wracaj do nas szybko....!!! Czekamy!
Może chociaż z pracy będziesz pisać.

moja mama już wróciła została jeszcze babcia, zaraz jedziemy do kościoł;a, a ja we środę mam już tę laparoskopię :ico_chory:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

04 sty 2009, 21:18

Madziu, trzymam kciuki za Ciebie &&&. Dobrze, że jest babcia. Może nie za wiele masz czasu na myślenie. Porozmawiacie sobie, pośmiejecie się...
Aginka, oj ta Malwinka- łobuzica. Fakt, jak Kacper będzie w szkole, to mała może za nim zatęskni.
Też się zastanawiam co z Izą i Basią. I z Diem... Zubelek mało nas odwiedza i Justyna... :ico_placzek:

Patrykowi temperatura skacze. Miał już ponad 38 ale zbiłam mu paracetamolem. Kinga z sanek wcale nie chciała wracać do domu :ico_haha_01: . Była zachwycona. Ale wróciła zimna... :ico_szoking: . Zobaczymy, czy nie odbije się to na jej zdrowiu.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

06 sty 2009, 18:32

Mieliśmy ciężką noc. Patryk obudził nas marudzeniem i pojękiwaniem o godzinie 2. Okazało się, że miał 39,9 :ico_szoking: . Dałam mu paracetamol w syropku i dodatkowo czopek. Przespał później ładnie do rana. Rano miał jeszcze 38,4, dałam mu znów lek w syropie. Do teraz ta temperaturka się utrzymuje, ale bez żadnego "zbijacza". Mam nadzieję, że już mu nie podskoczy. Teraz ładnie maluchy śpią.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

06 sty 2009, 21:43

Magdalena_82, za jutro trzymamy kciukasy ...

i Patryczkowi zyczymy zdrówka ....

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

06 sty 2009, 23:48

Cześć dziewczynki dzięki za kciukasyyy!
Patryczkowi zdrówka duzo dużo....i wszytskim chorującym.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 sty 2009, 12:35

Gabi, ja na gwiazdkę zamówiłam swojemu takie coś z grawerem dzieci i napisem "tatusiowi Kinga i Patryk". Zrobili bardzo szybko, ale do piątku się nie wyrobią...
http://allegro.pl/item497545993_brelok_ ... ratis.html

Mój małżowaty ma urodziny w lutym i też już czas pomyśleć o czymś, ale ja zawsze mam kłopot z kupieniem prezentu.

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

07 sty 2009, 13:01

Całe szczęście wczoraj koło południa dostał ostatni raz przeciwgorączkowy lek. Wieczorem miał jeszcze 38, 3 ale już nic nie dawałam. Dzisiaj od rana 36,7 :ico_brawa_01: . Mam nadzieję, że już będzie ok...
Ciekawa jestem jak nasza Madzia...

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

08 sty 2009, 09:35

Dzien dobry :)
Ja na chwilke..
U mnie u nas nic nowego :)
Dzieci moje sa zdrowe,i Marcusek juz ladnie sam wstaje i duzo sobie raczkuje i sie ladnie bawi i kochany i spokojny chlopczyk to jest,a Nicolka to maly lobuz,wczoraj chyba ze 3 razy sprzatalismy jej pokoj bo wszystko fajnie wyrzuciala na dywan i sie ladnie z Marcuskiem bawili.. ale super bo pozniej po zabawie mi pomogla posprzatac :-)
A moj mezulek juz znowu do pracki poszedl i ja sama z dziecmi ale juz sie do tego przyzwyczailam.. fajnie bylo miec tak mezulka w domku :-> A teraz wrocilismy do codziennosci i jestem sama z dziecmi i tez jest Pieknie :-)
U nas sa niesamowite Mrozy.. W ciagu dnia jest tak do -10 °C a w nocy to jest tak do -15 °C to niemozliwe.. ale dzisiaj postanowilam ze ubiore cieplutko bardzo dzieci w kombinezony i sie wybierzemy na Poczte..
A w sobote jedziemy na urodziny do mojego szwagra.. mial urodzinki w srode (wczoraj) ale odprawia w sobote.. ciekawe jak to zrobimy. jak Nicolka chodzi o 18 30 do 19 00 spac,.. a tam do nich trzeba godzine jechac.,. i tak najpierw jedziemy na kawe o 14 00 do 15 00 a pozniej szwagrowka zrobi jakies jedzenie.. ale ciezko bedzie Nicolce tyle czasu wytrzymac.. no zobaczymy..
A Marcusek to kochany jest.. on jak chce spac to pomarudzi i dam go do wozka i pobujam i spi.. a nawet sam zasnie jak jest bardzo zmeczony.. kiedys w nocy nie wstanelam do niego bo sobie opowiadal i gaworzyl o 4 nad ranem.. a mi sie tak spac chcialo... i zasnelam a obudzilam sie o 6 00 to Marcusek juz sobie spal.. sama niewiem jak dlugo spal i kiedy zasnal.. :ico_wstydzioch: :ico_noniewiem: ale to takie sporadyczne przypadki ..
Pozatym to nie odzywalam sie bo u nas nic nowego ..

Magda zycze ci szczesliwej operacjii i szybkiego powrotu do zdrowia

Mama _Ania dobrze ze juz lepiej sie Patryczek czuje

Gabi ja tez narazie nie kupuje zabawek moim dzieciom.. kurde brakuje mi powoli miejsca na te zabawki :-) Nie no zartuje.. ale duzo ich jakos maja te moje bobaski :ico_oczko: A jak chodzi o prezencik do twojeo meza,to ja bym kupila cos takiego praktycznego z czego by sie ucieszyl i co by sie mu przydalo... co to moze byc.. hmm moze jakas ladna pizama.. zeby wiedzial ze to od zonki .. albo Bokserki .. albo jakis ladny cieply Sweter.. ja bym kupila wlasnie w tym kierunku cos.. :-) Powodzenia :ico_oczko: a pozniej zdradz nam co kupilas i jak maz zaaregowal :-)

Zycze wam milego dnia i do uslyszenia papa

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

08 sty 2009, 17:59

Czesc dziewczynkimoje kochane. W pierwszych slowach chce podziekowac za kciuki i wsparcie :ico_sorki: :ico_buziaczki_big:m
Jestem juz w domku, leze sobie w lozeczku i do Was klikam :-D
Czuje sie juz coraz lepiej, jeszcze mnie brzch boli, mam uczucie kolki i brzuch jest spuchniety i mam opatrunek, ale jakos zyje :-D
Po narkozie czulam sie okropnie wycienczona , zmeczona ale juz sie troszke wyspalam.
Operacje zrobili mi o 16 a o 17.40 juz bylam wybudzona, takze szybciochem :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości