Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

18 mar 2008, 18:33

Marta zapomniałaś od czego masz męża??
Teraz może jakiś masaż :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

18 mar 2008, 19:15

spinka, jak on w pracy. Gdyby był w domu to on by pomył naczynka :ico_noniewiem:

martam21
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 20 lis 2007, 14:21

18 mar 2008, 21:22

cos mnie dzisiaj ten moj brzucholek bardzo pobolewa i taki twardy jest. Zadzwonila moja szefowa z pracy i zaczelam sie denerwowac. i jeszcze dolka lapę. :ico_olaboga:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

19 mar 2008, 09:22

Cześć :ico_ciezarowka:
widzę, że dziś pierwsza jestem. u mnie cały czas to samo- ciężka noc (2 razy pobudka), okropny ból pleców i brzucha ;/ M. zaniósł Majkę trochę do teściowej, żebym mogła sobie pospać, ale jak pojechał do pracy, to mi sie odechciało spać :) Jutro sobie pośpię, bo M. wziął wolne -więc i w nocy będzie musiał wstac :) Dobra idę na herbatkę... będę poxniej... papa miłego dnia życzę

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 mar 2008, 10:07

Hej :ico_ciezarowka:

Moja.maja odpocznij jakoś, bo normalnie szkoda się robi, jak czytam, że tak się męczysz :ico_pocieszyciel:

A u mnie w sumie ok, no w nocy mnie brzuszek trochę bolał, ale to chyba mała się napięła, teraz już lepiej jest. U mnie śnieg pada, normalnie białe święta będą chyba :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 mar 2008, 10:16

Hej i ja już jestem, na szczęście wyspana :-)

U mnie delikatnie śniegu napadało, no i zimno :ico_noniewiem: Jakoś mi te Święta nie pasują, trochę za wcześnie, mnie one kojarzą się z wiosną, a tu prognozy nie za ciekawe :ico_noniewiem:

spinka pisze:Moja.maja odpocznij jakoś, bo normalnie szkoda się robi, jak czytam, że tak się męczysz


Racja, koniecznie wykorzystaj to, że mąż ma wolne i porządnie wypocznij :-)


Idę sobie kawkę zrobic i zaraz wracam, mam nadzieję, że ktoś będzie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-19, 09:39 ]
No ja juz jestem z :ico_kawusia: zapraszam :-)

A tak w ogóle to powinnam teraz w pracy siedziec, a ja siedzę, ale na tt :-) .
A co mi tam, będę miec dodatkowy dzień wolnego :ico_oczko:

Wczoraj byłam na tej Szkole Rodzenia, fuksa miałam niesamowitego, bo od wczorańszych zajęc, kurs podrozał dwukrotnie (czyli teraz całośc 300 zł), a ja na szczęście kase wpłaciłam 2 tyg. temu wiec naprawde mi się udało. Mnie on kosztuje tylko 75 zł (bo sama teoria), czyli mozna powiedziec, ze mi się opłaciło, bo uczestnicy kursu nie płacą za poród rodzinny a to koszt 100 zł)

Wczoraj były zajęcia z lekarzem z oddziału. Babka mówiła ogólnie o porodzie, a dokładnie o II pierwszych fazach. Skupiła się głównie na szyjce macicy (rekwizyt miała odpowiedni , była to butelka wody mineralnej, korek był szyjką macicy :-) ). Powiem Wam, że słuchałam z zaciekawieniem, jak ta szyjka faktycznie działa i jakie ma zadanie. M. wyszedł trochę zdegustowany, a na pewno zdziwiony :ico_noniewiem: i stwierdził, ze to takie proste nie jest :-) No i teraz to juz chłopak kuma o co chodzi , jak mówię, ze mi się szyjka skraca i rozluźnia. Jeszcze stwierdził, że przeciąc pepowiny to on raczej rady nie da :-)
Ogólnie wrażenia pozytywne :-)

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

19 mar 2008, 10:51

Cześć Nowa!
A ja właśnie tak się wkurzyłam, że aż się popłakałam, pewnie i pogoda na to wpływa. Pojechałam na pocztę wysłać paczkę za pobraniem, a tu się okazało że nie można w tej dziurze w ten sposób :ico_zly: Teść (chce k....... zaoszczędzić i sam nie jechać) wysłał mnie po rentę, ja nie mam upoważnienia do jego konta, więc mu mówiłam, że mi nie dadzą, ale on swoje, no i co poszłam na darmo, nastałam się w kolejce i nonono. A on jak gdzieś jedzie to nigdy nie zapyta czy czegoś nie trzeba, ale jak my nie powiemy że np do miasta jedziemy to już ma pretensję i często jest tak, że on jedzie, a my za nim po to samo swoim samochodem, bo on nic nie powiedział. Kurde ale mam doła normalnie to chyba ta wstrętna pogoda :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 mar 2008, 11:01

Witajcie.

U nas nocka ok, wstaliśmy o 9.

Na podwórku słonecznie, i jak narazie z 5 stop na plusie.
Ale widze w pododzie że w Polsce śniegi :ico_olaboga:

Wczoraj taki sąsiad posadził już ziemniaki na polu :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: , ci to mają fioła na punkcie szybkiego sadzenia ziemniaków .

My za godzinke jedziemy na zakupy, mąż wyrwie się z pracy.
A wczoraj normalnie koło 17 skończyła dopiero tą kuchnię sprzątać, dziś dokończę resztę. I możemy zacząć święta

NOWA, to super że w szkole rodzenia tak ci się podoba, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

19 mar 2008, 11:07

spinka, no to miałaś rano nerwa :ico_olaboga:, współczuję :ico_pocieszyciel:

Siunia no to porządeczki masz prawie do przodu :ico_brawa_01: Mnie m. porobił duzo w sobotę i tak naprawdę siedzę i też moge świętowac :ico_oczko: , a faktycznie jak tak dalej z ta pogodą, to bedziemy miec śniegowe Święta

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

19 mar 2008, 11:13

spinka, :ico_olaboga: to współczuje , mi też by nerwy się ruszyły :ico_zly:

NOWA, naprawdę u was to chyba bardziej wigilia będzie :ico_oczko:

Dobra idę się myć, bo gary już pomyte, Milan ogląda teletubisie, więc mogę spokojnie się wyszykować.

Miłego dnia życzę :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość