Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

14 sty 2009, 11:46

ananke sliczny ten twoj synus tfu tfu tfu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

a mi Davidek wariuje w brzuchu az mi caly chodzi we wszystkie kierunki:))
to chyba d tejporannej kawki...
pozdrawiam wszystkie nowonarodzone dzieciaczki i caluje w brzuszki jeszcze nierozpakowane :-D

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 12:25

jedwabna pisze:ananke sliczny ten twoj synus tfu tfu tfu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Antos jest Sandrusi synkiem :-)

Awatar użytkownika
aniabella
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1309
Rejestracja: 03 lip 2008, 13:07

14 sty 2009, 12:32

hej!

a u mnie nadal bez zmian. zarówno jeśli chodzi o :ico_ciezarowka: jak i przeziębienie. u mnie to ewidentnie zatoki bo bolą mnie przynosowe i aż zęby od tego :ico_zly: antybiotyk odpada bo dopiero co brałam z innego powodu. no i się męczę. poza tym mąż chory, mama chora więc w domu jedno wielkie siedlisko bakterii. i jak tu z dzieckiem małym być?? mam nadzieję że wszyscy zdążymy się wykurować do porodu. szlag mnie już trafia :ico_zly: :ico_zly:

w nocy miałam kilka skurczy i brzuch trochę boli ale nic poza tym. jeszcze tydzień do terminu..

Nadie
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 280
Rejestracja: 21 sie 2008, 14:18

14 sty 2009, 14:15

aniabella mnie w nocy też brzuch boli, a teraz dodatkowo jeszcze jakbym miała okres, i ciągle mam wrażenie że zaraz coś ze mnie poleci

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 sty 2009, 15:38

Witam, mi lekarze zrobili dziś niespodziankę i po wizycie wypuścili nas do domu.

Z małym wszystko dobrze, nie musiał już więcej dostawać antybiotyku. Prawie wcale nie spadł na wadze, dziś ważył 3520.

Od początku super ssie cyca, w ogóle nie nie pogryzł i bez różnicy mu z którego je. Moja rana też się dobrze goi, nie odczuwam już prawie bólu przy poruszaniu się.

Jak Was doczytam, to napiszę coś więcej.

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 16:47

gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, że jesteś :-) noo, niespodzianka suprrr :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję, że jak znajdziesz chwilkę to się zameldujecie na noworodkach :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 sty 2009, 17:04

ananke pisze:gaga22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: suprr, że jesteś :-) noo, niespodzianka suprrr :ico_sorki: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję, że jak znajdziesz chwilkę to się zameldujecie na noworodkach :ico_sorki: :-D
zameldujemy :-D mały śpi mi już dwie godzinki, to Was doczytałam. Jestem w szoku, jak na razie - odpukać :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: mam super grzeczne dziecko, je śpi i płacze tylko przy kąpieli.

milutka, Marcia, Sandrusia i Paulina gratulacje dla Was i Waszych dzieciaczków - chyba o nikim nie zapomniałam :ico_sorki:

secret, aniabella i Nadie - no dziewczyny do roboty - już tylko Wy zostałyście

U mnie nie było różowo, zaczęłam rodzić naturalnie po kilku godzinach bóli, miałam rozwarcie na 4 palce, ale bardzo powoli mi postępowało, bo przy porodach wywoływanych tak to jest. Lekarz postanowił przebić pęcherz płodowy, po przebiciu wypłynęły zielone wody i małemu zaczęło zanikać tętno w tempie ekspresowym miałam cesarkę. Na szczęście mały dostał 9 punków, tylko niestety okazało, że nałykał się wód płodowych i ma sapkę, a do tego zakażenie wewnątrzmaciczne i musiał dostawać antybiotyki. Na szczęście to zakażenie nie było bardzo poważne i szybko mu ustępowało. Sapka też przeszła całkowicie po dwóch dobach. I tyle wyniknęło z mojego upierania się przy porodzie naturalnym :ico_placzek:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 sty 2009, 17:12

gaga22 pisze:I tyle wyniknęło z mojego upierania się przy porodzie naturalnym :ico_placzek:
oj.. gaga, nie ma co wracać juz do tego, najważniejsze, że jesteście z Maluchem w domku, jest zdrowy i Ty też się dobrze czujesz :ico_sorki:

Awatar użytkownika
secret25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 06 sie 2007, 17:31

14 sty 2009, 18:52

gaga22, witajcie z powrotem :ico_brawa_01: Dobrze,że z Maluszkiem wszystko ok :ico_brawa_01:
A ja po wizycie,wszystko w porządku,Malutka urosła,przepływy mam dobre,za tydzień znów mam się zgłosić na ktg i usg.Tylko,kurcze jestem zła,bo pani doktor stwierdziła,ze jej się nie widzi,żebym w najbliższych dniach urodziła :ico_zly: .Chyba zmienię sobie suwaczek według terminu Om czyli na 25 :ico_placzek: :ico_zly: ,a coś mi się wydaje,ze jeszcze w lutym urodzę :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-14, 17:57 ]
gaga22 pisze:secret, aniabella i Nadie - no dziewczyny do roboty - już tylko Wy zostałyście

Ja już bym się chętnie rozpakowała,ale Malutkiej się nie pali za bardzo :ico_olaboga: ,a już naprawdę mam dość.Wszystko mnie boli,spać nie mogę,chodzić nie mogę,siedzieć nie mogę i zaraz chyba się popłaczę :ico_placzek: a mogę tak jeszcze nawet 4 tyg chodzić,bo według OM dopiero zaczęłam 38 tydz a do 42 mogę być jeszcze w ciąży :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

14 sty 2009, 19:04

hej hej ja dzis po małym kryzysie..mała zorobiła sie żółta i w szpitalu Pani stwierdziła ze to moja wina bo mała straciła na wadze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_placzek: :ico_placzek: normalnie beczałam przez pól dnia..ale okazało sie ze wyniki są w normie i nie musiałysmy zostac w szpitalu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość