Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

19 mar 2008, 15:47

Witajcie :-)
Jeszcze dwa zastrzyki i koniec. Mam nadzieję że zeszło z oskrzeli, bo Niusia ma tak upkę poklutą że ... :ico_placzek:

Widzę że na tapecie był temat mężów. Ja też na swojego nie mogę narzekac. Ulula Nadusię, przebierze, pobawi się. W domu też zrobi o co go poproszę. Tylko czasem wkurza mnie że nie ma wlasnej inicjatywy. Muszę powiedziec zrób to i to, a wtedy zrobi. Ale nie ma co biadolic :ico_oczko: Źle nie mam.

Goonia no ja też bym się wkurzyła i się wkurzam jak mam taką sytuaję. Chociażby w sobotę. Umowilismy się ze znajomymi na wieczór, zrobiłam caly gar riosotta i co... nie przyszli. Przyslali tylko sms-a. A my ryż jedliśmy do wtorku :ico_zly: Nienawidzę tego. Przeważnie przecież wiesz wcześniej czy dasz radę przyjśc czy nie.

Gooniu a ta parafina to jakaś specjalna? Gdzie się ją kupuje?

Monika śliczne fotki :-D

[ Dodano: 2008-03-19, 14:50 ]
A i zapomniałam jeszcze napisac o mleku. Bo jak byliśmy u pediatry wczoraj to powiedziałam jej że Nadia nie może kupy zrobic i że może to od mleka? I poradziła mi dawac jej Enfamil Premium. Drogie cholerstwo jak...- puszka 400 g 27 zł. Ale dziś pierwszy raz kupa poszła bez czopka. Zobaczymy jak na dłuższą metę się sprawdzi.

[ Dodano: 2008-03-19, 15:02 ]
Gosia słodki ten Twój Karolek :-D

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 mar 2008, 16:02

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2008-03-19, 15:07 ]
kaska28 pisze:Muszę powiedziec zrób to i to, a wtedy zrobi.
mój jest identyczny...hehe
kaska28 pisze:Gooniu a ta parafina to jakaś specjalna? Gdzie się ją kupuje?
najzwyklejsza parafina ciekła za 2,60 pln, kupuje się w aptece
kaska28 pisze:Gosia słodki ten Twój Karolek
a Twoja Nadusia to nie? :ico_oczko: Fajnie że już wraca do zdrowia :ico_brawa_01: Może ich sparujemy, w końcu tylko 2 dni różnicy między nimi.

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

19 mar 2008, 16:27

Hej kochane :-)
Goniu słodki ten twój syneczek :-)
Wiecie co jstem zła.bo nie wiedzialam,ze na rotawirusa szczepi sie na pierwszym szczepieniu,ja tu zwarta i gotowa ,a tu popularny zonk :ico_zly: No nic mówi sie trudno.

Co chodzi o mężów,to mój ostatnio sie nie popisuje w roli tatusia,chyba Go nasze słonko przerosło,bo wiecznie choidzi i marudzi,ze jest zmeczony,ciekawe po czym :ico_puknij: jak to ja wstaje do Igorka i w sumie wszystko przy nim robię.

Madziu ja nadal walcze z ciemieniuszka,ale z dnia na dzien coraz lepiej i robie dokładnie tak jak napisała Gonia :-) Troszke boje sie czesac w tym miekkim miejscu,ale jakoś daje rade.CZy u Waszych maluszków z tyłu głowki na włoskach robia sie taki kołtuniki ,wygladaja jak supełki, co mu rozczeszę to ma znowu :ico_noniewiem: ,normalnie mały dredowiec :ico_smiechbig:

Uciekam bo Igorek sie obudził :-D

Buziaczki

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

19 mar 2008, 16:47

Goonia, no Karolek ma takie same słodkie pyzie jak Arturek :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 mar 2008, 22:41

Mam nadzieje ze sie wysle teraz bo juz pisze drugi raz :ico_zly:

moja majka dzisiaj pierwszy raz dostala jabluszko w sloiczku byl niezly ubaw sliniaczek caly umarasany ale oczywiscie tatus nagral cala imprezke zeby pozniej babci pokazac

a ja majce zmienilam pieluchy na hugisy na poczatku mialam pampersy polskie i bylam zadowolona pozniej 2 firmy dodot tu w hiszpanii nie ma pampersow ta firma dodot jest jak polski pampers i z tych 2 tez bylam zadowolona ale 3 majka przeiskuje zawsze ma mokre gatki miejmy nadzieje ze te hugisy sa lepsze

no i dzisiaj majka zjadla wiecej mleka jak zawsze zjadala ok 120ml to dzisiaj o 13 zjadla 170ml a o 19 150ml ciekawe jaka nocka bedzie

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

19 mar 2008, 23:09

ja tylko na chwilke nareszcie forum działa.Musze tą parafine kupić.monia26, Amelce tez robią sie i czasami musze jej opciąć bo nie da się rozczesać.

[ Dodano: 2008-03-19, 22:10 ]
my zle wcisłysmy napis na zdjeciu sory ale teraz nie mam czasu i siły go zmieniać

[ Dodano: 2008-03-19, 22:11 ]
IWONA nasze dzieci mają te same miny to chyba rodzinne

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

19 mar 2008, 23:16

mariola pisze:IWONA nasze dzieci mają te same miny to chyba rodzinne


a wszyscy mowia ze mala do Krzyska podobna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 mar 2008, 09:09

Pozdrawiam z zaśniezonego Wrocławia, zasypało nas, wszedzie biało, a tu jutro pierwszy dzień wiosny :-) Nocka u nas superowa, Tylko jedna pobudka około 1 w nocy i spanko aż do 6 :-) Mogłoby być tak codziennie :-)

Goonia świetne zdjęcia słodkiego bobaska, jak Mu się dobrze śpi :-) Dzięki za przepis na parafinkę, wczoraj ja zastosowałam, dzisiaj zabieg powtórzę. Kupiłam też olejuszka i też to dzisiaj zastosuję. Mam nadzieję, ze sie szybko z tym uporamy.

kaska28 pisze:Jeszcze dwa zastrzyki i koniec. Mam nadzieję że zeszło z oskrzeli, bo Niusia ma tak upkę poklutą że ... :ico_placzek:

Biedna Nadusia, ale się nacierpi, mam nadzieję, że już czuję się lepiej i te dwa zastrzykl zakończą wszystko :-)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

20 mar 2008, 09:30

Co tu dzisiaj tak pusto, nikt jeszcze nie wstał, my dziś o 6.40 wstaliśmy pobawiliśmy się godzinkę i Arturek śpi dalej, noc wkońcu nawet ok, trzy pobudki na jedzonkai dwa płacze po 10minut ale znośnie.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 mar 2008, 09:46

Ja juz tez nie spie u nas pobudki 1 :ico_szoking: ok 2 w nocy pozniej o 5 tylko wstalam wlozylam smoka i spalysmy do 7 ale z lozka dopiero wyszlam po 8 myslalam ze jeszcze majka usnie

[ Dodano: 2008-03-20, 09:07 ]
Dziewczyny czytalyscie ze forum bedzie wylaczone przez swieta :ico_placzek: i z kim ja popisze maz do pracy idzie a ja sama jeszcze mi forum wylaczaja :ico_olaboga:

a moj aniolek wlasnie sobie smoka z buzi wyciagla i dumna patrzy na mnie i nie chce mi oddac

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość