Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 20:31

Klaudia to pierwsze pytanie sciaglam sobie film i jak probuje go otworzyc to mi sie wyswietla ze nie mozna

ja zaraz ide majke kapac juz z nia nie moge jest strasznie marudna

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

13 sty 2009, 21:20

Artur wykąpany, je kaszkę i usypia, ja też dzisiaj zaraz idę spać, w dzień się zdrzemnęłam i dzięki temu nie padam tak jak wczoraj ale zmęczenie i tak może jeszcze jakiś filmik sobie puszę bo już daaawno nic nie oglądałam, same seriale :ico_oczko:
nowy odcinek chirurgów i fringe już jest (jak któraś coś ogląda, 5 serii GA i 1 serii F)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 22:15

iwona83 pisze:Klaudia to pierwsze pytanie sciaglam sobie film i jak probuje go otworzyc to mi sie wyswietla ze nie mozna

Może Twój program nie odtwarza tego rodzaju plików w jakim jest film. W jakim programie odtwarzasz filmy?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 22:26

mam subedit player, all player, real player ale chyba dam se spokoj bede dalej sciagac tak jak sciagalam bo strasznie mi komp muli

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 22:32

Boshee.. Iwona, Ty to trajkotka jesteś :ico_haha_01: zaraz do dwutysięcznego posta dobijesz, a ja ledwo 600 przeszłam przez półtora roku bycie tutaj :ico_haha_01:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

13 sty 2009, 22:36

Witam a u nas szpital wszyscy chorzy a najbardziej melcia a za dwa dni jej swieto.Ula super tanczy Melka słuchała i też tańczyła.

[ Dodano: 2009-01-13, 21:37 ]
aha stawiam :ico_tort: na 1000post

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 22:39

Heh.. a może masz to spakowane w winRarze?
Też mam Subedit i mam jeszcze Media Player Classic (otwiera chyba wszystkie pliki :ico_noniewiem: all player i real player są w tym zawarte).

Mi się dobrze tym uTorrentem ściąga, fakt, że musli się trochę net ale ja ściagam teraz po 5, 6 filmów na raz.

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 21:41 ]
mariola pisze:aha stawiam :ico_tort: na 1000post

Mariola, trochę spóźniony hehe.. 1000 przeszło Ci prawie 50 postów temu :ico_haha_01:

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 21:42 ]
Co to za szpitale, zdrowiejcie. Najbardziej żal tych maluszków.

[ Dodano: 13 Styczeń 2009, 21:47 ]
Reszta już poszła spać :ico_noniewiem: ?
Pinko chyba jeszcze powinna zajrzeć.

U mnie Norbi śpi. Teraz zawsze jak go układam patrzę na zegarek, żeby wiedzieć ile czasu mi to zajmie. I codzień jest ta sama godzina 19:40. Dzisiaj to momentalnie mi usnął, 3 minuty i już wychodziłam z pokoju. Zmęczony był bardzo. W dzień tylko jedna drzemka i to w dodatku godzinna.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

13 sty 2009, 22:47

CleoShe pisze:Boshee.. Iwona, Ty to trajkotka jesteś :ico_haha_01: zaraz do dwutysięcznego posta dobijesz, a ja ledwo 600 przeszłam przez półtora roku bycie tutaj :ico_haha_01:


a bo ja tak siedze w domu i co chwile na forum siedze moze i ciebie zainteresuje temat emigrantki do tego jeszcze troche na listopadowkach pisze wiec sie zbiera no i juz za niedlugo bedzie dwa lata jak na forum jestem

maz sie ze mnie smieje ze maja ma mame online bo tylko wolna chwila to ja kompa wlaczam on przynajmniej moze na spokojnie grac na playu :-D

[ Dodano: 2009-01-13, 21:48 ]
Obrazek

fotka jak majka wykorzystuje krzeselko wczesniej stalo obok kanapy to mi na kanape wchodzila teraz jej postawilam obok okna :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

13 sty 2009, 22:49

Dziewczynki dzięki za życzenia zdrowia dla Uli, tak ich dużo, że myślę, że poskutkują i mój szkrabek szybko wróci do zdrówka :-)
Teraz już śpi, wykąpana i najedzona. Dzisiaj przyszedł mój brat i mój tata i rozłożyli mebel z małego pokoju, jutro o 15 jedziemy do Oleśnicy po wynajęty samochód i wieczorem będziemy mebla pakować do auta, przyjdzie też mój brat, bo mebel wielki, niewygodny i ciężki i samemu Jarkowi będzie ciężko :-)

Asikk pisze:wtedy nawet często oczka łzawią są czerwone i bolą.

No właśnie łzawi ostatnio trochę...

pinko Ulenka super tanczy

Renia0601 pisze:Aga no Ula się rusza super, a ten uśmiech pod koniec superowy

Dzięki bardzo :-)

CleoShe pisze: Dzisiaj nam rachunki za gaz i prąd przyszły a że to za okres grzewczy to ładnie zapłacimy...

My mamy ogrzewanie na prąd i ciepłą wodę z przepływowego ogrzewacza... też na prąd i też się boję rachunków jak przyjdą. Teraz już płacimy prawie 400 zł miesięcznie, a to jeszcze prognozowe po zeszłym roku, kiedy mój brat (który tu wcześniej mieszkał) miał zniżkę na prąd, bo pracuje w energetyce.... my takiej zniżki nie mamy.

Klaudia, ja ciasto na lane kluski robię tak jak na naleśniki, tylko trochę gęstsze i kluseczki pychotka wychodzą :-)

Renia, my się różnie bawimy, czasem się wygłupiamy po prostu, gonię Ulę po pokoju i Ona ucieka, a jak ją złapię to łaskoczę, czasem bawimy się klockami, próbujemy je wepchać do odpowiednich dziurek, Ula ostatnio wyczaiła jak się to robi i powoli jej nawet wychodzi dopasowanie klocka do dziury :-) Czasem Ona się sama ładnie bawi, a nieraz siedzi u mnie na kolanach i się tuli :-)

A wiecie co te chłopy to głupie czasem, jak można obarczać winą za dziecko swoją kobietę? Przecież to jest niepoważne, a Oni to gdzie byli podczas płodzenia tej dzidzi? :ico_puknij: Głupota totalna!!!! Ale tak im najprościej, a my jak te łosie sobie na to pozwalamy!

Iwona, nie wolno chorować :ico_nienie: trzymaj się dzielnie :-)

iwona83 pisze:mam subedit player, all player, real player ale chyba dam se spokoj bede dalej sciagac tak jak sciagalam bo strasznie mi komp muli

A w jakim rozszerzeniu masz te ściągnięte pliki? Może brakuje Ci jakichś kodeków...

mariola pisze:Witam a u nas szpital wszyscy chorzy a najbardziej melcia a za dwa dni jej swieto.Ula super tanczy Melka słuchała i też tańczyła.

Zdrowiejcie szybciutko, niech te choróbska już sobie od nas pójdą... a siosiosio! Dziękujemy za komplement, Ula ten słuch do muzyki i talent do tańca ma po mnie :-D

Jarek się już położył, coś mówi, że źle się czuje :ico_chory: mam nadzieję, że się nie rozłoży, przecież On niedawno był chory :ico_olaboga: a my jeszcze nie wyzdrowiałyśmy do końca :ico_noniewiem:
Ja się już wykąpałam i też zaraz lulki idę, bałagan mamy nieziemski w pokoju, bo wszystkie rzeczy z mebla trzeba było gdzieś poukładać, większość z tego wyjedzie z meblem do Polanicy, ale to dopiero w czwartek :-)

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

13 sty 2009, 22:53

Haaaa... wiedziałam, że Pinko jeszcze zajrzy :582:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość