Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

11 sty 2009, 10:00

Witam!w niedziele. :-) eve butelki timme tipee ja tez takie butelki chce kupic.Lalka super brzusio,taki zgrabny :ico_haha_02: ,ja tez nie mam takiego duzego.malutkaniunia urośnie nam zobaczysz ,nawet sie nie obejrzymy :-).

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

11 sty 2009, 10:33

hej dziewczyny
Eve ja też korzystałam z przewijaka ale można się obyć bez niego wg mnie.Karmiłam piersią więc butelki zaczełam używac dopiero jak Hania miała 8 miesięcy ,najpierw tomme tipee bo innej nie chciała.ale dzieci na piersi szybciej przyzwyczajają się do niekapków niż butelek
chustę miałam bebelulu,ale lepsze wg mnie jest nosidło można go uzwac od 3 miesica)jest super wg mnie.co do wkładów do wózka to mam super bawełniane cieniuteńkie "kocyki"nie wiem jak to nazwać,wkleję potem fotki bo teraz idę do szkoły :ico_zly:
malutkaniunia ja też mam mdłości jeszcze :ico_zly:
Ostatnio zmieniony 11 sty 2009, 12:15 przez Lalka, łącznie zmieniany 1 raz.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

11 sty 2009, 11:10

Lalka, damy rade z mdlosciami no nie??
ja od jutra zaczynam sesje a nic nie umiem licze na szczescie

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

11 sty 2009, 11:29

Lalka Ty sie uczysz jeszcze ,to szacuneczek bo tu Hania malutka,ciaza ,ze dajesz rade ze wszystkim :-) malutkaniunia Ty tez masz nie lekko.Moj maz sie doksztalca i pracuje i jest ciezko a dzieci nie mamy,ale warto bo zawsze wyksztalcenie daje wieksze mozliwosci.Ja mdłosci nie mam ale piersci mnie bola.Lalka[/b] wklej koniecznie jak wrocisz ze szkoly :ico_haha_02: ,miłej edukacji.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

11 sty 2009, 11:41

Hejjjj :ico_haha_02:
Lalka super lista z wyszczególnieniem co zbędne, co nie :-D
Popieram Cię jeśli chodzi o zbędność termometru do mierzenia temperatury wody podczas kąpieli - egzamin zdaje po prostu sprawdzanie łokciem.
Co do gąbek, myjek - to miałam ich kilka (nieraz są doczepiane do ręczniczków czy wanienek) ale ani razu nie myłam nimi Milenki. Tak jak piszesz ciężko je do końca wypłukać, przez co gromadzą tony bakterii. Najlepiej sprawdza się mycie dziecka ręką.
Butelki na start miałam 2, ale stały dopóki zaczęłam karmić mlekiem modyfikowanym, także jak ktoś jest nastawiony na pierś - to na początku to zbędny wydatek.
Wanienka - mieliśmy najprostszą z prostych i służy nam do tej pory.
Zbędne okazały się rękawiczki na rączki chroniące od drapania.
A śpiworki do spania uważam również za zbędne.

Super rozwiązaniem są ręczniczki z kapturkiem, można w nie zawinąć dzieciatko i główka nie marznie :ico_brawa_01:
Chusteczki nawilżające to też super sprawa, pampersy - my używaliśmy tyllko i wyłącznie marki Pampers (nie powodują odparzeń, a rzepy skaleczeń).
Z kosmetyków to stosowałam na początku mydełka, chusteczki, kremiki polskiej firmy Bambino.
Specjalne nożyczki z bezpiecznmi końcówkami też są przydatne, bo często maluszki rodzą się z długimi paznokietkami.
Termometr - u nas sprawdził się rtęciowy, bo najrzetelniej podawał wynik.

Jak coś jeszcze mi się przypomni to napiszę.

Lalka: super brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

11 sty 2009, 12:22

malutkaniunia no damy radę nie mamy wyjścia :-D
co do szkoły to zostało mi pół roku,ale cięzko to widzę.Na szczęście udało mi się przepisać ocenę więc jedne egzamin odpada :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jadę dopiero na 13:30 :-D ale też po wpis,dopiero na zajęcia o 16 do 18:50 :ico_zly: tak mi się nie chce .....
co do myjek to ja miałam(gąbek nie)i też wolałam ręką myć,ale moja mamusia jak przyleciała to myła Hanusię tak:najpierw owijała w ręczniczek i mydliła na przewijaku myjką a potem tylko płukała w wanience,teraz myję Hanię już myjką.Wanienkę tez miałam tą najprostszą i chyba ona najlepsza bo około 3 miesiąca Hania już na brzuszek się obracała w wanience :ico_haha_02:
ręczniki z kapturkiem najlepsze :ico_brawa_01:
te niedrapki się przydały bo na początku mieliśmy obawy w obcinaniu paznokci,a Hania miała bardzo długie,ale jakos mąż jej obcinał jak spała

[ Dodano: 2009-01-11, 11:32 ]
WŁASNIE OGLADALAM FILMIK I ZDJECIA Z PORODU,OCZYWIACIE SIE PORYCZAŁAM caps mi się włączył...

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

11 sty 2009, 13:43

Dzień Dobry Wszystkim,życze Wszystkim Miłej Niedzieli!!!!

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

11 sty 2009, 18:07

witam wieczorowo dopiero co wstalam :ico_wstydzioch: ale starsznie zmeczona bylam po wizycie w szplitalu
heh mam nadzieje ze ja nie zalapie zadnej choroby chodzac codziennie na wizyty do szpitala no coz ale jak trzeba to tzreba chodzic

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

11 sty 2009, 19:33

malutkaniunia a dlaczego chodzisz codziennie na wizyty do szpitala??
ja niepotrzebnie jechałam na wykład ,bo go nie było...godzina tylko stracona
a teraz mnie bardzo brzuch boli,mam nadzieję że przejdzie bo na tym etapie już nie powinien boleć :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-11, 18:33 ]
aga miałam pytać jak ospa u synusia?

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

11 sty 2009, 20:22

Ja tez witam wieczorem.Zaraz zmykam do łozia.Milego wieczorku :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap, Thomasbulty i 1 gość