Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

11 sty 2009, 00:09

dziękuje śliczne i o wiele tańsze.

A wózki i foteliki jakiej firmy kupujecie?

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

11 sty 2009, 08:31

Dora generalnie chcę kupić fotelik w zastawie z wózkiem


kurde ile ja się naoglądałam wózków i jedno wiem napewno ... nie można mieć wszystkiego ... lekkie mają najczęściej małe koła a nawet najlepsze firmy nie radzą sobie z wadliwością ich ... ja np bardzo byłam napalona na to chicco

http://www.allegro.pl/item517872337_woz ... _2009.html

..i nadal bardzo mi się podoba bo lekkie ,bo małe itd ale z doświadczeń koleżanek wiem że niestety kółka to masakra ... cały czas do wymiany a ja nie mam zamiaru iść na spacer w przeświadczeniu że w każdej chwili może mi się oderwać ... po za tym wózek ma pochodzić ze 3 lata w róznych warunkach ....
nie mam też zamiaru wydać 2 czy 3 tys na wózek...najważniejsze dla mnie żeby miał montowany fotelik na stelażu,dostosowywać kierunek jazdy do warunków atmosferycznych ,żeby był wygodny i stabilny ....

wybrałam

http://www.allegro.pl/item526084165_tak ... wys_0.html

nie ma wygórowanej ceny z bardzo prostego powodu...jest polski i ma to czego chce ... poza tym same dobre opinie o firmie

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

11 sty 2009, 12:19

Cześć Żana!

Ten Polski wóżek bardzo mi sie podoba szczególnie czerwony z kwaitami, chętnie bym taki zupiła ale my dostaniemy wózek od Tomka siostry w super stanie więc szkoda nam kasy na nowy wydawać.

Spisałam ile mam ciuszków , brakuje mi jeszcze kilka śpioszków i pajacyki 62 czapeczki reszte mam i niowe i od koleżanek.

Oprócz pajacyków śpichów, kaftaników, body, czapeczek, rękawiczek, kombinezonów na razie nic nie kupuje bo spodenek nie sądze że bedeniemowlaczkowi ubierac sukienke malutka kupiłam jedną , podobno dostane cała tone od kolezanek i rodziny.


Ale co mi brakuje ;;

1. PAS PO PORODOWY - kupujecie??? jakiej firmy na allegro sa po 29 zł http://allegro.pl/search.php?string=pas ... =1&order=p

tylko nie wiem jaki rozmiar ?

2. Rożek kupie na necie ten co mi wysłałaś link śliczne są i tanie

3. Karuzela do łózeczka - kupimy przez allegro bo w sklepie drogie, jeszcze nie wiem któą http://allegro.pl/search.php?string=kar ... =1&order=p

4. Podgrzewacz- na allegro znalazłam Avent za 49 w sklepie nawet 300 :ico_szoking:

5. Laktator - kupie chyba eletryczny 79 zł na allegro

A wy gdzie i jakiej firmy takie rzeczy kupicie?

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

11 sty 2009, 12:52

Dora ja karuzele do łóżeczka to napewno chicco ale nie aż bardzo drogą ...coś takiego mi się podoba a nie jest bardzo droga

http://www.allegro.pl/item517553328_kar ... od_ss.html

nad pasem po porodowym się nie zastanawiałam ale ja jak będę po cesarce to raczej chyba nie powinnam używać

na podgrzewacz szkoda mi kasy tak naprawde nie jest to niezbędny wydatek a zawsze na chwilkę można włożyć butelkę w garnuszek z gorącą wodą

laktatora też nie kupuje bo nie będę karmić piersią

co do butelek smoczków i innych to przedewszystkim AVENT

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

11 sty 2009, 20:11

hej
widzę że tematy zakupowe królują
jeśli chodzi o wózek to mam wstępnie upatrzony w sklepie ale nie pamiętam nazwy
Dora na razie nie będę kupowała pasu poporodowego.Nie wiadomo czy będzie potrzebny a i tak nie można go zakładać od razu.Rożek dostanę od koleżanki ale tak to bym nie kupowała.Karuzele chciałabym taką na pilot ale też kupię jak dziecko sie urodzi.Podgrzewacza też nie będę kupować(tak jak żana uważam że mozna podgrzać w garnku). a laktator kupię też jak dziecko sie urodzi nigdy nie wiadomo jak będzie u mnie z karmieniem
Kurcze dzisiaj od rana mam zabiegany dzień.Maż powoli robi meble do kuchni a ja cały czas mam coś do posprzątania i zrobienia.i do tego męczy mnie znowu zgaga :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

11 sty 2009, 21:42

Hey dziewczyny!

Dora widzę, że naprawdę wzięłaś się ostro za zakupy i bardzo fajnie to tylko i nas bardziej mobilizuje :)

Żana
super jest ten wózek i jak na taki zestaw to tani więc może też go kupię :-D a na wózek kaskę mam dostać od moich rodziców. :ico_brawa_01:

My dziś byliśmy od rana poza domem. Najpierw pojechaliśmy na bazar a potem do moich rodziców a na koniec do przyjaciółki. Fajnie zleciał dzień. Mężuś trochę na łyżwach pojeździł bo obok mojego rodzinnego domu jest kilka zamarzniętych stawów. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

11 sty 2009, 22:01

Żana - fajna ta karzela chyba taka kupie.

U nas cały weekend był Kubus 2 letni chrzesnik łobuziak wiercipięta więc nie miałam czasu pisac dzis, bylismy na sankach itd :-D

A wieczorem wpadli znaomi z szmpanem i pozwoliłam sobie na odrobine szaleństwa ( jakieś 1/4 lampki szampana czyli ze 3 łyki ) hehe :ico_oczko:

Całuje i do jutra :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

12 sty 2009, 00:03

he Mamusie
ja tylk na chwilke zeby sie zameldowac , dopadla mnie jakas depresja , nie mam ochoty na nic wiec tylk sie melduje i spadam spac

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

12 sty 2009, 10:19

Cześć Adka;

Dlaczego masz depreche co Cie martwi??
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
nastka
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 25 sie 2008, 13:05

12 sty 2009, 12:08

ja w sobotę trochę poszalałam na zakupach kupiłam pajacyki śpioszki skarpetkobuciki czapeczki laktator i butelki okrycia kąpielowe a dla siebie 2 koszule do karmienia i szlafrok a dzis jedziemy kupić łóżeczko i cale jego wyposażenie Jakie to przyjemne. jeszcze nigdy zakupy mnie tak nie cieszyły.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość