Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 sty 2009, 10:56

pinko pisze:Też miewam nieraz takie myśli.... ale potem mi przechodzą i chcę jeszcze z jedną dzidzię, przecież Uleś nie może być sama :ico_oczko:


no wlasnie po nocy moje mysli przechodza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sty 2009, 11:06

cześć dziewuchy
iwona83 pisze:jak tak wstaje w nocy to mysle ze juz nie chce wiecej dzieci bo jak mam kolejne 2 lub 3 lata wstawac w nocy to mi sie odechciewa

pinko pisze:Też miewam nieraz takie myśli.... ale potem mi przechodzą i chcę jeszcze z jedną dzidzię, przecież Uleś nie może być sama :ico_oczko:

też mi się tak zdaje, choć miewam takie myśli bardzo często-ręce mam juz od tego do podłogi... moja mam twierdzi, że z tym płaczem dla mamy jest jak z porodem-szybko zapomnę, że było ciężko i będę gotowa na kolejne wyzwanie :ico_noniewiem:
oby miała rację :ico_oczko:

Gabciocha dusił katarek więc 2 razy w nocy mieliśmy akcję zakrapiania nasivinem, ale generalnie oprócz tego spał spokojnie, dzisiaj mu z nochala cieknie, ale wydaje mi się, że to nic groźnego :ico_noniewiem: za to chyba ząbek na chwilę odpuścił-tak mi się wydaje...

hehe, Ula jak taki mały łobuz wygląda-Gabriel ma dzisiaj na sobie takie same rajstopki :ico_oczko:

idę Kubie pomóc przy śniadaniu, piszę tego posta 20 minut już, bo jeszcze w międzyczasie Gabriela uśpiłam...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 sty 2009, 11:07

kurcze dziewczyny coraz bardziej sie przejmuje ze moja niunia jeszcze nie chodzi a najbardziej mnie wkurza jak ludzie mi mowia ze juz powinna no a co ja mam zrobic ze ona jeszcze nie chce ale ostatnio zauwazylam ze polubila prowadzenie za raczki i tak chodzimy czasami po pokoju no ale jak polece do polski a ona nie wejdzie do samolotu na wlasnych nogach to chyba sie zalamie :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

09 sty 2009, 12:39

Wiesz Iwonka, ostatnio Kuba tatuował dziewczynę, która nas pocieszała, że jej synek zaczął chodzić jak skończył 15 miesięcy...

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

09 sty 2009, 12:57

hello laseczki :-)
przepraszam ze wczoraj nie zajrzalam zdac relacji ale jak siadla na kompa i zaczelam na gg wszystkim opowiadac co i jak to glowa mnie rozbolala i poszlam spac...A wiec tak: Sąd orzekł separacje i alimenty na naszą trojke w wysokosci 1600zł....za 1,5roku dopiero rozprawa o rozwod bo terazk poki co nie mozemy na to liczyc takie glupie prawo mamy a bo dziecko za male a bo za krotko nie mieszkamy razem i takie tam....sedzina trafila nam sie masakryczna z taka kosa to juz dawno nie mialam do czynienia przesluchiwala na 105godz-modlilam sie zeby sie tylko zakonczylo no ale na szczescie juz po wszystkim i jestem zadowolona....
Spoznione zyczonka dla Pawelka :ico_brawa_01:

a wogole to jestem wsciekla bo ta fontanna co zamowila-a raczej podrobka nie dziala :ico_zly: bede dzis pisala do goscia zeby mi kase zwrocicl....

Dobra uciekam myc podlogi buziaki kochane

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 sty 2009, 13:23

czesc Amelka juz spi a ja tez bym sie polozyla ale do pracy na 14.Jula przeziebiona wiec siedzi w domu.Spóżnione życzenia dla PAWEŁKA :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
Dostałam dzisiaj@i czuje sie fatalnie.Dziewczyny radze wam lepiej wczesnie zdecydowac sie na drugie bo jestescie przyzwyczajone wstawac a potem to ciezko ja niby 3 lata a to wstawanie okropne bo do Julki wstawalam bardzo mało onateraz sie czesciej budzi niz jak byla mala.(ale namieszałam)

[ Dodano: 2009-01-09, 12:27 ]
ide gotowac obiad pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 sty 2009, 14:09

Ale mam nerwa od godziny usypiamy Majke bo jak mi zasnela to za 5minut przyszedl facet naprawiac domofon ona mi nie wytrzyma do wieczora a ja juz nie umiem jej nosic bo caly kregoslup mnie boli wszystko od szyi w dol mnie piecze

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 sty 2009, 15:11

Fintifluszka pisze:hehe, Ula jak taki mały łobuz wygląda-Gabriel ma dzisiaj na sobie takie same rajstopki :ico_oczko:

Bo Ona jest taki mały łobuz :-) A rajstopki z biedronki, są bardzo fajniusie, jeszcze pomarańczowe kupiłam :-)
iwona83 pisze:kurcze dziewczyny coraz bardziej sie przejmuje ze moja niunia jeszcze nie chodzi a najbardziej mnie wkurza jak ludzie mi mowia ze juz powinna

Nie słuchaj ludzi, bzdury Ci gadają, jak przyjdzie na Majkę czas to zacznie chodzić. Tu taką mądrość znalazłam, przeczytaj sobie, może Ci się humor polepszy :
http://www.edziecko.pl/zdrowie_dziecka/ ... 49485.html
Jola_85 pisze:Sąd orzekł separacje i alimenty na naszą trojke w wysokosci 1600zł....za 1,5roku dopiero rozprawa o rozwod bo terazk poki co nie mozemy na to liczyc takie glupie prawo mamy a bo dziecko za male a bo za krotko nie mieszkamy razem i takie tam....sedzina trafila nam sie masakryczna z taka kosa to juz dawno nie mialam do czynienia przesluchiwala na 105godz-modlilam sie zeby sie tylko zakonczylo no ale na szczescie juz po wszystkim i jestem zadowolona....

Super, a jednak jest mała sprawiedliwość, z taką kasą lekko nie będzie, ale jak znajdziesz pracę, to całkiem sobie dasz radę :-) A jak to przyjął Twój ex? Szkoda, że na rozwód tak długo musisz czekać...
Jola_85 pisze:a wogole to jestem wsciekla bo ta fontanna co zamowila-a raczej podrobka nie dziala :ico_zly: bede dzis pisala do goscia zeby mi kase zwrocicl....

Ta podróbka to tylko na zdjęciach ładnie wygląda... ja kupię oryginalną.

Uka zasnęła po 13 i mam nadzieję, że pośpi jeszcze do 15 przynajmniej... :ico_sorki:
Byłyśmy dzisiaj na spacerku i poszłyśmy oglądać szopkę, tu taką wielką szopkę w kościele robią, różne zabawki tam są poustawiane, które się ruszają, kolorowe światełka, choinki i kolendy, stare to wszystko jak świat i co roku wygląda dokładnie tak samo, ale ma swój urok i Ulek się zachwycała tym wszystkim. Niestety nie zrobiłam żadnych zdjęć, bo aparatu zapomniałam, ale pójdziemy jeszcze raz to porobię. Kupiłam też dzisiaj miodziku dwa wielkie słoiki, bo obydwoje z Jarkiem lubimy a już nam się skończył :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

09 sty 2009, 15:37

Aga dzieki uspokoilam sie troche ale moglaby juz zaczac chodzic bo ciezka jest i nie chce mi sie jej caly czas nosic

jak nie mogla usnac to teraz spi bo sie mama z tata na spacer chcieli wybrac

Jola dobrze ze juz masz po 1600zl to nie jest duzo przy dwojce dzieci, teraz tylko trzymac kciuki za znalezienie pracy

moj maz mnie dzisiaj troche na duchu podniosl powiedzial ze moze bedzie mial dla mnie prace jak wroce z polski tylko nie wiem czy ta osoba bedzie chciala tyle na mnie czekac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

09 sty 2009, 16:12

Maja ma dzisiaj dzień na opak :ico_oczko:
A jak długo będziesz w Polsce?

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość