Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

08 sty 2009, 23:14

madziorka hej prubobuje jeszcze raz ale nie wiem? zobacz...Fajnie że tak kolorowo spedzasz czas! U mnie to nuda, nuda, Tomek dziś znowu zasnął o 21:20. od 3 dni tak ma. i kłucę się z Artrem żeby go troche później położyć bo to ja go usypiam i ja się męcze, ale niee! no nie wiem? co z tym zrobić...
A tego cyca to jeszcze tak drastycznie nie będe Tomkowi zabierać, bo teraz troszkę podchorzały... :ico_olaboga: i wykonuje mój plan narazie idzie świetnie! dobra pobuszuje jeszcze chwile po necie i lulu. dobranoc!
Ostatnio zmieniony 09 sty 2009, 12:33 przez agniecha772, łącznie zmieniany 1 raz.

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

09 sty 2009, 11:26

Muszę dziś powiedziec w pracy że rezygnuję , jakoś przedtem nie pomyślałam .Dopiero wczoraj babka z pracy mnie nastraszyła tak aż się popłakałam .Jej mama umarła na kamienie , nie miała żadnych bóli a jak je dostała i zrobili jej usg to okazało się że jets już za puźno bo kamienie czymś porosły i zrobił się z tego rak , do 3 miesięcy kobieta nie żyła straszne . Szkoda mi tej pracy ale wole teraz bo im dłużej to będę odwlekac to gorzej , nie wiem jak na mnie zareagują napewno pomyślą sobie że ze mnie niezła cwaniara . Nadodatek Wiki zasmarkana ,podaję jej Baktrim i zobaczymy . Przepraszam że żadnej nie odpiszę ale po prostu nie mam weny , mam doła wielkiego jak rów marsiański

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

09 sty 2009, 12:30

Dzień dobry ja witam z :ico_kawa:
Edyta? bo nie rozumiem co ma Twoja praca do kamieni kobiety mamy z pracy? bo nie pisałaś jaka to praca?Albo ja gdzies przeoczyłam...
U mnie nawet fajne noc przeszła bo Tomek obudził się o 4:45 i dostał cyca! a później o 7;56, fajnie bo akurat mam powtórke "na wspólnej" dałam mu dziś znowu nurofenu, bo tak mi lekko pokasłuje... i z basenu w nd chyba nici, nie byliśmy u lekarza, to nam przepadnie :ico_placzek: trudno...
A dziś wogóle lepiej z moim samopoczuciem...Tomek mi oczywiście pomaga we wszystkim, teraz mi robi porządek w szufladzie przy biurku,tzn wywala wszystko, potem nie chowa... :ico_olaboga:
Znalazł moją spinke do włosów i cały czas mówi żeby mu założuć "ete co znaczy jeszcze... dobra narazie...
kurcze przedtem nie dodałam... 000
http://pl.youtube.com/watch?v=zbwMYpGxHhM

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sty 2009, 13:28

Witam :ico_kawa: :ico_kawa: u nas nocka tragiczna no ale to juz standart nie!
Bylam z Wiki u kontroli ,podreptalismy na nozkach bo mamy blisko :ico_oczko: Niunia juz bez placzu pani doktor ja osluchiwala hihi,pozadek w biurku jej zaczela robic ,smiesznie bylo!
Ogolnie wszystko jest juz dobrze tylko te plamy na jezyku ,dalej ja fioletujemy no i oczywiscie same papki do jedzenia,bo pogryz nie pogryzie bo ja to uraza,jeszcze z tydzien moze tak byc brrr
Wrocilismy zmiksowalam Wiki zupke wrabala miske :-D :-D no ale musialam jej spiewac Teketubisssssss hihi i jeszcze zjadla 4 petitki namoczone w herbacie takze ogromny sukces :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

09 sty 2009, 13:33

TO DOBRZE AGA ŻE JUŻ LEPIEJ...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sty 2009, 13:33

edyta29, juz ci mowilam ze z kamieniami i woreczkiem niema zartow,takze idz zalat sprawe siooo
A z pracy czemu masz rezygnowac pojdziesz na L4 i tyle,no chyba ze niemasz umowy??
wiki moja tez ma baktrim i jej szybko przeszlo!


agniecha772, super Tomus skacze rewelka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wy chodzic na basen do Katowic nie??ile placicie??i w jakie dni to jest dla dzieciaczkow itd ,wszystko mi opisz :ico_oczko:
Kup sobie eukaliptus i pokrop Tomciowi poduszke lepiej mu sie bedzie oddychac przy tym kaszlu :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

09 sty 2009, 13:42

Witam!
My ostatnio bylismyw rozsypce.. Teraz zbieramysiły..
Puirwszyraz nas zmogła choroba.. Mialam mord w oczach.. Pierwszy raz solidnie wpadlam w panike.
Mis ma wielkie migdaly, zapalenie krtani,zapuchniete oczka ileci muz noska jak z kranu.. Pierwsza noc byla koszmarna.. Pobudka co15minut,duszenie sie,kaszel jak szczekanie.. Dramat.. No ale jest poprawa iwierze, ze za kilka dni bedzie juz ok.
Ja zreszta tez chora na maksa.. Migdały jak sliwki,gardlo boli,kaszle jak gruzlik..Noale juz dzis ide do pracy :/ jutro zreszta tez.. :/ Moze niezbyt to dla mojej choroby,ale napewno bede miala lepsze samopoczucie. Juz wariuje w domu!
A tak.. wyjde do ludzi, zarobie kaske, poszaleje, posmieje sie..
No i dzis jade na lumpki.. Wiec mam nadzieje na jakies zdobycze :P Od 3 tygodni nic nie kupowalam w lumpach!!! Dla mnie to jak jakis DETOX!! hehe.

W chwilach grozy wpadlam w histerie i zadzwonilam do Indii do Duzego,ze ma natychmiast wracac.. Głupia ze mnie baba. :ico_noniewiem:
JEst teraz w Szwecji i dzis ma dzwonic.. I powiem mu ze ma spokojnie pracowac.. i cieszyc sie ze dostal kolejny kontrakt.. Bo kasa przeciez cholernie potrzebna! Zamowilam juz kafelki podlogowe, w przyszlym tygodniu jade po najtansza kuchnie do Ikeki - tak na pierwsze miesiace, zeby wszystko gdzies ulokowac..A potem jak uzbieramy gotowke i wygrzebiemy sie z najpotrzebniejszych wydatkow, strzelimy sobie kuchnie marzen :):

Czytalam was, ale jak sie zabieralam do pisania, to zawsze cos wypadlo.. Mis buntuje sie i od razu mi wciska ESC.. no i nonono z pisania.. Pakuje sie na kolana ikaze puszczac sobie teledyski.. Maglujemy francuskie pingwinki i wszystkie dzieciece przytupajki hehe :):
Siedzi teraz w krzeselku, otumaniony katarkiem, wcial miche kisielu z jablkiem i oglada Misia w niebieskim Domku. Wiec mam chwile dla siebie.
Nie mam ochoty ostatniona sprzatanie, scieranie kurzyitp.. Wiem ze zaraz bede sie pakowac i wyprowadzac, wiec nie mam ochoty juz dbac te "nie swoje" meble.. :/
Jak Maly wyzdrowieje, przyjezdza poniego moja tesciowa izabiera do siebie na kilka dni,tydzien.. A ja wtedy musze sie sama uporac z pakowaniem, segregowaniem i czyszczeniem tej chalupki - zeby oddac w dobrym stanie.
Dobra kobita z tej mamci Duzego! :-)

Czytałam was na ratyi teraz mi wstyd, ale nie mam jak odpisac.. Zycze wam zdrowka i sciskam serdecznie :* Zawitam pewnie w niedziele, bo dzis i jutro praca.. Wiec bede miala duzo do nadrobienia i naklikania!
Buzka :*

[ Dodano: 2009-01-09, 13:08 ]
Edyta! Nie martw sie tak tym woreczkiem. Noale interweniuj. Ja mialam ataki codziennie i przechodziłam meki. Oby szybko Ci to wycieli laparoskopem i bedzie po krzyku..
A potem niskotluszczowa dieta wiec dbanie o linie hehe :-)
Mi najbardziej brakuje chipsow do piwka.. :( :ico_noniewiem:

Frydza- Duzo zdrowkka dla was. Dobrze, ze jest poprawa! Ojj.. Niech bedzie juz cieplo, slonecznie.. wioooooosna!!! Wszystko wtedy idzie latwiej i mniej chorob..

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

09 sty 2009, 16:26

hej Frydza to jest stona naszej szkoły do której chodzimy, i bez kasrnetu 30 min kosztyke 29 zł a my mamy już 2 karnet na 40 wejsc to wychodzi nas 13 zł ale jest bardzo fajnie... i to jest tylko w nd
Juli zdrowiejcie, teraz taki trudny czas dla naszych organizmów...
Ja się jakoś trzymam, ale ja prawie wogóle nie wychodze z domu... dobra ide robić zapiekanke... :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

09 sty 2009, 18:07

czesc

wlasnie wrocilismy z nart
ale swietnie
tyle lat nie mialam ich na nogach
balam sie ze nie dam rady a w sumie poszlo lepiej niz wczesniej
super zabawa
kilka godzin zjezdzania

teraz szybki prysznic
i zmykamy wieczorem do pubu na pilkarzyki , rzutki i piwko!
bo na cos mocniejszego jakos nie mam ochoty
jutro poszaleje hehe

Agniecha
oo filmik teraz dziala.. tomus sobie swietnie radzi
hehe
lelek skacze na stojaco.. i rzuca sie wrecz na nas
swir jeden

Frydza NO WIDZISZ JUZ CORAZ LEPIEJ Z WIKI. OBY TAK DALEJ

Juli biedne z was chorowitki!!! ZDROWKA

MUSZE UCIEKAC BABECZKI
PAPA

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 sty 2009, 22:31

Hej wieczorowo :-D Wiki spi,dzis juz skubnela coraz wiecej nawet biszkopcik gryzla :ico_oczko: takze poprawa jest.
Jutro jedziemy na zakupki,mamuska zostanie z Wikula :ico_oczko:


Juli, ojeju Zdrowiejcie szybko :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


agniecha772, nie wkleila sie stronka basenu!!!poszukam w necie :ico_oczko:


madziorka hihi, narty jeju ja nigdy nie jezdzilam :-D super mieliscie zabawe :-D :-D

[ Dodano: 2009-01-09, 21:39 ]
agniecha772, znalazlam stronke :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość