Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

14 sty 2009, 20:45

Mariola z jednej strony dobrze że śpi, przynajmniej się nie męczy, żeby w nocy też spała

Asikk pisze:jak na złość Kamil wczesniej zasnoł i spał jak przyszli ministranci to sie obudził i jak zobaczył ksiedza zaczoł płakac

a Artur wczoraj księdza za sutannę ciągnął :ico_haha_01:

Teraz szama już kaszkę, udało mi się Nasivin wkropić a do kaszki trochę mniodku dodałam, mam nadzieję że nic większego ponad katar się nie rozwinie bo i tak z tym spać nie może. A w dzień razem się zdrzemnęliśmy prawie dwie godzinki i jakoś funkcjonuję dzięki temu. Włączę sobie dlatego jakiś film z napisami ażeby za głośno nie było, i tak trzeba czytać :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

14 sty 2009, 20:50

Ja tez sie melduje wieczorkiem polozylam juz niunie spac jakas taka przylepna byla wieczorem mam nadzieje ze to nie jest oznak choroby

no i niunia nauczyla sie schodzic z kanapy znaczy musze jeszcze ja pilnowac ale jak mowie jak sie schodzi to ona sie obraca na brzuszek i nozkami ladnie w dol a nie na szczupaka jak to bylo wczesniej

mariola kurujcie sie tam w koncu jutro od Amelci wielki dzien a ona biedna chora

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

14 sty 2009, 20:59

Witajcie.
Przykro mi że Was tak zaniedbuje, ale kompletnie nie mam czasu!

Zaczełam prace!!!!

nie tam gdzie Wam pisałam.cos im nie wyszło i nawet oddział nie wyremontowany, ale dostałam tel w sylwestra i od poniedziałku juz chodze do pracy.

Wylądowałam na psychiatrii!!!! :ico_szoking:
Strasznie sie bałam, ale powiem Wam ze nie jest żle - coprawda dopiero 3 dni za mną, ale mniej wiecej sie juz we wszystkim orientuje. Pacjenci różni, opowiadaja takie rzeczy niektórzy,że sie zastanawiam czy oni na pewno są chorzy czy może po prostu strasznie mądrzy, inteligentni, może nawet za bardzo i wtedy sobie nie radza z myślami!!!

zobaczymy jak bedzie.

mam kiepski dojazd do pracy póki prawka nie zdam i nie ma mnie prawie cały dzien w domu, wiec jak wróce to taka steskniona za dzieckiem jestem że szkoda mi czasu na kompa.
tesciowa mi pilnuje Krzysia dopóki mąż nie wróci.

w sumie to juz w niedziele wraca na stałe - NARESZCIE!!!

i od razu w niedziele jak odbierzemy go z lotniska to idziemy na 18-tke jego kuzynki a tydzien poźniej imprezka na roczek Krzysia.

WSZYSTKIM WASZYM MALUSZKOM KTÓRE JUZ SKONCZYŁY ROCZEK WSZYSTKIEGO DOBREGO, DUŻO ZDRÓWKA, NO I NIECH ROSNA NAM PIEKNIE TAK JAK DO TEJ PORY - I OCZYWISCIE WSZYSTKIM TYM KTÓRZY W NAJBLIZSZYM CZASIE UKOŃCZA PIERWSZY ROCZEK.


ja za żadko tu jestem żeby nadążyć.


wstaje teraz o 5 rano i wracam tak po 16, o 21 jestem juz zajechana i poleże chwilke przed tv i nyny.

przed pójciiem do pracy nie zaglądałam też długo bo miałam troche kłopotów ze swoim zdrowiem - w sumie to dalej mam ale sie oczywiscie lekarzowi medycyny pracy nie przyznałam bo pewnie by mi nie podbił ksiazeczkii tylko na badania wysłał, a nie wiadomo czy by sie po leczeniu jakas praca trafiła.

narazie jakoś dam rade - mam nadzieje, a jak mi bedzie bardziej dokuczac to pewnie ból mnie przyciśnie do pójscia do lekarza.


dobra koncze, bo jeszcze teraz jakies katarzysko sie oprócz tego przyplątało i jakby było mało to jeszcze @, wiec czuje się fatalnie a rano trzeba wstac do pracy.

POZDRAWIAM WAS WSZYSTKIE BARDZO SERDECZNIE . PRZESYŁAMY Z KRZYSIEM BUZIAKI DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sty 2009, 21:15

Fajnie Marcia, że zajrzałaś. Dobrze, że u Was wszystko w porządku.. no i mąż zaraz wraca. Ja pisałam dziewczynom, że pewnie już wrócił i cieszycie się sobą.. a to dopiero przed Wami :-). Praca dosyć.. ciekawa o ile to odpowiednie słowo :ico_noniewiem: Ważne, że coś się znalazło a domyślam się, że popracujesz tam trochę i będziecie się z Andrzejem starać o drugie dziecko :ico_oczko:

My byliśmy na zakupach i kupiliśmy.. trzeci aparat fotograficzny :ico_puknij: hehe.. Ale jestem zadowolona z niego, robi normalne zdjęcia i nagrywa filmiki. Ten poprzedni był beznadziejny bo baterie trzymały dosłownie jeden dzień :ico_zly: ale Rafał już ma kupca ;-)

Norbi zaraz do kąpieli i spać. Ostatnio mało śpi w dzień, ale nie jest teraz zmęczony.

[ Dodano: 14 Styczeń 2009, 21:40 ]
Co dzisiaj z Wami? Gdzie się podziewacie? Ja właśnie położyłam Norbiego. Nie kąpałam go bo nie chciało mi się, Rafał powiedział, że jemu też a w zamian wykąpie go przez 3 najbliższe dni. Umyłam mu rączki, buzię, ząbki i szybciutko usnął.
Z Rafałem mamy wolny wieczorek :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

14 sty 2009, 23:10

Iwona, brawa za kolejny ząbek i ładne poprawne schodzenie z kanapy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Mariola, kurujcie się.
Renia0601 pisze:a Artur wczoraj księdza za sutannę ciągnął :ico_haha_01:

Hehehe, u nas jeszcze księdza nie było, nie wiem nawet kiedy będzie, bo chodzimy do innego kościoła...
marcia_pod, superowo, że znalazłaś pracę i że mężuś w końcu wraca do Was na stałe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Radość chyba przeogromna u Ciebie :-)
I kuruj się tam kobitko, nie wolno chorować :ico_nienie: I zaglądaj do nas czasami, jak znajdziesz chwilunię :-) Też pozdrawiamy z Ulą Ciebie i Krzysia :-)
marcia_pod pisze:My byliśmy na zakupach i kupiliśmy.. trzeci aparat fotograficzny :ico_puknij: hehe.. Ale jestem zadowolona z niego, robi normalne zdjęcia i nagrywa filmiki.

To w końcu nagrasz tańczącego Norbercika :ico_brawa_01: i będziesz więcej zdjęć zamieszczać :ico_oczko:
CleoShe pisze:Co dzisiaj z Wami? Gdzie się podziewacie?

My pół dnia straciliśmy na odbiór i przywóz auta z Oleśnicy, śnieg zaczął padać i ciężko się jechało, do tego auto przeogromne, słońby się tam zmieścił i Jarek nie jechał takim nigdy i się trochę bał, potem musiałam z Ulą posiedzieć i sama ją wykąpać, bo mój mężuś z moim bratem i tatą pakowali meble do tegoż auta... Pracowite popołudnie, Ula poszła spać dzisiaj przez to później, zasnęła około 21:30 i na razie śpi. Pokój nam się zwolnił, od razu więcej miejsca, jutro Jarek z moim tatą pojadą zawieźć te meble do Polanicy, latem będziemy je tam ustawiać :-)

Teraz padam ze zmęczenia, do tego gardło mnie boli, więc idę lulu....
Dobranoc kochane...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

14 sty 2009, 23:17

pinko pisze:To w końcu nagrasz tańczącego Norbercika :ico_brawa_01: i będziesz więcej zdjęć zamieszczać :ico_oczko:

No może.. :ico_oczko:
To rzeczywiście mieliście pracowity dzień. A tam w tej Polanicy to macie jakąś działkę?
|Dobranoc dobranoc Pinko.

[ Dodano: 14 Styczeń 2009, 22:20 ]
Justynę tu widziałam i poszła.. Pewnie nie miała czasu coś skrobnąć :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

15 sty 2009, 07:31

witam i stawiamy :ico_kawa: :ico_tort: na urodzinki

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 09:25

Cześć kobitki :-)

DUŻO ZDRÓWKA DLA NASZEJ AMELKI, ŻEBY ROSŁA ZDROWO I BYŁA GRZECZNA
Obrazek

U nas nocka niezła, pobudka o 6 rano, ale zasnęłyśmy jeszcze i Ula jeszcze śpi, ja musiałam wstać, żeby Jarkowi przygotować jeszcze kilka rzeczy do wywiezienia.
mariola, dzięki za :ico_kawa: zaraz sobie zrobię...
CleoShe pisze:A tam w tej Polanicy to macie jakąś działkę?

Tam jest dom teścia, w którym Jarek się wychowywał, teść się wyprowadził, a domem zajął się Jarek i dzięki temu możemy tam pojechać na wakacje, czy coś wywieźć :-)

Zmykam na razie, bo zaraz mój tata pewnie przyjdzie...

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 11:01

Czesc dziewczyny ja dopiero teraz bo ciezka noc za nami pozniej wiadomo z pieskiem

mariola dzieki za kawke wlasnie pije

wczoraj przez pomylke wylaczylam kompa i nie chcialo mi sie wlaczac tylko sobie serial zobaczylam pozniej maz z prawy wrocil no i juz nie wlaczalam

Obrazek

Sto LAt dla Amelci

no i moze ze wzgledu na roczek zajrzy mama Igorka Wiec tez Wszystkiego Najlepszego

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

15 sty 2009, 11:37

witajcie kolazanki
ale te Wasze maluchy rosna, super :ico_brawa_01:
i juz prawie wszystkie maja pokonczone roczki... :ico_brawa_01:
kiedy to zlecialo :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pinko pisze:przywóz auta z Oleśnicy,

tej pod wroclawiem, tak?? to moje rodzinne strony :ico_oczko:


achh i przy okzaji sto lat dla wszystkich solenizantow :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość