Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sty 2009, 21:16

dalej bez @ :ico_oczko: (36dzień cylku)
Nonono, czyżby :ico_ciezarowka: ?
Agasuper Uleńka wygląda, w domu nieźle się wspina po fotelach :ico_brawa_01:
Dzięki.
mariola, straszna tragedia... piecyk elektryczny? Jej, jakieś zwarcie było? My też mamy taki elektryczny piecyk-olejaczek i też nim dogrzewamy...
Pinko ale Ula pomyka ładnie po dworze! Czad! Chyba zacznę na nią mówić spryciUla :ico_oczko:
heheheh, dzięki :-)
mam studniówkę na głowie :ico_szoking: Moja klasa pójdzie w świat. :ico_placzek: Jak ja nie lubię tego momentu...
Przywiązałaś się do nich... to normalne, ale przyjdą następni, do których też się przywiążesz. Jakiego przedmiotu uczysz?
Asikk, może ząbki kolejne idą....
ostatnio schowalismy majce stare zabawki
Też już pochowałam wszystkie grzechotki i gryzaki, bo już nie są atrakcyjne, a zabierają tylko miejsce :-)
zagapił się dzisiaj jak oglądaliśmy książeczkę i stał sam chyba z 4 minuty
Wielkie :ico_brawa_01: to już duże osiągnięcie :-)
ja teraz doceniam samodzielne chodzienie Artura bo mam więcej swobody, pójdzie gdzie chce, weźmie co chce a tak musiałam krok w krok za nim latać
święte słowa, też to doceniam :-) A zdjęcia z choinką superowe, tylko takie małe :ico_oczko: My jeszcze choinki nie rozbieramy, Ula też z nią nie ma jeszcze zdjęć, ciągle to odkładam na potem.

My byłyśmy dzisiaj na spacerku, pogoda przepiękna, byłyśmy też kontrolnie u lekarza, wszystko już jest super, dzidzia zdrowa, ale wychodzą jej zęby, dwie trójki na dole i górne, lekarka od razu zapytała o nocki... już bym chciała żeby jej wyszły :ico_sorki: bidula namęczy się jeszcze :ico_olaboga:
Moje dziecię już wykąpane i śpi, zjadła dzisiaj ponad 250ml kaszki :ico_szoking: mój mały głodomór.
Jarek też się położył, nie wiem czy śpi, czy tylko leży :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

06 sty 2009, 21:41

a film już jutro wrzucę bo Arturek śpi więc wyłączam komputer. Dziś bez kąpania położony bo jak tacie kupkę zrobił w pieluchę to był cały do mycia i przebrania :ico_olaboga: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:44 ]
ponad 250ml kaszki :ico_szoking: mój mały głodomór.
Arturek też na noc duuużo je, 270ml już od jakiegoś czasu

[ Dodano: 2009-01-06, 20:47 ]
A zdjęcia z choinką superowe, tylko takie małe
już poprawiłam :ico_oczko:
i filmik obiecany i lecę spać, papa
http://pl.youtube.com/watch?v=2oU8TFWJj2k

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

06 sty 2009, 21:50

zimą zawsze jest dużo pożarów, albo zaczadzeń :ico_olaboga: my w tym roku kupiliśmy pierwszy raz węgiel, bo zawsze paliliśmy drzewem-w sumie to sopiero dwa lata, bo wcześniej było automatyzne ogrzewanie gazowe, ale taki duży dom i wodę ogrzać gazem to zimą wychodził taki bilans po ostatnich podwyżkach, że nie było nas na to stać... w każdym razie od razu zamówiliśmy czujnik czadu, dla bezpieczeństwa i co istotne już 2 razy włączał się alarm i wietrzyliśmy kotłownię... a w zeszłym roku ubezpieczyliśmy dom... jestem zdecydowanie spokojniejsza dzięki temu

Gabriel zasnął jakieś 15 minut temu, już się łapał z płaczem za dziąsełko więc mu dałam vibrucol na noc-czwórka mu wyłazi, ma takie cztery szczyty już białe-jakos nie po kolei, bo najpierw przecież trójki powinny wyjść...??

Kuba wyszedł z kolegami-temu to dobrze, co trochę gdziś wybywa i się nie musi o nic martwić, bo jego dziecko jest pod dobrą opieką... ja nie mam takiej osoby, której bym mogła pewnie zostawić Gabciocha i być spokojną, bo nawet Kuba w nocy mógłby sobie sam nie poradzić :ico_noniewiem:

zrobiłam ciasto z galaretkami-sama nie jem, przez żelatynę, nie wiem nawet czy dobre...

ostatnio też próbowałam sałatki zrobionej przez naszą znajomą i bardzo mi posmakowała, dzisiaj taką zrobiliśmy i pewnie na urodzinach Gabiego ją zasewujemy... ja dalej nie wiem co z tymi urodzinami, z Kubą nie ma o tym kiedy pogadać, z resztą on taki wyluzowany jest w tym temacie, a nagle się ockniemy z ręką w nocniku... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:54 ]
filmik się buforuje...
Gabriel po kolacji tylko cyca dostaje na noc... w sumie to od kilku dni tylko na noc dostaje i w nocy, bo mi sutka znowu podgryzł... w końcu mi odpadnie :ico_szoking: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-06, 20:57 ]
hehe to już jest mały specjalista, chodzenie to już pestka-a jak sobie podygał przy aucie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

06 sty 2009, 22:30

Renia filmik super mozna powiedziec ze Arturek to biega a nie chodzi

moja niunia poszla spac choc cos sie tam jeszcze odzywa na dodatek nie byla dzisiaj kapana bo byla u mnie znajoma i dopiero przed chwilka poszla szkoda mi jej bo dalej nie ma pracy zdecydowala sie ze jedzie do siostry mam nadzieje ze w koncu sie jej pouklada w zyciu

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

06 sty 2009, 22:47

jakos nie po kolei, bo najpierw przecież trójki powinny wyjść...??
U nas też najpierw czwórki na dole wyszły i dopiero teraz się trójki pchają.
ja dalej nie wiem co z tymi urodzinami,
A ja już mniej więcej wiem.... imprezkę zaczniemy o 15, zaproszę wszystkich od razu, u nas nie będzie dużo dzieci... niestety, ale kilkoro powinno być. Zrobię dwie sałatki, jarzynową i z tuńczykiem, upiekę karkówkę, zrobię bigos, kupię szynkę, podam też grzybki marynowane, paprykę marynowaną. I upiekę ze dwa ciasta. Moja bratowa obiecała zrobić dla Uli torta, więc muszę się na halę targową przejechać po ozdoby. No oprócz tego będą baloniki, czapeczki na głowę i inne gadżety. Jeszcze nie wiem co z alkoholem, czy wódkę kupić czy wino i szampana... zobaczymy.
Renia, filmik super, Arturek już nieźle chodzi, widać, że nie ma z tym żadnych problemów :-)

Ulek mi się przed chwilą obudziła, pewnie jej te ząbale dokuczają, jutro kupię jej ten viburkol :-)

[ Dodano: 2009-01-06, 22:18 ]
Renia0601, teraz widać super zdjęcia z choinką, a tata jaki ma śliczny śliniaczek :-D

Uciekam się wykąpać i spać... spokojnej nocki.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 sty 2009, 00:15

nasz termometr pokazuje -20 stopni :ico_szoking:

lecę się położy, bo niewyspana ciągle chodzę

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 09:28

Czesc dziewcznyny stawiam :ico_kawa: , herbatke co kto woli dla ogrzania sie

u nas nocka dobra odkad wyszly nam te zabki mleczko o 1 i 6.30 no i bez zadnego placzu

zycze milego dzionka

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

07 sty 2009, 09:48

cześć dziewczyny, U nas lepsza noc niż wczoraj, na dworze wszystko, białe, drzewa oszronione i mgła... śliczny krajobraz, a na termometrze -17

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

07 sty 2009, 10:00

A co to jeszcze nikt nic dzisiaj ??
To ja witam wciąż bez @ (37 dzień)
Dzisiaj wkońcu noc ok ale myślę że to za sprawą środka przeciwbólowego na noc. Teraz rozrabiaka rozrabia a zaraz kanapeczkę będzie jadł.
Marcin pojechał do Kielc bo chce się do policji dostać a tam trzeba tyle papierów złożyć że :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-07, 09:12 ]
Niewiem dlaczego nie pokazało mi wcześniej żadnych postów wyżej :ico_noniewiem:
bo nawet Kuba w nocy mógłby sobie sam nie poradzić :ico_noniewiem:
bo nigdy nie próbowałaś tak go zostawić, napewno by dał radę, wkońcu tatuś
hehe to już jest mały specjalista, chodzenie to już pestka-a jak sobie podygał przy aucie :ico_haha_01:
dziękujemy :ico_wstydzioch: nie intereswał sę mną jak wołałam bo by jeszcze zatańczył, znaczy jak się mu lala robi to czasem (jak mu się chce) to ugina tak śmiesznie nóżki
mozna powiedziec ze Arturek to biega a nie chodzi
no czasem właśnie biega a wtedy się wywala
a tata jaki ma śliczny śliniaczek :-D
no jak się tak ślini to trzeba :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

07 sty 2009, 10:20

To ja witam wciąż bez @ (37 dzień)
ja bym juz test robila dla pewnosci

wlasnie sciagam 12 odcinek herosow wiec chyba od dzisiaj zaczne ogladac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość