Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 sty 2009, 00:18

Iwona, no tak z jednym grzejnikiem to ciężko... brrrrrr
Mariola, straszna tragedia, ślisko na drogach, a kierowcy czasem tak lekkomyślnie jeżdżą... masakra... :ico_olaboga:

Jestem padnięta, już się wykąpałam i idę spać, czopek chyba działa, bo Ulek śpi spokojnie jak na razie...
Miłej nocki i kolorowych snów laseczki.

[ Dodano: 2009-01-07, 23:23 ]
A te porozrzucane zabawki? Jej okropne te zdjęcia...

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 sty 2009, 08:49

Ja juz na nogach stawiam :ico_kawa:
Cały czas mysle kto jest ta drugaosoba co zginela bo mozliwe ze znam

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2009, 09:39

Dzieńdoberek wszystkim w ten mroźny poranek,
noc u nas dobra, bo daję na noc przeciwbólowego profilaktycznie i cała noc przespana do mleczka :ico_brawa_01:

Iwona no kurcze ale pech z tymi pieniędzmi, byleby nie było za późno jak wpłaciliście pieniążki bo wielka szkoda by była jakby przepadło :-(

Mariola kolejna tragedia w Twojej okolicy, straszne

Jolano Twój Mirek to już bez podpórek nawet wstaje, Artur tak jeszcze nie umie. A Julka widać że kocha bardzo braciszka :-)

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

08 sty 2009, 10:37

Dzień dobry :-)
U nas właśnie piękne słoneczko świeci, ale chyba długo nie poświeci, bo widzę że w górach już sypie śnieg, zaraz tu pewnie dotrze...
Mariola, okropna sprawa ten wypadek, podobno dzień wcześniej też jakieś wypadki były na jedynce, gdzieś w okolicy czechowic

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

08 sty 2009, 11:02

Czesc my idziemy na spacer i po recepte na mleko bo fajna pogoda -4 ale sloneczko swieci.Iwona my nosimy rozmiar 74 80 roznie zalezy od firmy.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 sty 2009, 11:15

Cześć dziewczyny,
Nocka u nas superowa, jedna pobudka na herbatkę i spałyśmy do 9, więc jestem wyspana. Coś pogody u nas dzisiaj nie ma, jest bardzo pochmurno, więc nie wiem czy gdzieś wyjdziemy.

mariola, dzięki za :ico_kawa: właśnie popijam.
noc u nas dobra, bo daję na noc przeciwbólowego profilaktycznie
No właśnie ja też dałam ten viburkol i podziałało, więc też profilaktycznie na noc będę jej dawać.

Ula teraz szaleje, dobiera się do swoich pampersów, wyszłabym gdzieś się przejść, ale ta pogoda bardzo odstrasza i to ubieranie Uli.... zobaczymy

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

08 sty 2009, 12:22

Czesc dziewczyny!!!
Bylam znowu z Dawidkiem u laryngologa, bo caly czas lapie, ciagnie sie za uszka i wklada paluszki do nich. Lekarz zalozyl mu jakie lekarstwo, ktorw mialam wyciagnal na drugi dzien, ale niestety Dawidek zrobil to po 3h. Dostal znowu antybiotyk i krople do nosa, bo ma przekrwione, ale widze ze jest poprawa. Ida mu dwie dolne dwojki, wiec bedziemy miec 8 zabkow. Chodzenie opanowal prawie do perfekcji, praktycznie caly czas juz chodzi, czasami raczkuje, ale bardzo rzadko.

Renia ogromne gratulacje :ico_ciezarowka: ,dbaj o siebie i fasolke!!!

Wszystkiego najlepszego dla malych jubilatow!!! Ale ten czas leci...
Ja nadal karmie, nocki u nas roznie, ale calej przespanej jeszcze nie bylo, zawsze z pobudka,nie raz jedna, nie raz trzema. Moj maz sie rozchorowal i jade dzisiaj do rodzicow, zeby nas nie zarazil i sie wykurowal. A w sobote moja siostra ma 18-stke dla rodzinki, wiec przy okazji pomoge im w przygotowaniach.
Ide pranie powiesic i wstawic nastepne...
milego dnia,buziaki

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

08 sty 2009, 12:48

Cześć dziewczyny.

Renata, jeszcze nic nie czujesz, bo zacznie się za tydzień-dwa :ico_oczko: przynajmniej u mnie tak było...

Mariola, straszne te zdjęcia, te zabawki...

Vibrucol daje na noc od kilku dni-jest homeopatyczny i bezpieczny, dzisiaj nam nie pomógł, bo było kilka pobudek z wielkim krzykiem...

Kuba wyszedł z Gabrielem do sklepu i apteki-trochę się z Kubą podziębiliśmy, ale od 2 dni się jakos trzymamy i nas nie rozkłada

Ja wystawiłam nasz rozbity samochód na allegro-trzeba się pozbyć tego trupa, bo nam podwórko zagraca, w przecież nie długo wiosna :ico_oczko: :ico_haha_01: trzeba będzie sprzątać...

Jak Kubie powiedziałam, że już 2 styczniówki w ciąży to stwierdził-może inne dzieci są grzeczniejsze nić nasz Gabriel i dziewczyny mają więcej sił na takie przygody :ico_oczko: bo faktycznie poza tym, że martwiłbym sięo nasze finanse, to mam dość jednego łobuza, a z dwoma... chyba bym wylądowała na jakiejś terapiii psychologicznej :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-08, 11:49 ]
Iwona bądź dobrej myśli-przeważnie los jest taki złośliwy niestety, ale trzymam kciuki, bo to dużo pieniążków

sabi_k77
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 347
Rejestracja: 09 lut 2008, 13:15

08 sty 2009, 13:11

Miałyśmy iść na saneczki, bo słoneczko cały czas u nas, ale moja córka jest ostatnio nieznośna.Przewijanie jej to istna udręka, za cholerę nie da sobie zmienić pieluchy, ucieka po całym łóżku a mnie szlag trafia.Męczyłam się więc z pieluchą, potem z ubieraniem-kolejna katorga, aż w końcu musiałam ją z powrotem rozebrać, bo była już tak marudna, że zaraz musiałybyśmy wracać, dałam jej obiadek i poszła spać, wstała dziś wcześniej to ją wcześniej drzemka złapała, aja mam chwilę na złapanie oddechu :ico_olaboga:
Czy z waszych dzieci też takie łobuzy?A Maciek chce następne, oj ciężko mi to sobie wyobrazić...

[ Dodano: 2009-01-08, 12:12 ]
Lecę jakiś obiad zrobić, póki łobuziara śpi

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

08 sty 2009, 13:16

jeszcze nic nie czujesz, bo zacznie się za tydzień-dwa :ico_oczko: przynajmniej u mnie tak było.
a ja z Arturkiem nie miałam żadnych objawów od początku, zero wymiotów czy częstszych odwiedzin w WC (no tylko koło 8go m-ca) nawet zgagi czy innych takich dolegliwości ciążowych :-D teraz też tak chcę :ico_oczko:
chyba bym wylądowała na jakiejś terapiii psychologicznej :ico_olaboga:
dałabyś radę, a przez te 9 miesięcy to się wiele zmieniłoby, Gabriel jak zacznie sam chodzić to będzie już mniej uwagi potrzebował, wiadomo zabawy z nim i uwagi też ale niei aż tyle,, u nas bardzo dużo się zmieniło odkąd zaczął brykać

Misia biedny Dawidek niech szybko wraca do zdrowia :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-08, 12:20 ]
Czy z waszych dzieci też takie łobuzy?
czasem dzieciaczki mają gorsze dni czasem lepsze, czasem bardziej rozrabiają a czasem zorbrajają swoim zachowaniem :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość