Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 sty 2009, 12:38

donatka26 pisze:po mnie nie widać, że byłam w ciąży,
heh.. zazdroszczę, ja wyglądam, jak w 6 miesiącu :ico_szoking: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

13 sty 2009, 12:38

donatka, nie dziwię się :-) takie maleństwo w domu to skarb i nic tylko patrzeć, przytulać, całować. niedługo i ja się doczekam :ico_brawa_01:

to idę się zbierać i na ktg mąż ze mną pojedzie bo w tym tygodniu pracuje z domu

marcia, ja też pewnie w ciążowych jeszcze dłuugo po porodzie pochodzę bo szybko nie schudnę

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 12:43

aniabella pisze:to idę się zbierać i na ktg mąż ze mną pojedzie bo w tym tygodniu pracuje z domu

daj znać jak wrócisz :-)

[ Dodano: 2009-01-13, 11:55 ]
Milutka pisała, że są jeszcze w szpitalu, bo mała ma żółtaczkę ale już jej schodzi i na 90% wyjdą jutro. Pisze też że 5dni prawie w ogóle nie śpi, ale czuje się dobrze, mała jest strasznie grzeczna tylko nie uśnie bez cyca i smoka no i bez niej, teraz opala się w lampie.
Wszystkich pozdrawia i nie długo odezwie się na tt :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

13 sty 2009, 13:01

aniabella pisze:słabo się rusza nie wiem czemu

jest już duża i ma mało miejsca, mi ginka kazała liczyć rychy jeśli bedzie miał słabszy dzień w taki sposób - jesz posiłek, czekasz godzine i w następnej godzinie po posiłku powinno być min. 10 ruchów.

ananke pisze:wiesz.. w sumie na większości leków napisane jest, że w ciąży niewskazane, ale jeśli lekarz uznał za stosowne to powinnaś wziąć

dokładnie, ja też wczoraj bardzo panikowałam i rozmawiałam i z tym laryngologiem i ginką - powiedzieli to samo - na tym etapie ciąży infekcja szkodzi bardziej niż każdy przepisany przez lekarza lek. a firmy farmaceutyczne zawsze wolą sie zabezpieczyc i napisać że nie wolno bez konsultacji lekarskiej.

ananke pisze:ja to bym się zdrzemnęła na Waszym miejscu

właśnie wstałam :ico_haha_01:

Marcia77 pisze:wygladam jakbym nie urodziła

Marcia, cierpliwości - to troszke potrwa, ja 2 m-ce jeszcze w spodniach ciążowych chodziłam

no i na razie ze sprzątania nici, zasnęłam i dopiero co wstałam, ale nie ma co na siłe jak kiepsko sie czuje.

[ Dodano: 2009-01-13, 12:05 ]
Marcia zapomniałam, zrobisz jak zechcesz oczywiście ale powiem Ci jak mnie ta moja położna uczyła i ja tak robiłam - mówiła że do 3-m-ca to karmić jak jest głodna, jak ma małą wagę urodzeniową to nie rzadziej niż 3 godziny, a jak ma dobrą wagę to nie budzić na posiłek. to takie karmienie na żądanie, ale w 3 pierwszych m-cach tak polecała.

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

13 sty 2009, 14:27

eeeeh...... dopiero załapałam co to znaczy "tt" skrót od tik-tak, wszystko przez tą zmianę na na obcasach.

posprzatałam trochę ale dalej się nudzę zaraz pójdę coś zjeść i się chyba drzemnę z godzinkę

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

13 sty 2009, 15:48

Beatris60 pisze:właśnie wstałam :ico_haha_01:
a ja dalej na nogach..padnę chyba dopiero po obiedzie... Mały cos niespokojnie śpi, więc i tak nie pośpię....

Nadie, noo, te ostatnie dni to szlag trafia człowieka... ja tez na forum siedziałam i trzaskałam posta za postem :-)

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

13 sty 2009, 16:22

a my juz po pierwszej wizycie połoznej..z malutka wszytko oki :-D :-D
tatus samodzielnie wykąpał niunie pod okiem położnej..poszło mu super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nakarmilismy sie i ja teraz mam chwilke znowu dla siebie :-D :-D :-D

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 16:25

ananke pisze: Mały cos niespokojnie śpi, więc i tak nie pośpię....

mój też coś niespokojnie śpi, kręci się co chwilę :ico_noniewiem:

mam z nim była, ja zrobiłam naleśniki teraz się położę, bo mnie plecki bolą

[ Dodano: 2009-01-13, 15:26 ]
Marcia77 pisze:tatus samodzielnie wykąpał niunie pod okiem położnej..poszło mu super

'brawa dla męża :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

13 sty 2009, 17:09

już jestem, długo się zeszło. ktg żadnego skurczu nie wykazało. w badaniu wyszło, że szyjka zgładzona i przepuszcza jeden palec. lekarz powiedział, że ja i dziecko jesteśmy gotowi do porodu aczkolwiek jeszcze nie rodzę. zrobili mi usg i mała waży 3790 :ico_szoking: ale jakoś nie bardzo w to wierzę... zawsze jest jakaś granica błędu więc myślę, że może 3500 ma. zresztą najważniejsze by zdrowa była :-)

na usg widać, że rusza się cały czas tylko ja nie czuję tego poprostu. ruchy liczę ale ta reguła 10 nie zawsze się u mnie sprawdza. mała jest chyba spokojna poprostu.

to czekamy na milutką i na fotki małej :-)

marcia, pogratuluj mężowi :-) mój mówi, że on też będzie kąpał, pielęgnował pępuszek ale kupki, siuśki itp to będzie moja działka :ico_oczko:

idę jeść, zrobiłam dziś ryż w sosie słodko kwasnym z piersią kurczaka bo mąż lubi

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

13 sty 2009, 19:41

aniabella, to super, ze wszystko OK :ico_brawa_01: , córcia duża :ico_brawa_01: , niepotrzebnie się zamartwiałaś

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość