Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

14 sty 2009, 16:59

Renia0601, ja w żadne tam przesądy nie wierze a tym bardziej że dzieki temu ze je zrobilam czuje się lepiej a jak ja tak się czuje to i dzidziuś też :-)

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

14 sty 2009, 22:18

Witam dziewczynki :-D

wpadłam z dobrymi wiesciami: ZDAŁAM TEORIE !!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
hurra!!! praktyczny mam 7 marca :-D

egzamin na uczelni tez jakoś poszedł, ale to się okaże jak beda już wyniki, więc nie zapeszam

Renia0601, ja tez niedawno farbowałam włosy... i tu kolejny przesad do obalenia

to nie sprawa zadnych tam chemikalii... kiedyś poprostu farby robiono na bazie związków amonowych i amoniaku a te mają z kolei nieprzyjemny zapach... ciężarne nie mogły wytrzymać tego okropnego zapachu dlatego mówiono ze nie powinny go wdychac... no i amoniak w jakimś stopniu jest szkodliwy ale tylko w dużych stężonych ilościach a takich napewno w dzisiejszych ( ani wczesniejszych) farbach nie ma

u mnie jak narazie wszystko oki :-D

lecę z pieskiem :-) życze miłego wieczorku

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

14 sty 2009, 23:54

tak sobie czytam i widz,że ze złą praca jelit nie tylko ja się męczę :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 11:42

to nie sprawa zadnych tam chemikalii... kiedyś poprostu farby robiono na bazie związków amonowych i amoniaku a te mają z kolei nieprzyjemny zapach...
no to teraz już wiem, właśnie nie wiedziałam czy to przesąd czy fakt, bo tych zabobonów jest mnóstwo, a jak się mieszka z babcią to już wogóle nic nie wolno zrobić, dobrze że narazie nic nie wie :ico_oczko:
ZDAŁAM TEORIE !!!
ogromne gratulacje, należy się wielki :ico_tort: :ico_brawa_01:

Ja się wkońcu wyspałam bo mężu wstawał sam do małego, normalnie spałam do 8-mej ale pewnie i tak zrobię drzemkę południową z nim.

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 sty 2009, 12:05

no to teraz już wiem, właśnie nie wiedziałam czy to przesąd czy fakt, bo tych zabobonów jest mnóstwo, a jak się mieszka z babcią to już wogóle nic nie wolno zrobić, dobrze że narazie nic nie wie
Renia ja też sie dziwie skąd ludzie biorą niektóre zabobony...
o tych niby oparzeniach, ze dziecko bedzie miało znamię czy coś tam
a najlepszy słyszałam od jednej babci w sklepie- ze jak ciężarną kopnie koń to dziecko bedzie miało znamie "głowe konia" w tym miejscu...

nie no masakra :-D :-D :ico_olaboga:

dziękuję za :ico_tort: może mi humor poprawi :ico_oczko:


ja dziś wstałam cała obolała, boli mnie głowa i dalej chce mi sie spać, chyba też odreagowuje te wczorajsze egzaminowe stresy... uff, ale to narazie za mną
niedługo zaliczenia na uczelni, i sesja :ico_szoking:

nie mam pomysłu na obiad... mogłabym ugotować ogórkową, ale Przemcio zaś potem godzine bedzie w wc siedział... no i zaś trzeba drugie danie upichcić, zrobiłabym może spaghetti, ale to też sos... nie wiem, pomóżcie

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

15 sty 2009, 12:13

witajcie kochane-gratuluje izus :ico_brawa_01:
z tym bolacym brzuchem i mnie nie ominelo-kilka dni temu tak mnie zoląek bolal,ze sie zwijalam,chodzic prosto nie moglam,ale popilam ze dwa razy mietą i powoli przeszlo...
wczoraj kontrolnie u ginka bylam i jest wszystko
ok-tylko jeszcze nie przytylam ani grama,i mi gin powiedzial,ze na nastepnej wizycie ma byc 1kg do przodu kurcze z tego wszystkiego sie jeszcze zestresuje i bede chudnąć:)
24.01 w sobote bede miala usg 3d i ten test pappa,czyli badanka prenatalne-czuje ze wszystko bedzie dobrze i tak ma byc...3mam za was kciuki

[ Dodano: 2009-01-15, 11:15 ]
a co do obiadu tyo mam wczorajsza pomidorową-moge ja jesc codzennie-a na drugie mialam kotleciki z piersi zrobic i surowke z pekinki i jablek,ae moj M mnie meczy od paru dni,zebym pizze zrobila,to mu na obiad dzis walne...a co:_)

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 12:31

ze jak ciężarną kopnie koń to dziecko bedzie miało znamie "głowe konia" w tym miejscu...
no pierwsze słyszę, ale dobre nie powiem :ico_smiechbig:
nie mam pomysłu na obiad
... kup go :ico_oczko: :ico_haha_01:
ja się do mielonych z ziemniaczkami i z ćwikłą szykuję bo mnie ochota naszła
24.01 w sobote bede miala usg 3d
ale fajnie pewnie już się doczekać nie możesz, ja nie będę mieć możliwość w 3d a i nie wiem kiedy się wybrać wogóle

Bo żebym ja mogła pojechać to potrzebuję opieki nad Arturem co najprawdopodobniej jego chrzestna by mogła chwilę, tylko że ona na studiach dzienny, od rana praktycznie do nocy więc do niej się muszę dostosować, ona wolne ma dopiero po sesji czyli 9-13 lutego, a tyle czasu mam wytrzymać bez widzenia brzdąca :ico_olaboga: A teraz jeszcze mój Marcin jest w domu bo nie pracuje to teraz wydaje mi się za wcześnie. Za tydzień w sumie już by było coś konkretniejszego widać, chyba się wkońcu zapiszę bo nie wytrzymam tak długo :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

15 sty 2009, 12:36

rybcia82, a my bedziemy trzymać kciuki za Twoje badania :-) napewno wszystko ok :-)

zaraz lecę do miesnego zobaczyć co tam mają fajnego, moze pomysł sie sam zrodzi

Awatar użytkownika
rybcia82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2068
Rejestracja: 22 wrz 2008, 12:26

15 sty 2009, 12:38

Renia0601, zapisz sie kochana,ja tez poczekalam z wizyta od zrobienia testu,wiec poszlam tak w 6 i pol tygdniu,widac juz bylo serduszko:)
zawsze czlowiek spokojniejszy,ze ciaza w macicy a ni e poza nią i ze zarodek z serduszkie jest i kwas foliowy mocniejszy mi przepisal i dwa razy dziennie bralam i duphaston co 8 godzin lykam,a po tescie pappa witaminki bede brac -juz mam wykupione-elevit-a z tym 3d to wygoda-tylko najleiej znalezsc gina co ma aparat u siebie w gabiece:)jak ja:)

[ Dodano: 2009-01-15, 11:39 ]
izuś_85, ja juz bylam w miesnym i szynke kupilam -na pizze-i ser i pieczarki i bedzie pycha-podziele sie jak zrobie

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 12:46

wiec poszlam tak w 6 i pol tygdniu,widac juz bylo serduszko:)
no ja właśnie pierwszym razem też byłam koło 6tc i nie było serduszka i teraz się jakoś boję chyba pójść żeby tego samego nie zobaczyć, w sumie nie zobaczyć :-|
Ale z tym że spokojniejsza bym była to też fakt, jeszcze porozmawiam ze swoim co o tym sądzi, choć on to żadnego zdania do tego nie ma

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość