Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

14 sty 2009, 09:19

hej dziewczyny
mnie tak boli brzuch że nospe musiałam wziąć,w nocy śniły mi się straszne rzeczy i obudziłam się taka wystraszona z okropnie bolejącym brzuchem :ico_placzek: dobrze że dziś do gina idę..Hanusia szaleje a ja mam wyrzuty że nie mogę się znią bawić tak jak ona chce..
malutkaniunia jak byłam w zeszłym tygodniu z Hanią na pobieraniu krwi w szpitalu to nam pielęgniarka mówiła że po świętach trafiło 90 dzieci z zapaleniem płuc...a teraz jakiś rotawirus panuje :ico_olaboga:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

14 sty 2009, 10:30

Witam!Ja zjem i lece do lekarza mam nadzieje ze mi da cos na te gardlo bo idzie zwariowac,dzis do 2 w nocy nie umialam spac az poszlam do drugiego pokoju zeby mezus sie wyspal i zasnelam na siedzaco,dzis jestem cala polamana.U nas szaro,i zimno.Kajunia mam nadzieje ze bedziesz zadowolona z tego nowego lekarza :-).Lalka bedzie dobrze, :-) i jeszcze z Hanusia sie nieraz pobawisz.Dobra zmykam.Miłego dnia.A stawiam za 15 tyd.bo widze ze mi wyskoczył :ico_tort: :-)

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2009, 11:55

Hejka Wszystkim Lipcóweczkom!!!!

Lalka, trzymaj sie kochana dobrze że dzis idziesz do ginka sprawdzi czy wszystko ok,a ty sie uspokoisz,bedzie dobrze :-)
Zuza_00, za 15 tydzien :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

14 sty 2009, 13:02

Ja juz po lekarzu.Nie stwierdzila zebym miala zaczerwienione gardło,ale moze cos z krtania mam ,narazie mam brac Bioparox i Hasco sept to sa wziewne leki i jakby mi nie przeszlo to mam przyjsc i da mi skierowanie do laryngologa.Mam pic herbatke z cytrynka i miodem i zeby za suche powietrze nie było,mam nadzieje ze mi przejdzie. :-)

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 sty 2009, 13:39

Lalka, prawdopodobnie tak bo i w tym szpitalu u nas cala masa dzieci z zapaeniem pluc i ciagle dojezdzaja nowe wczoraj jak szlam pzrez izbe przyjec na oddzial to tyle ludzi tam siedzilo jak by to byla kolejka do zwyklego rodzinnego lekarza :ico_olaboga:
Zuza_00, super ze u ciebie to juz 15 tc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja chyba tez mam za suche powietzre w pokoju bo w nocy jak spie to az gardlo mnie piecze ;/ ale dzis temu zaradze powiesze wilgotny recznik na kaloryrer :ico_haha_01:
aga216, hejka

a ja dzis tyle w domu zrobilam ze sie sama sobie dziwie :ico_olaboga: odpaliłam piec do centralnego(zawsze mężuś to robił albo brat), :ico_prasowanko: chyba ze 4 pralki prania , ugotowalam zupke mniam mniam , :ico_odkurzanie: calutki dom i wyobrazcie sobie ze zrobilam to wszystko od 9 do 12.20
i nie czuje sie taka starsznie zmeczona :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-14, 13:41 ]
Lalka, mnie wczorja tak starsznie brzuch bolal i w nocy jak pzrekrecalam sie zboku na bok ;/ ja nie biore nospy bo czasem zdarza mi sie ze po niej :513:

Zuza_00
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1976
Rejestracja: 19 gru 2008, 12:16

14 sty 2009, 14:11

malutkaniunia to masz power :-D,ja po tej nocy to chyba zrobie sobie drzemke przed obiadkiem.A dzis mam jeszcze zurek,mniam taki kwasny i mielone,kartofelki i marchewke ale to moja mamcia nam zrobila :-).Tez ogarne troszke mieszkanko ,ale szalec nie bede ,dzis luzik bedzie.U mnie snieg pada na całego,tak bym chciala pojechac na tydzien w gory moze namowie meza zeby w okresie feri co dzieci maja pojechac,jakbym sie cieszyła :-D.A dzis w przychodni tez pełno malenkich dzieci było do pani doktor pediatry.aga Czesc :-) .Ja tez sie martwie czy tam u mojego maluszka wszystko oki,wieczorem to mowie do brzucha,maly/mala trzymaj sie :-) bo mama sie trzyma ,damy rade,mowie Wam swiat sie obrocił sie mi o 180 stopni ale sie ciesze bardzo :-D .Chcialabym jeszcze dzis jechac zobaczyc jakies buty bo sa wyprzedaze moze cos kupie ale zobacze jak bedzie mi sie chcialo.Właczylam sobie muzyczke na mtv i i ide posprzatac ciut ,tak mi razniej jak cos leci w domu jak jestem sama :-).Zajrze pozniej.

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

14 sty 2009, 14:36

to masz power
od niedwana mam ten power wiesz prawdopodobnie ze moje mdlosci sobie poszly

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2009, 16:21

hej my byliśmy juz na saneczkach,zrobiłam na obiadek spagetti,położyłam małego na drzemke no i moge sobie teraz poklikac....

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

14 sty 2009, 16:27

a ja dopiero z pracy wróciłam i to co wy macie za sobą ja mam przed...sprzatanie gotowanie łojoj mam nadzieje że też się uwine :) :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

14 sty 2009, 18:03

Lalka, hej co u Ciebie bo sie martwimy!!!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość