Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sty 2009, 13:07

Norbi jest spokojny, nie marudzi a i ja zaglądałam mu do buziaka i nic nie dojrzałam :ico_noniewiem:
to dobrze że nie marudzi, zębów może nie być widać a może i idą, nasze piersze jak szły to ja myślałam że dwa a tam 4 wyszły.
a potem ja jak szprotka między nimi
:ico_smiechbig: dobre, szprotka

a mój syn właśnie usnął sobie sam w łóżeczku. Pora już jego nastała i miał już takie małe oczka więc go położyłam w łóżeczku, zrobiłam 150ml mleczka i poszłam sobie a za chwilę słyszę chrapanie :ico_brawa_01: oby już tak zawsze zostało. Wczoraj wieczorem też sam usnął tylko że płacz był większy

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 sty 2009, 14:52

Witam w poludnie ja wlasnie bigos robie i mam juz dosc bo juz tyle godzin a ja musze jeszcze prasowac okapac sie i o 16 mam do znajomej isc :ico_olaboga: maz oczywiscie siedzi i na playu gra

kupilam dzisiaj niuni plaszczyk ale nie ten co mi sie tak podobal ale tez fajny byl z 25e na 12e przeceniony no i rozmiar tylko do 86 ale niunia ladnie w nim wyglada

renia brawa dla Arturka za ladne zasypianie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sty 2009, 15:19

A wybierają się teraz roczniaczki na szczepienia? No oprócz Norbiego bo ten wiem że tak. My właśnie jutro idziemy na tą po 13-tym miesiącu jakąś, przy okazji się dowiem ile waży :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 sty 2009, 15:29

u nas chyba ta szczepionka po 13 miesiacu jest ok 15 bo nas babka chciala na wizyte w marcu umowic a ja jej mowie ze bede w polsce wiec idziemy 2 kwietnia

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 sty 2009, 15:36

No my już po szczepieniu. Pielęgniarka szybko ukuła, Norbi chwilę popłakał ale zaraz znowu się śmiał. Wróciliśmy, Norbi zjadł kanapkę i teraz szaleje. Muszę go spać położyć bo dzisiaj jeszcze nie spał. Obiadek u nas będzie później.
My właśnie jutro idziemy na tą po 13-tym miesiącu jakąś, przy okazji się dowiem ile waży
No ja też zapisałam już Norbiego za miesiąc na to szczepienie w 13-tym miesiącu.
A mi pielęgniarka nie waży Norberta. Sama nie wiem ile teraz waży. Mamy wagę elektroniczną więc sama spróbuję małego zważyć potem.

Idę Norbiego położyć spać do taty bo już szaleje ze zmęczenia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

12 sty 2009, 15:56

Bigosik zjedzony wiec jak ktos ma ochotke to czestuje

zostalo mi prasowanie ale jakos nie umiem sie zabrac za to, cos ostatnio lenia mam

a tak mi Renia dala do myslenia o ciazy ja mam dostac @ w tym tygodniu pewnie dostane :ico_noniewiem: ale sie smialam ostatnio sama z siebie bo jak bylam z Majka w ciazy to na poczatku obzeralam sie zupkami chinskimi no i ostatnio przyszla mi ochota na zupke :-D

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 sty 2009, 16:26

Mi Norbert śpi a ja zrobiłam sos do makaronu, ale jakoś smak nie taki. Miałam mięso mielone, zesmażyłam, dodałam przypraw po trochu (oregano, zioła prowansalskie, papryka słodka, sól, pieprz) i dodałam takie pomidory z puszki 2 sztuki. Przez te pomidory jakoś tak troszkę kwaśny jest ten sos.. nie wiem jak mogę poprawić smak :ico_noniewiem:

[ Dodano: 12 Styczeń 2009, 15:30 ]
ale sie smialam ostatnio sama z siebie bo jak bylam z Majka w ciazy to na poczatku obzeralam sie zupkami chinskimi no i ostatnio przyszla mi ochota na zupke :-D
To widzę, że Ty już tak sobie podświadomie przypuszczasz, że może w ciąży znów jesteś, hehe :ico_haha_01: Jeśli oboje macie chęci mieć już drugie dziecko to życzę Wam tego :ico_oczko:
Rafał na razie nie chce.. obawia się, że nie jesteśmy w odpowiedniej sytuacji jak na razie. On sam nas utrzymuje.. mamy jakieś zasiłki, ale chyba trochę powinnam popracować nim zajdę drugi raz w ciążę.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

12 sty 2009, 16:36

cos ostatnio lenia mam
ja tez mam strasznego
ciazy to na poczatku obzeralam sie zupkami chinskimi
a istnieje taka możliwość i prawdopodobieństwo :ico_ciezarowka: i ja jadłam jaja w majonezie chyba przez trzy dni :ico_haha_01:

Ja gotuję dzisiaj warzywną zupkę bo dawno nie jadłam, mniam :)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

12 sty 2009, 16:45

ja jadłam jaja w majonezie chyba przez trzy dni :ico_haha_01:
Ja długi czas śledziki w occie, rolmposy :ico_haha_01: A awersje miałam do mięsa (tego obiadowego) jadłam same ziemniaki z surówką czy sałatką jakąś :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

12 sty 2009, 17:52

Ale popisałyście :)
Renia, Jarka szef, to jest taki młody chłopak, który jest też kolegą z pracy, więc nie robi problemów... na szczęście :-)
maz oczywiscie siedzi i na playu gra
Gdyby mój tak zrobił, to awantura byłaby gotowa :ico_nerwusek: normalnie bym Go :502:
mój syn właśnie usnął sobie sam w łóżeczku.
Pozazdrościć :-) Kochany synuś :-)
Bigosik zjedzony wiec jak ktos ma ochotke to czestuje
Mniam, dziękuję, ja Was mogę pierogami poczęstować :-) Jeszcze kilka zostało.
no i ostatnio przyszla mi ochota na zupke :-D
A może tego @ nie dostaniesz.... :ico_oczko:
Renia0601 napisał/a:
ja jadłam jaja w majonezie chyba przez trzy dni :ico_haha_01:

Ja długi czas śledziki w occie, rolmposy :ico_haha_01: A awersje miałam do mięsa (tego obiadowego) jadłam same ziemniaki z surówką czy sałatką jakąś :ico_haha_01:
A ja nie miałam żadnych zachcianek specjalnie w ciąży...

Ulek pospała z godzinkę, teraz szaleje, muszę jej dać coś zjeść, bo pewnie głodna jest.
Zamówiłam dzisiaj dwa fotokubeczki na allegro na dzień babci i dziadka :-) Ciekawe jak będą wyglądały :-)

[ Dodano: 2009-01-12, 17:56 ]
Zdjęcia z wczorajszego spaceru po Rynku:
Taką mamy choinkę:
Obrazek
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość