Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 sty 2009, 12:47

Agnes pisze:ja chcę już wiosnę
_________________

ja też :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sty 2009, 13:17

Hej.....


Oj ja tez bym chciała wiosnę.... :ico_placzek:
Tak nie cierpie zimy i tego chłodu.

Jestem ciepłolubna,w końcu urodziłam się latem....a do tego w niedzielę...hehhehe.

U mnie wszystko po staremu...dzieci i ja zdrowi,mąż nas troszkę rozpieszcza i nie wyjeżdza od jakiegoś czasu w delegacje.
Wczoraj odwiedził nas ksiądz...Nie powiem,abym lubiła takie odwiedziny.Ale ja traktuje to jako przymus...i wręcz obowiązek....Nie chciałabym aby ksiądz robił mi jakiiekolwiek problemy z Komunia ,mojego syna.Bo po naszym proboszczu wszystkiego mozna sie spodziewać.

Pamiętam jak załatwialismynasz ślub....Poszliśmy właśnie do tego proboszcza,ale przed nami była jakaś para...zreszt a też chcieli ustalić datę ślubu.
Jak on sie zaczął na nich wydzierać to się w głowie nie mieści.Ze nie chodzą do Kościoła,że nie przyjmują kolęd,że nie chodzą do spowiedzi..... :ico_szoking: Normalnie masakra...my w pewnej chwili juz chcieliśmy wyjść...i załatwic to w innym Kościele...W końcu ta para wyszła...cali puprurowi(młodzi ludzie)Najzwyczajniej w świecie ich zwyzywał a póżniej wygonił.... :ico_olaboga: :ico_puknij:
To się nazywa ksiądz z powołania... :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Nas potraktował zupełnie inaczej...ale to juz nie o to chodzi,Bo pamiętać będe właśnie tą scenke .....Niecierpie go....eh.

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

14 sty 2009, 13:54

my mamy kolędę w przyszłą Niedzielę na szczęście Proboszcz nie przyjdzie tylko jakiś młody ksiądz :ico_haha_02: w zeszłym roku posiedział ze 2 min.wziął koperte i poszedł sobie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

14 sty 2009, 15:08

Agnes, a ja nie dałam koperty... :-D Tylko chłopcom ministrantom...

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

14 sty 2009, 18:46

czesc macie pozdrowienia od aniulki nie pamietam dokladnie nicka :))))), juz mieszka na swoim, ale nie ma netu, wiec juz w fordonie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_haha_01: , ale chora jest cos ja rozlozylo :ico_chory: :ico_olaboga: biedactwooo
A co u mnie matkooooo powiem tyle, bo mysle o slubie i okazuje sie ze ludzie terminy juz pozaklepywali na caly rok 2009 :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_szoking: , wiec juz powinnam cos myslec moze mnie gdzies wcisna...ale to juz nie to samo jak sama sobie bym date wybrala, to sa uroki duuuuzej parafi menczennikow :ico_sorki: wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Co do mojej malej cos marudna jest, ma nowe cwiczenia i tak nie zbyt jej odpowiadaja, ale jak trzeba ja rehabilitowac to musze nie stety meczyc niunie moja.... :ico_placzek: :ico_placzek:
A powiem wam ze ja lubie pore gdy jest zimno, moze dlatego ze jest bialo i taki nastroj inny jest :ico_noniewiem: , choc inne pory tez lubie jak lato jak chyba kazdy czy wiosne jak wszystko rozkwita, lub zlota nasza jesien.... :ico_oczko: , pozdro

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

14 sty 2009, 20:24

no narescie sie "glosno"zrobilo :ico_haha_01:

ja lubie zime ,ale ze sniegiem :ico_haha_01:

koleda bedzie u nas pod koeniec mca ,ale koperty raczej nie dam :ico_noniewiem: Jagna30, lepiej z daleka od takich ksiezy ,chociaz i oni musza cos tam wypelnic ,ale nie musi sie tak wydzierac w koncu nie jest on bozyszczem a tylko czlowiekiem i pewna kulture powinien miec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

14 sty 2009, 20:27

Jagna30 pisze:Agnes, a ja nie dałam koperty... :-D Tylko chłopcom ministrantom...
:-D :-D ja dałam ale aż wstyd sie przyznać ile :-D :-D

delfi1 pisze:zesc macie pozdrowienia od aniulki nie pamietam dokladnie nicka :))))), juz mieszka na swoim, ale nie ma netu, wiec juz w fordonie...
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ciekawa jestem dokładnie gdzie mieszka bo ja też z Fordonu :-D

delfi1 pisze:Co do mojej malej cos marudna jest, ma nowe cwiczenia i tak nie zbyt jej odpowiadaja, ale jak trzeba ja rehabilitowac to musze nie stety meczyc niunie moja....
to trzymam kciuki żeby było coraz lepiej i lepiej :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
justyna25
4000 - letni staruszek
Posty: 4967
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

14 sty 2009, 23:04

delfi1, dzięki za pozdraiwonka od Aniulki jak mozesz to przekaż jej pozdrowienia od nas :ico_haha_01:

U nas wszystko dobrze.Ada jeszcze nie śpi :ico_olaboga: szaleje z tatą :-)
Ja mam jutro na rano do pracy i coś czuje że się nie wyśpie znowu :ico_olaboga: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 sty 2009, 11:57

delfi1, wiesz zima a ZIMA.....TAKA Z PIAŁYM PUCHEM I LECIUTKIM MROZEM...OWSZEM lubie,ale jak jest nijako raz ziąb,a za chwilę cieplej i wtedy wirusy szaleją...to najlepiej wyjechałabym do Afryki :-D hehheh.

Ja tam kocham wiosne i lato....

Tęsknie juz za trawą i liśćmi......i marzę aby zwalic w końcu te wszystkie kutrki,rękawice i czapy(chociaz ja osobiście ,nie noszę :-D )


Dzięki za pozdrowienia od Anki :ico_oczko: WZAJEMNIE!


delfi1, nie ważna jest data ślubu....ja w zasadzie też nie miałam wyboru,a że chciałam w czerwcu...to został tylko ten nieszczęsny 13 a że ja nie jestem przesądna....to ślubowałam właśnie tego dnia :-D

I jesteśmy razem juz 10 lat(razem w sumie 12 skończone,leci 13 rok :ico_haha_01: Także nie ważne jest kiedy... :ico_oczko:

A co do Olci..może to nie przez rehabilitację marudzi...moja Emi tez ostatnio zrobiła sie marudna,a nasze małe w przyblizonym czasie dostały ząbki...może teraz idą te u góry..nie wiem....ja tak sobie tłumacze .Tym bardziej ,że Emila nie chce znowu jeść.


mal, a księża to temat -rzeka.....ehhhh.
Tylko jedną osobe uważałam za chodzący ideał i istotę świętą...Jan Paweł 2....
Jak był w Bydgoszczy ...byłam na mszy.Stałam gdzieś na szarym końcu w ostatnim sektorze...(ołtarza praktycznie nie widziałam)....A wszystko przez to,że bardzo z moim K. sie spóżnilismy....

Wkońcu doczekalismy sie....jechał w tym swoim papa mobile.....
Wyobrażcie sobie ,że przejeżdżał odemnie może ze 2 metry dalej....nie spojrzał nawet w moim kierunku...ale jak przejeżdżał,zaczęłam wyć...i właściwie nie wiem dlaczego.
Przezycie...nieziemskie.

[ Dodano: 2009-01-15, 11:00 ]
Karinko- :ico_tort: dla Olcia......za te 4 latka....ucałuj małego!

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

15 sty 2009, 18:17

Jagna30, dziekuje za :ico_tort: ,bombelek juz wczoraj dmuchał swieczki :-D i wcinał torta,jeju ale ten czas leci,niedawno sie urodził a tu juz 4 lata ma :ico_szoking:

mala za miesiac roczek :ico_brawa_01:

u nas pomalutku.
zimno brrrr,ja tez chce wiosne,dzieciaczki mogłyby sie wyszlalec na dwórku cały dzien.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość