Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

25 mar 2007, 14:06

hej

wczoraj juz nie zdarzylam do was zagladnac bo pozno wrocilismy... shopping udany... kupilismy pierwsze rzeczy dla maluszka..... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
body, kocyk polarkowy i poszewke na kolderke takie pomaranczowe z zyrafka.. rozm 100x120 .... mysle ze ok.... ale napisane jest, ze dla dzieci powyzej roku.... ale to ze wzlgledu na rozmiar??? dziewczyny mowily, ze w polsce kupuja 90x100 albo 100x135 wiec mam nadzieje ze bedzie dobre hihi
nie bylo posszewek na poduszki ale to sie jeszcze dokupi.... ale dzidzia i tak nie powina spaxc na poduszce.... a rozm body 50cm ale napisane od 0-1 mca. w h&m. dziewczyny, a ty na ile kupujesz??? bo ja juz nie wiem.... zielona jestem... i sugeruje sie tlyko oznaczeniami na metkach hihi

poza tym chcialam sobie zakupic pierwsza pare spodni jeansowych ciazowych i spodniczke no i kicha na maxa..... w h&m mi sie tlyko podobaly... ale ja wolalabym biodrowki, a one wszystkie maja ta bawelne na brzuch , ale zmierzylam dwie pary rybaczki i dlugie spodnie.. ale szycie maja rurkowate na maxa... obcisle w nogawkach... strasznie... a z pozostalych juz nie bylo mlaych rozm... ale mam nadzieje, ze nie wszysktie maja taki kroj....
dziewczyny a w jakich sklepach wy kupujecie??? bo ja przeszlam kilka i nic ciekawego nie znalazlam... w new looku jedne byly fajne, ale rozm nie ma... i w mamas and papas rybaczki tez znalazlam jeansowe.. ale oczywiscie tlyko duze... a w dorothy perkins, mothercare i next kicha byla.... slyszalam, ze w pumpkin patch tez sa ok, ale u nas nie ma tam maternity....

na razie licytuje fajna spodniczne jeansowa na ebayu i sie zobaczy....
zaczyna mi sie robic coraz ciasniej w moich straych spodniach.... i musze cos szybko kuopic... do pracy mam wygodne ale one tylko do pracy sie nadaja hihi

adas wlasnie sie wkurza, ze musi jak zwykle sam gotowac caly obiad a ja klikam ... wiec koincze buzka i milej niedzieli hihi :-D :-D

aha oczywiscie zapomnialam sprawdzic nazwe karkowki w asdzie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ale adas pamietal, bo on smakosz mies... w dziale pork szukajcie shoulder...powodzonka papa :-D :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 mar 2007, 14:17

a ja napisalam posta i sie skasowal :ico_placzek: wiec na razie tak szybko jasnie panija tez mam siniaka wokol pepka,tzn mialam....skad on sie wzial?wiesz moze?ja dzis w pracy godzinke bylam,bo zaslablam i do domku kazali mi wracac,bo dzis busy,a ja sie zrobilam cala mokra i koszula mi sie przykleila do plecow i brzucha he he to przez moje niskie cisnienie,polozna mowila,ze czasem tak bedzie....hihi ....ale mialam na poczatku ciazy z 3 razy i myslalam,ze juz przeszlo. :ico_noniewiem: dzis odkrylam co Oliverek robi w brzuszku,zawsze tak dziwnie stuka,prze kilka minut,a to nie sa ruchy...i dzis mnie oswiecilo,ze on ma czkawke!!!!madziorkaw bristolu taka kicha z ciazowymi,ze ani w h&m,ani w nexcie ,dorothy pekins nigdzie ciazowych ciuchow....tylko peacocs,mothercare i mamas and papas :ico_olaboga: ja kupilam jedne zwykle,czarne spodnie,mam jakies zwykle sztruksy,ktore sie rozciagnely i dresowe....musze uciekac,bo t zabiera mi kompa hihi

ilonakk9
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 494
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:29

25 mar 2007, 14:20

hey madziorka!!
Super,ze zaczeliscie zakupy dla maluszka,sama radosc.. :-D
Ja chyba ma taki sam komplet poscielu z zyrafka taki pomaranczowy :ico_brawa_01: ..poduszke dopiero dokupilam jakies 2 miesiace temu,zreszta Vinee i tak na niej nie spi woli na plasko.. do tej poszewki z zyrafka jest taka sama kolderka kolorowa,ja sama nie kupowalam jej od razu,tylko tez niedawno razem z poduszka,zreszta tu w Uk niby mowia,ze nie powinno sie nakrywac maluszka kolderka tylko dopiero po roku,ja na poczatku nakrywalam Vinee kocykami..a i tak bedziecie mialy dzidzie latem wiec bedzie stosunkowo cieplo..
Teraz musze lecie nakarmic glodomora..na razie papa

[ Dodano: 2007-03-25 ]
Napisalam wczesniejszego posta,a tu teraz patrze,ze czesc mi wcielo i nic sie nie trzymalo kupy...teraz poprawilam,zeby mialo rece i nogi..
:ico_olaboga:

fela
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 612
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:33

25 mar 2007, 14:46

maziorka pisze ze od roku ,bo niemowlaczka nie nakrywa sie koldra tylko taka nazutka(nie wim jak to sie nazywa po angielsku),bo koldra za ciezka jest.
ja do roku czasu nie nakrywalam koldra.a co do powloczek to konrad tez ma ta pamaranczowa z zyrafka :-D :-D :-D a na lato bedzie mial ta nazutke. a poduszke ma z pl taka dla niemowlakow,prawie plaska jest.
a spodnie ciazowe biodrowki to ci powiem ze sa do niczego.mialam takie i ani razu ich niezalozylam,bo sie zsuwaly caly czas i myslalam ze chodze z rozczochrana,jak to kasik mowi :ico_oczko: , na wierzchu.te wlasnie naciagane na brzuch sa najwygodniejsze.
ilonka dobrze pamietasz,branza budowlana.odnawiaja teraz domki emerytom.i to jest w takim zamknietym parku z malymi uliczkami,kosciolem,jakims pogotowiem.dziadki maja tam domki rzedowe po jednej sypialni,malym ogrodku.bylam tam i jest bardzo ladnie,duzo zieleni,cicho .....doslownie raj jak dla takiego emeryta :ico_oczko:

milej niedzieli kobietki :ico_haha_02:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

25 mar 2007, 14:57

:ico_zly: wykasowałam wszystko! nie znosze pisac na laptopie :ico_zly: kuba gra w fife i komp zajęty, a ja stara d..a jestem i tylko komputer, szkoda, ze nie pegasus :ico_oczko:
Ilonka dziękuję, ze mi przypomnialas o tej olwice, bo juz sie zbieralam do ochrzanu kuby, za to, ze corce nic nie kupuje :ico_oczko: teraz jest na etapie gromadzenia w garazu sprzetu do akwarium, bo twierdzi, ze to jego marzenie z dieciństwa...ciekawe kto o to marzenie będzi dbał :ico_oczko:
Fela, te jajka są u nas w sklepach z zabawkami z 5 zł. w śrdoku jest jakaś sprasowana gąbka, która pod wpływem wody puchnie, ale to jest niewiarygodne jak bardzo, do jakich rozmiarów :ico_szoking: :ico_oczko: najpierw mieści sie w dłoni a potem nasiąka wodą coraz bardziej, ale po wyjęciu z h2o można sie tym bawic jak maskotką, woda nie cieknie, jak troche odparuje to sie zmniejsza, ale wtedy mozna z powrotem do miski włożyc i urośnie. jest z takiej twardszej gąbki, bardzo fajna zabawka. na shepherds bush był taki "bush market" ze wszystkim, gary, ciuchy, zabawki, buty z frędlami i inne cuda, może właśnie w takich miejscach poszukaj, bo to jajo jest made in china :ico_oczko:
lucy23, pamiętam bidulko, ile czarnych spodni szukałas :ico_oczko: mnie też w ciązy głodek dopadał, raz w nocy, miałam dwa podejścia do blachy ciasta i wszystko pożarłam :-D no ale efektem była moja waga słonia :ico_haha_01:
madziorka hihi, ja ci z ciuchami nie doradze, bo jestem typową dresiarą, więc problemu nie miałam :ico_oczko: ale to dobry pomysł na ebayu szukać, na alegro takie cuda można złowić, więc tam pewnie też! powidzenia :ico_oczko:
Kasiulka, :ico_brawa_01: a przygotowania, troche mnie uspokoiłaś, kiedy juz wiem, ze gotowa do skurczy jestes i mężulek też :ico_oczko: kupiliście tą pościel, do której kiedys link wklejałaś?
Jasnie Pani :), przemyślcie wszystko dokładnie, każde za i przeciw i samo wam wyjdzie, co powinniście zrobić. a tym, ze mąż będzie mało w domu, może na razie sie nie przejmuj? ja wychodze z założenia, ze w każdej pracy trzeba sie wykazac, zeby mieć dobrze, dlatego jesli firma gwarantuje ścieżke awansu, to moze za jakiś czas Jasnie Pan zwolni miejsce dla kogos innego, a sam awansuje i w domu będzie z Tobą i kaska większa na koncie. od czegoś trzeba zacząć pamietaj! :ico_oczko: ja trzymam kciuki, za to, zeby wam było we trójke jak najlepiej! :ico_oczko: a do kiedy musicie zdecydowac?

dzisiaj są mojej babci imieniny, kupilismy jej mega butle preparatu witamonowego, bo jest na etapie "och, chyba długo nie pociągne" :ico_oczko: co jakis czas ją dopada taka chandra :ico_oczko: licze na prawdziwą wyżerke :ico_oczko:
kuba pojechal z lenką i z mamą do mieszkania, bo mama chce kuchnie obejrzec i kafle do łaienki, mam nadzieje, e po takim rekonesansie dołoży nam troche, coś ją złapie za serce i podjadą potem do bankomatu :ico_haha_01: tyle kasy wydalismy juuz na remot, a jak sie wchodi do mieszkania to w ogóle tego nie widac :ico_noniewiem: bałagan i tyle.
dobra, spadam, bo musze sie troche podrasowac, będzie na imieninacj żona mojego brata ciotecznego, a z niej jest laseczka :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

25 mar 2007, 15:08

Mysle, mysle, mysle.... nic innego nie robie. Troche czasu zostalo, bo gdybysmy sie zdecydowali zjechac do PL to dopiero za miesiac jak zaczne juz macierzynski. Na razie wiecej przemawia za powrotem do PL. I rodzina tak sie ucieszyla jak o tej mozliwosci uslyszala... O to,ze JP nie bedzie w domu czesto to sie tak nie przejmuje. Dwa czy trzy tygodnie to nie rok, da sie wytrzymac, poza tym w PL to ja mam corobic na macierzynskim, bardziej bym sie w UK nudzila...

Lucy to normalnie od kopow te sinaki sa, ale, ze ty je masz to sie dziwie, bo twoj King Kong to chyba ma wystarczajaco duzo miejsca, a moja Glodzilla to sobie caly czas jeszcze macice rozciaga, bo ma za mala.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 mar 2007, 15:25

jasnie pani a mierzyli ci brzuch w uk tzn macice,czy cos takiego?bo ciekawa jestem ile masz cm?a ty tez w czerwcu rodzisz o ile sie nie myle?ja tego siniaka wokol pepka jak zobaczylam to sie zmartwilam,bo myslalam,ze moze sie uderzylam przez sen albo ,ze t mnie uderzyl hihi nie mialam pojecia skad?ale zniknal ostatnio ;)kasiaa ty tez laseczka jestes,a jak sie wystroisz,to juz w ogole powalisz ich na kolana....a lenki nie stroj za bardzo,bo juz za duzo tych adoratorow ma :-D felazdjecia twojego meza sa 1 klasa...jak z gazety :ico_brawa_01: chba sie z powolaniem minal ,powinien byc paparazzi :ico_haha_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 mar 2007, 15:35

witam
przyznam sie ze nie mam czasu przeczytac wszystkiego jakies streszczenie by sie przydalo :ico_noniewiem:
w kazdym razie melduje sie , zyje i bede czesciej bo teraz 3 moze i wiecej tyg mam wolne bo musza mi id wyrobic i sprawdzaja mnie 5lat W STECZ... A to trwa :-D i jupi!placa mi za to hihiihihi
bylismy na weeckend u tesciowej natusia mi wszyscy wycalowali ja teraz odpoczywam... s. 1 kwietnia jedzie na trening do aberdeen ... i wogole tysiac rzeczy do zrobienia jak zwykle naszczescie wszystko idzie w dobrym kierunku :-D
stesknilam sie za wami musze nadrobic zaleglosci tt w tyg jakosno i uaktualnic zdjecia:)

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

25 mar 2007, 15:46

juliesuper,ze masz wolne ...i do tego placa :ico_brawa_01: a nathanek jak zwykle boski,nie moge uwierzyc ,ze on jest taki duzy :ico_szoking:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

25 mar 2007, 15:52

lucy jest :-D nikt nie mpoze uwierzyc hihihi czas strasznie szybko leci

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość