Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

18 mar 2008, 19:06

gosia888 pisze:a słyszałam że na ogół odwrotnie śpi. Czyżby chłopak?

tez tak slyszalam...
emrejan pisze:to jak ty lato wytrzymujesz??

no wlasnie boje sie troche tego lata, bo juz jest cieplo (za cieplo jak na te epoke roku). a wytrzymuje tak samo jak ty, pod klimatyzatorem/wentylatorem :-D bedzie trzeba sie moczyc dla ochlody w morzu :-D tak swoja droga mam ambitny plan sie spalic tego lata, a co!!! :ico_oczko:
aniulek pisze:ale Wam fajnie z tą pogodą,kiedy tak u nas będzie :ico_placzek:

fajnie by bylo gdyby temperatura nie wzrosla juz wiecej niz 10 stopni, pozniej to bedzie mniej fajnie :ico_noniewiem: ale szczerze mowiac, wspolczuje zimo-wiosny ktora jest teraz w pl :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

18 mar 2008, 19:36

jestem w domciu,popijam :ico_kawa: bo coś dzis ta pogoda tak na mnie działa,ze zasypiam na stojąco...

justyna toś miała sen :ico_sorki: :ico_szoking:

osita pisze:gosia888 napisał/a:
a słyszałam że na ogół odwrotnie śpi. Czyżby chłopak?

tez tak słyszałam...


tez tak słyszałam ..... :ico_haha_01:

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

18 mar 2008, 19:56

A u nas spadł śnieg :ico_szoking: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

18 mar 2008, 20:01

osita pisze:tak swoja droga mam ambitny plan sie spalic tego lata, a co!!!
to tak jak ja. nie bede sobi zalowala. A jeszcze jak rodzinka przyjedzie, to calymi dniami bedzimy nad morzem. Przynajmniej taki mamy zamiar. ale znajac zycie bedzie za goraca zeby sie smarzyc na plazy.

osita pisze: ty, pod klimatyzatorem/wentylatorem
ja mysle o jeszce jednej klimce do sypialni. Byloby jak w raju

Moje dziecko chyba juz pada. Spal w dzien az 3 godz, ale przez ta chorobe chyba znowu mu sie oczka zamykaja

[ Dodano: 18-03-2008, 19:03 ]
aniulek pisze:A u nas spadł śnieg
no wiasnie mama mi mowila, ze snieg pada w warszawie. szok normalnie. ale ja gdzies w pogodzie slyszalam ze w polowie marca mialo padac. No i prosze bardzo. Czasami im sie prognozy sprawdzaja

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

18 mar 2008, 20:06

emrejan pisze:Czasami im sie prognozy sprawdzaja

Taaa,tylko dlaczego akurat teraz sie sprawdziła,przed świętami :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

emrejan pisze:Moje dziecko chyba juz pada. Spal w dzien az 3 godz, ale przez ta chorobe chyba znowu mu sie oczka zamykaja

Niech śpi,Gabi też tak miała i widocznie organizmowi było to potrzebne...duuużo zdrówka dla Emre..

Awatar użytkownika
JustynaiGabi
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1065
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:46

18 mar 2008, 20:17

niekoniecznie może się i wyśniło że dziewczynka... generalnie doczytałam ze jak śni mi się mój poród do b ok gorzej bo jak dziewczynka to jakieś nieszczęście.... zobaczymy...

Awatar użytkownika
osita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3480
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:22

18 mar 2008, 20:53

emrejan pisze:ale znajac zycie bedzie za goraca zeby sie smarzyc na plazy.

no wlasnie :ico_zly:
odnosnie plazy... marzy mi sie depilacja laserem... bo jestem owlosniona jak niedzwiec, szczegolnie w okolicy bikini :ico_placzek: :ico_wstydzioch: i do tego mam b. wrazliwa skore... ale to wydatek ok 3000€ :ico_olaboga: ktos zna kumulacje na lotka na jutro???? :ico_sorki: :ico_oczko:
JustynaiGabi pisze:generalnie doczytałam ze jak śni mi się mój poród do b ok gorzej bo jak dziewczynka to jakieś nieszczęście.... zobaczymy...

nie dramatyzuj, bedzie dobrze i obstawiamy braciszka dla Gabi :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
AgnieszkaŁ
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 189
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:47

18 mar 2008, 21:15

Justyna ale mialas sen :) Ale nie mysl ze to jakies nieszczescie - pewnie chlopczyka urodzisz a w nieszczesliwe sny ja tak do konca nie wierze :)
U nas straaaszna pogoda - normalnie srodek zimy :(
Poszlam dzis z Julka do lekarza bo otatnio malusienko je a jadla bardzo duzo i nie przybiera na wadze i chce jesc tylko kasze mleko albo jogurt - obiadu nie ruszy :( i ma zatwardzenia :( ale lekarka powiedziala ze troszke wymyslam, ze dzieci w tym wieku lubia miec takie upodobania i male bunty, dala syropek na zatwardzenie i tyle... zbadala, zwazyla, zmierzyla i stwierdzila, ze dziecko zdrowe... ale ja i tak chyba prywatnie pojde z Jula na badanie krwi...

[ Dodano: 2008-03-18, 20:17 ]
ide na m jak milosc hehe :) a co!!

Awatar użytkownika
emrejan
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1218
Rejestracja: 26 maja 2007, 21:11

18 mar 2008, 21:59

osita pisze:ktos zna kumulacje na lotka na jutro????
ja znam ale nie powiem, z nikim sie dzielic nie bede :-D

JustynaiGabi, daj spokoj. Nie wymyslajmy jakis tragedi. Bedzie dobrz

AgnieszkaŁ, Emre tez kiedy mial okres na nabial, a teraz tylko z rana cos na mleku zje i to wszystko. Zupe jednego dnia zje a na drugi juz nie chce. I jak takiemu dogodzic.

emre juz spi, ja czekam na meza, ale cos mi sie powieki zamykaja i pewnie nie doczekam. Ide sie kapac zanim calkowicie padne

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

18 mar 2008, 23:25

AgnieszkaŁ, witaj z powrotem Niepoznalam cie na avatarkku

ja nie mam na nic czasu przez ta prace
a juz najbardziej mi zal nie mam czasu na tt :ico_placzek:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość