Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

06 sty 2009, 21:06

to twardnienie fachowo nazywa się stawianiem macicy ... i jest to najnajbardziej naturalne póki nie pojawia się zbyt często (tzn max 10 razy dziennie) i póki nie jest bardzo bolesne ... żeby nie było że się wymądrzam ..hehe po prostu wiem to z innego forum gdzie dziewczyny właśnie przez twardnienia muszą leżeć plackiem i faszerują się lekami na to ... biedne ...bo dla nich pare godzin bez tego twardnienia to już dobrze ... jestem u nich na wątku bo one mają dwurożna macicę tak jak ja ...tylko że ja w nie dużym stopniu ... a tam dziewczyny naprawde cierpią biedne ...

[ Dodano: 2009-01-06, 20:11 ]
żana rozbawiła mnie Twoja lista :ico_haha_01:

Tak na prawdę po kilku miesiącach okazuje się co jest potrzebne a co nie. Przykład : Antoś bardzo ulewał i ja dokupowałam pieluchy tetrowe z 10 zrobiło mi sie aż 50.

Na liście nie widziałam proszku do prania :ico_oczko:
hehe ... no fakt nie ma proszku ale to szczegół ... ważne że są drobne na TV :-D
a tak poważnie to na początek oczywiście kupię ale ...nie będę długo używać ...może ze 2 miesiące i pózniej wizir normalny ...

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 sty 2009, 21:16

FioletowaAnia ja też obawiałam sie tej glukozy ale nie było tak źle
taa fajnie ze u Boryska ok.A co do piwa to mój mąż ostatnio był chyba rok temu.Ja za to często chodzę(od jakiegoś czasu na soczek)
żana czytałam o tym twardnieniu brzucha.U mnie często twardnieje ale chyba nie więcej niż 10 razy dziennie
asika co do wyprawki to masz rację.koleżanka zaszalała i kupiła wszystko co było na liscie z internetu to kupiła.a potem sie okazało ze wiele rzeczy sie nie przydało a wiele brakowało.Ja pytam o takie rzeczy koleżanek które urodziły one mówią jak to było u nich

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

06 sty 2009, 21:30

wiecie co ... a ja jakoś nie wyobrażam sobie kupować wyprawki przez neta w sensie smoczków butelek ubranek itd... wkońcu nie ma nic cudniejszego niż chodzić po sklepach i kupować dla maluszka..to lek na wszystko ... chyba że wózek czy łóżeczko...albo po prostu jak się musi leżeć

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 sty 2009, 21:36

teraz doczytałam was
adka pytałaś o tatuaż.Tak mam na ramieniu dosyć spory.Wczesniej miałam mały ale był źle zrobiony i trzeba było go zakryć większym.A przytyłam na razie ok 4kg.No jeśli chodzi o remont to chylę czoła.Nie wiem jak mozesz wytrzymać w takich warunkach.ja juz mam w miarę ogarnięte
ejustysia brzuszek masz spory ale sliczny.Pewnie juz ci cieżko
żana co do zakupów przez internet to ja robię często.Bo czasem jest duzo taniej

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

06 sty 2009, 21:53

.nie będę długo używać ...może ze 2 miesiące i pózniej wizir normalny ...
MI SKOŃCZYŁ SIE jELP I UPRAŁAM PIERWSZY RAZ W VIZIRZE I ANTOŚ DOSTAŁ DZISIAJ UCZULENIA. PO 3 DNIACH NOSZENIA UBRANEK PRANYCH NIE W JELPIE.

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

06 sty 2009, 22:08

jest jeszcze Lovella czy jakoś tak

[ Dodano: 2009-01-06, 21:31 ]
dobranoc

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

06 sty 2009, 23:15

asika82, zmien zdjecie w podpisie bo Antos starsznie nieszcesliwy ze musi w tym lozeczku siedziec :ico_placzek: :ico_placzek: a Ty nie dobra mamusia jestes :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-01-06, 22:22 ]
a jesli chodzi o wyparwke to ja raczej wiekszosc juz mam , brakuje mi takich dupereli , piluch tetrowych , flanelowych , butelki i jakies tam drobiazgi, wiekszosc kupilam sama wiec musze cos zostawic na prezenty dla rodzinki :-D :-D

[ Dodano: 2009-01-06, 22:24 ]
z grubszych rzeczy to nie mam jeszce fotelika ale to jest powazny zakup i wazny wiec musze z kims pogadac co polecaja, bo my bardzo duzo jezdzimy samochodem i to w dalekie trasy ( moj maz jest z okolic wroclawia) wiec fotelik musi byc naprawde bezpieczny i wygodny

[ Dodano: 2009-01-06, 22:28 ]
Żana masz racje chodzenie po sklepach i zakupki dla maluszka to super sparwa ale niestety baaaardzo kosztowna :ico_olaboga: :ico_olaboga: a moim noworocznym postanowieniem jest oszczedzania :ico_sorki: :ico_sorki: zobaczymy co z tego wyjdzie :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

07 sty 2009, 06:42

Hej dziewczyny o szybkim i bezbolesnym porodzie mogę zapomnieć może cc będzie w co wątpię a z tydzień poleże dziecko waży 3.4 kg

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

07 sty 2009, 08:34

milutka ..u nas by to nie przeszło ... w takich chwilach jeszcze bardziej się cieszę że mieszkam gdzie mieszkam... ale no już nic nie poradzisz..trzymaj się jakoś :588:

adka ..a no kosztowne ...ale jak idziesz z listą i się jej kurczowo trzymasz to wiadomo że kupisz to co potrzebne
ja te malutkie rozmiarki mam po Szymku (raczej uni-sex więc dla dziewczynki też będzie ok)

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

07 sty 2009, 10:44

milutka współczuję bo takie czekanie jest najgorsze, gdy już mogłabyś mieć dziecko przy sobie a musisz czekać bo lekarze mają gdzieś jak Ty się czujesz.

Ja muszę przyznać, że mam o wiele mniejsze zaufanie do służby zdrowia niż kiedyś. Ale to nie tylko ja :553:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość