mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

09 sty 2009, 23:58

Ja po pracy maz ma nocke dzieci spia choc mela cos sie kreci.Ja mam tak bolesną@ ze chyba jeszcze takiej nie mialam dzisiaj wystraszylam sie ze krwotok dostalam ale przeszlo.Amelka ostatnio strasznie bije sie po glowie jak sie denerwuje.Musze tez nauczyc ja schodzic z lozka bo wchodzenie ma opanowane.Zmykam spac bo padam pa

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 sty 2009, 09:29

Czesc dziewczyny

stawiam sniadanie z kawka :ico_kawa:

my nie spimy od 7.30 mial po nas moj maz przyjechac i mielismy jechac na zakupy ale dopiero pozniej pojedziemy juz od rana mnie zdenerwowal bo tak bym sobie jeszcze pospala

Majunia znowu plakala w nocy ale wytrzymala z mlekiem od 20 do 3 w nocy no i pozniej przed 6 pila

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

10 sty 2009, 12:52

Witam i ja spiochy wstawamy u nas noc z kilkoma pobudkami ale spanie do 8;30 wiec mozna powiedziec ok.Musze sprzatac ale najpierw Melcie uspie bo z nia trudno o porzadek.

[ Dodano: 2009-01-10, 11:57 ]
Obciełam dzisiaj Julce włoski ona ma takie piorka ze jak sa dłuzsze to takie cienkie a jak zetna to az lepiej wyglada

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

10 sty 2009, 15:34

Witam i ja, nie ma mnie w domu od wczoraj tlko pojechałam z dzieckiem mymm do siostry i się wczasuję, wczoraj nawet nie miałam keidy zajrzeć. Dziś w nowym miejscu noc nie tak zła była bo tylko raz koło 4-tej się obudził a poźniej spał do 7.30.

Iwona to ja jeszcze raz powiem że nie masz co się przejmować głupim gadaniem ludzi, wogóle to oni nie powinni takich żeczy mówić :ico_puknij: tak jak Jolce kiedyś że będą Mirkowi dziąsełka przecinać :ico_puknij:

Gsia fajne zimowe zdjęcie w podpisie

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2009, 15:58

Renia0601 pisze:jak Jolce kiedyś że będą Mirkowi dziąsełka przecinać :ico_puknij:
:ico_haha_01: dobre porównanie

my siedzimy sami z Gabciem, dzisiaj Go w nosidle nosiłam po domu i to przodem do siebie bo płakał od rana, teraz ma troszkę lepszy humorek na szczęście

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

10 sty 2009, 16:43

Cześć kobitki :-)
JA dopiero teraz, bo rano angielski, potem pojechałam na zakupy do marketu i tak dzionek zleciał. Nocka u nas była ciężka, kilka pobudek z płaczem i wogóle Ula ma dzisiaj dzień marudzenia, wstała rano w złym humorze i od razu zrobiła mi histerię, poza tym klei się cały dzień, albo do mnie albo do Jarka.
mariola pisze:Amelka ostatnio strasznie bije sie po glowie jak sie denerwuje.

Ula też tak czasem robi, ale już coraz rzadziej.

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2009, 17:14

Obrazek cały czas trzymał jedną szelkę w buziaku i sobie ją gryzł

Obrazek
oczywiście najlepiej jest uciec z gołym tyłkiem

teraz śpi na szczęście...

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

10 sty 2009, 21:44

Czesc,

Mnie tez szybko dzionek zlecial, dopiero teraz mam chwile. Smyk juz chrapie od 20.00 - zawsze jak w szwajcarskim zegarku.... o tej samej porze :ico_oczko:

U nas nocka standard, czyli mleczko o 5.00 potem do 7.30, wiec w sumie sie wyspalam.

Justyna, widze ze Gabriel lubi czytac gazety... :ico_haha_01:

Torcik juz dzisiaj odebralam to jutro mala imprezka bedzie... zaraz Wam wkleje fote

[ Dodano: 2009-01-10, 20:50 ]
Obrazek

...to nasz torcik.... mniam!! Czestujcie sie Dziewczyny!!!

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

10 sty 2009, 21:59

Kurcze jaki ładny tort!
Ja nie mogę się zdecydować czy upiec czy kupić :ico_noniewiem: po niedzieli będzie trzeba podjąć decyzję, dzisiaj umówiłam się z moim tatą, że wpadnie w tygodniu i razem pojedziemy wybrać coś dla Gabriela od dziadka na roczek...

Wpadła dzisiaj rodzina z nieozekiwaną wizytą i mi buchnęli mamę do poniedziałku do Lubina... pech, bo akurat dzisiaj Kuba chciał mnie wziąć ze sobą do garażu, a teraz... ja w domu czuwam, a Kuba przy piwie z kolegami, w ogóle cały dzień znowu nie miał dla nas chwili czasu...

Agnieszka, czy mi się wydaje czy gotowe na wszystko można pobrać tylko do 11 odcinka 5 serii?? reszty nie ma nigdzie choć odcinków jest 24, ale może jeszcze w amerykańskiej tv nie poszły? do którego odcinka Ty obejrzałaś?

w ogóle to polecam za darmo... ściągnąć program utorrent, wejść na stronę mininova.org poszukać odcinka swojego ulubionego serialu i w dosłownie godzinę jest na dysku, czasami dłużej, ale nigdy mi się nie zdarzyło, żebym włączając na noc rano nie zastała ściągniętego odcinka-seriami pewnie też leci szybko, ale w połowie serii na to wpadłam i mi się nie opłacało

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

10 sty 2009, 22:09

Witam dziewczyny

Mz fajny tort

Justyna ja pewnie skorzystam z tego programu tylko musze poczekac az maz pojdzie do pracy bo tak wrzeszczy na mnie ze sciagam na kompa a pozniej wirusy sa

my dzisiaj na zakupach bylismy w sumie to dla siebie kupilam tylko spodnie i bluzke ale mam juz dla wszystkich prezenty do polski i pieskowi torbe kupilam zeby mogl ze mna samolotem leciec

widzialam fajne plaszczyki dla majuni takie rozowiutkie i czerwone ale chcialam jeszcze w innym sklepie zobaczyc i pozniej juz bylo za daleko zeby sie wrocic po ten plaszczyk ale jak tylko trafi mi sie okazja to wejde po niego bo naprawde byl sliczny

dobra uciekam zobaczyc film

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość