Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 sty 2009, 18:38

na zgage czytalam najlepsza szklanka mleka :ico_kawa: tylko ze po mleku muli :ico_zly: ale to i tak lepsze niz zgaga :-D ja na szczescie zgagi nie mam :ico_sorki: :ico_sorki: ale za to wymiotuje codziennie zolcia :-D ale sie juz przyzwyczailam :-D wole to niz zgage

co do zadupia to ja tez mieszkam na wsi z ta roznica ze ja mieszkam tu cale zycie i sie juz przyzwyczailam i w zasadzie nie wiem co to mieszkanie w miescie , ale na szczesie do miasta mam 10 minut samochodem i mam prawko i samochod :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: wiec jestem niezalezna :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-14, 17:40 ]
bo ja straszny zmarzluch jestem
a ja nie znosze ciepla mi jest caly czas goraco :ico_zly: jestem mokra caly czas , bardzo lubie zimno :-D :-D

Awatar użytkownika
Dora
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1194
Rejestracja: 27 paź 2008, 12:04

14 sty 2009, 21:26

Agnieszko , Nastka- Ja tez mam często zgage dzisiaj pomogła mi guma miętowa ale teraz pali znowu :ico_noniewiem:

Adka- to zazdroszcze bo jakbym prawko miała to bym autkiem wszędzie i wogóle ale ze matoł ostatni jestem :ico_noniewiem:i nie zdałam to siedze w domu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 sty 2009, 22:18

wogóle ale ze matoł ostatni jestem
:ico_smiechbig:

Dora, nie pmartw sie ja zdalam za 3 razem :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

14 sty 2009, 22:41

Hey dziewczyny!

Ja dziś byłam u ginekologa znów wyczekałam się ze 4h ale poznałam 2 fajne dziewczyny i przegadałyśmy ten czas także szybko zleciało. :) Dowiedziałam się również od jednej z nich nowych pozytywnych informacji o szpitalu w którym mam zamiar rodzić. :ico_brawa_01:
Okazało się, że dla dziecka na czas pobytu w szpitalu nic mi nie będzie potrzebne bo ubranka, pieluchy tetrowe i kosmetyki zapewnia szpital. :-D Pytałam też swoją lekarkę dziś o możliwość wybrania pozycji w której chce się rodzić co jest możliwe i czy rutynowo nacinają krocze więc odpowiedziała , że nie tylko w razie konieczności. Wyniki mam dobre choć mam trochę bakterii więc przepisała mi globulki Sterovag 6 szt.

Potem spotkałam się z koleżankami z pracy i siedziałyśmy do 19.30 w knajpie :-D także dzień minął mi super i poza domem.

zaraz idę pod prysznic i do łóżka bo dziś głównie siedziałam ;)
dobrej nocki :-)

Awatar użytkownika
kasia0308
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2056
Rejestracja: 03 paź 2007, 20:54

14 sty 2009, 23:55

widze ze u nas znowu pustki :ico_placzek:
a Ejustysi t juz chyba z pare dni nie bylo ale ona to chyba na majowkach urzeduje :-D
a ja juz po kapieli , wysmarowalam sie samoopalaczem i balsamem brazujacym bo juz taka blada bylam ze szok :ico_olaboga: :ico_olaboga: , jutro lece na badanie krwi o moczu wiec musz raniutko wstac :ico_zly: a ostatnio w nocy spac nie moge a jak juz zasne to mi sie glupoty snia i sie nie wysypiam , dzisiaj mi sie snielo ze mi Lenka caly czas z rak wypadala i sie z nia przewaracalam a ostatnio ze zapomnialam ja nakarmi przez dwa dni :ico_puknij: :ico_puknij: to juz chyba strach przed Malenstwem :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

15 sty 2009, 08:02

hej kobitki

Ja się kawkuje i spadam do gina ... mam nadzieje że też będę mogła pochwalić się fotką ..tzn USG będzie na bank tylko czy będzie pozowanie czy znów będzie się wstydziochać

ale u nas śniegu napadało ... cudnie jest a do gina mam 10 min spacerkiem :-)

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

15 sty 2009, 09:20

Żana daj znać jak wrócisz.

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

15 sty 2009, 10:25

a więc tak ..

Lenka to na 100% dziewczynka ...widziałam małą cipcię ze wszystkimi szczegółami ..hehe

oczywiście jak już wprowadziła że na USG śpi to dziś też się tego trzymała...widzieliśmy tylko jak raz przełknęła wody i dalej jak gdyby nigdy nic poszła sobie spać ..

waży 1.140 ...to już kawał baby :ico_brawa_01:
GENERALNIE WSIO OK
:ico_brawa_01:

Obrazek
Obrazek

prawda że mam namiętne usteczka :-) ???

Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Fioletowa Ania
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1265
Rejestracja: 26 lis 2008, 14:17

15 sty 2009, 10:51

Żana super te fotki z USG bardzo wyraźne :-) dobrze że dzieciaczki sie nam zdrowo rozwijają. :ico_brawa_01:

Wczoraj koleżanka z pracy powiedziała mi, że jak się ma kreskę na brzuchu od pępka w dół to na chłopaka a jak si jej nie ma to będzie dziewczynka także napiszcie czy wy takie macie? bo ja mam :-D

Awatar użytkownika
Żana
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1577
Rejestracja: 04 sty 2009, 11:55

15 sty 2009, 11:14

może i coś w tym jest ....ja faktycznie krechy nie mam ...a przy szymku miałam :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość