Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

12 sty 2009, 22:29

Hej
adka mam nadzieję ze to chwilowy dołek
nastka no to zakupy spore zrobiłaś
Taa ale wstydliwe to twoje dziecko.Mam nadzieję ze na następnym USG już pokaże co tam ma
Sliczne te rzeczy które wkleiłyście tylko to wszystko takie drogie :ico_szoking:
Dziewczyny potrzebna jest pomoc dla koleżanki z sąsiedniego forum.Jej 3 miesięczna córeczka ma ogromnego guza w brzuszku.Całe forum zbiera pieniążki dla Halinki bo tak ma na imię dziewczynka.Jeśli któraś chce dowiedzieć się więcej niech zobaczy ten materiał.Pieniążki wpłacamy na konto jej mamusi.
http://ww6.tvp.pl/4468,20090110860308.strona

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

12 sty 2009, 22:56

Mi leżaczek bardzo się przydał i teraz na pewno też kupię

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 sty 2009, 09:59

Oj tak z tego co widze po moich koleżankach trzymaja dziecko w leżaczku np w kuchnni jak gotuja w łazience jak sie kąpią - i tak dzidzia jest cały dzień z Tobą leżaczek na pewno pomaga .

Do mnie wczoraj wpadła na cały dzień koleżanka z maleńką 5 mies córcią :-D
Przywiozła mi kolejna torbe ciuszków, słodkie sukieneczki na 62 :ico_ciezarowka:

A szwagierka oprócz swoich rzeczy ( łózeczko, leżaczek, wózek ciuszki) kupiła mi na ciuchach za 15 zł mase ślicznych body i śpioszków :-D

Na początek nakupiłam sobie troche nowych pajacyków body czapeczek itd ale potem będe urzywać tych po koleżankach tyle tego juz mam że we wszystkie body na pewno nie zdąże Zosie ubrac :ico_szoking:

A :ico_szoking: my jemy śniadanie własnie, już nie pośpie dłuzej niz do 8 je Zosia pilnuje i jak tylko mija 8 rano wykopuje mnie z łózka dosłownie KOPNIAKAMI na śniadanie bo głodna. Radzi sobie z mamą już skubaniec malutki :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-13, 09:04 ]
Adka - pracą sie teraz nie przejmuj , bo dzidzia też przeżywa z Tobą, na pocieszenie dodam że moją firme wykupiła konkurencja i juz pół firmy zwolnili reszta poleci do miesiąca czasu bo nie będą trzymać 2 oddziałów szczególnie ze swój maja w Gdańsku.
Tak więc do końca macierzyńskiego płaci mi Zus bo jestem nietykalna a potem szukam pracy.

Ale najważniejsze aby nasze bobaski zdrowe były a prace zawsze mozna zmioenic.
Chociarz ja teraz oszczędzam chce odłozyc duzo aby siedzieć z Zosią z rok w domku.
Tatuś tez pracuje ale wiecie jak sie ma kredyt rachunki sa gigantyczne.
Ale damy rade najważniejsza teraz ta mała istotka :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2009-01-13, 09:15 ]
Adka - ten co znalazłaś jest śliczny ale sporo kosztuje , na allegro są też dużo tańsze np
http://allegro.pl/item525072595_chicco_ ... owosc.html

Taki zwykły leżaczek maja moje koleżanki i zamiast pozytywki daja dzidzi maskotki z pozytywka do niego. Ja też taki zwykły dostane , a dzidzia ma dużo frajdy jak towarzyszy Ci cały dzień i widzi co robisz i mówisz do niej :-D

[ Dodano: 2009-01-13, 09:17 ]
http://allegro.pl/item519556768_lezacze ... ekids.html

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

13 sty 2009, 10:23

witam Mamusie
Dora, ja myslalam o tym poniewaz on ma wibracje i tak sobie myslalam ze to fajna rzecz takie wibracje napewno Maluszka uspakaja ale niestety nie znam nikogo kto mial lub ma taki lezaczek wiec nie wiem czy takie wibracje sie przydaja czy to poprostu wymysl producenta :-D zeby wyciagnac kase

[ Dodano: 2009-01-13, 09:25 ]
cos mi wyraz uspakaja nie pasuje :ico_wstydzioch: powinno byc uspokoja :ico_wstydzioch: przepraszam za bledy

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 sty 2009, 10:46

nie wiem jak wibracje ale moja znajoma miała lezaczek hustawke elektron i dziecko było zachwycone ale to droga sprsawa, sama myslałam aby kupic

[ Dodano: 2009-01-13, 09:48 ]
http://allegro.pl/item522569306_fisher_ ... _2009.html

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

13 sty 2009, 11:08

cześć mamusie!
Dopiero za m-c będę wiedziała :ico_placzek: to długoooooooooooo. Nie wytrzymam jestem z natury niecierpliwa.
Ja też Taa z natury jestem niecierpliwa, ale ciąża wymaga od nas wiele cierpliwości i potem gdy ma się już dzidziusia przy sobie także nie mamy wybory musimy ćwiczyć cierpliwość. :ico_sorki:

Dora, Adka myślę, że taki leżaczek to spoko sprawa ale to można kupić gdy już bobas jest na świecie.

A czy u Was dzieci będą miały swoje pokoiki czy na razie łóżeczko wstawicie do sypialni albo pokoju obok sypialni.

Moje maleństwo na początku będzie miało wstawione łóżeczko obok naszej sypialni w pokoju przez który przechodzi się do naszej sypialni. A potem już zrobimy mu oddzielny pokoik.

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 sty 2009, 11:43

Aniu- My robimy pokoik dla Zosi ale nas początku chyba wstawie łózeczko do naszej sypialni.

Brzuch mnie znowu boli od wczoraj, co sie pije na wzdecia??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnieszka
4000 - letni staruszek
Posty: 4815
Rejestracja: 10 paź 2007, 10:47

13 sty 2009, 15:28

hej
widzę że tematy zakupowe dalej na tapecie.
Leżaczki fajne.Ja może dostanę od koleżanki.a jak nie to będzie trzeba kupić ale taki zwykły bez bajerów.
Co do pokoiku to mały będzie miał łóżeczko w naszej sypialni.A swój pokoik dopiero jak będzie miał 2-3 latka.
Ja na początku chciała kołyskę bo łóżeczko będę miała od bratowej ale stwierdziłam że za duży wydatek.sama kołyska nie jest droga ale do niej trzeba osobno kupić jeszcze materac,pościel itp.Od razu stawiamy łóżeczko.
Mnie coraz częściej twardnieje macica muszę o tym powiedzieć lekarzowi.A synek wczoraj kopał jak szalony mąż się śmiał że zaraz wyskoczy przez pępek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

13 sty 2009, 16:34

Dora, hustawka tez fajna sprawa :ico_brawa_01: wogole wszytkie takie gadzety sa swietne tylko skad pieniadze brac :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Fioletowa Ania masz racje ze bujaczek mozna kupic pozniej ale ja mam jakas taka dziwna fobie ze pozniej nie bede miala na to kasy , jakos staram sie tak teraz wszytko pokupowac nie wiem tak jakos podswiadomie boje sie ze pozniej beda jakies inne wydatki

co do pokoju dziecka to ja za duzego wyboru nie mam poniewaz mam tylko 2 pokoje do swojej dyspozycji ( mieszkamy z mama) w jednym my mamy sypialnie a drugim mam "biuro" bo pracuje w domu i chce tez tu zrobic kacik dla Lenki tzn wstawic lozeczko , komode i takie tam a w przyszlosci jak Lena bedzie wymagala juz wlasnego pokoju a ja dalej sie nie wyprowadze :ico_olaboga: :ico_olaboga: to bede myslalam gdzie przeniesc swoje "miejsce pracy" chyba ze do tej pory splajtuje :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-13, 15:37 ]
co sie pije na wzdecia???
nie wiem co na wzdecia raczej nic poza wizyta w toalecie nie pomoze ale powiem Ci Dora ze ja od kiedy pije codziennie sok sliwkowy Tarczyn to nie mam problemow :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiadomo nie jest tak jak przed ciaza ale zawsze "latwiej" :-D

[ Dodano: 2009-01-13, 15:38 ]
A synek wczoraj kopał jak szalony mąż się śmiał że zaraz wyskoczy przez pępek
_________________
zazdrosze :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: moje dziecie jest bardzo spokojne

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

13 sty 2009, 17:18

Agnieszko - na twardniejącą macice lekarz kazał mi łykac magnez 3 xdziennie , powiedz mu o tym bo to ważne, unikniesz pezdwczesnych skórczy.

Adka - ale czujesz ruchy małej??

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość