Awatar użytkownika
Evik.kp
4000 - letni staruszek
Posty: 4003
Rejestracja: 11 lip 2007, 13:24

14 sty 2009, 17:54

Dziękuję bardzo :ico_sorki: :ico_sorki:

Ja dziś zdołowana. Marudzenia Tymka ciąg dalszy do tego załatwianie spraw w urzędach i innych instytucjach mnie dobija :ico_zly:

Dziś usypiałam Tymonka dwie godziny żeby po godzinie sąsiad włączył tak głośno muzykę że go obudził :ico_zly: :ico_zly: i marudzenie jeszcze większe :ico_sorki: :ico_sorki:

Fotki wkleję jak tylko będę je miała na kompie ale na razie czasu brak na wszystko :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 sty 2009, 20:33

a ja się pochwalę - dostałam 4 z historii :-D czyli stan moich zakończonych kursów w 5 semestrze to 3/11, jutro kolejny egzamin, do 21 odpoczywam, Lenka wlasnie poszla spac, ogarne troche mieszkanie, obejze na wspolnej i zabieram sie do roboty. W niedziele i wtorek bedzie najwieksza miazga. :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

14 sty 2009, 20:51

No ja jeszcze tylko jutro zebraie z rodzicami, 2 dzienniki do uzupełnienia na piątek i ferie!!!!!!!!!!
Z mojego sprzątania niewiele wyszło. Owszem ogarnełam kkuchnię i salon, ale Kubus natychmiast zrobil tam istny sajgon. wiec wogóle nie widać, że było sprzątanie. Mam trochę zaległości w pracy przez ten WOŚP i teraz nadrabiam, więc nie mam czasu na dalsze sprzątanie. Obiecałam sobie, że w sobotę na 100% posprzątam! Istna masakra! Ja tak mam zawsze jak pracuję. Jakieś dwa tygodnie wycięte z życiorysu co jakiś czas, bo coś się dzieje, zapuszczam mieszkanie na maxa, a potem tydzień sprzaytam. Tylko jak nie było Kuby nie było to nikomu to nie przeszkadzało. :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

14 sty 2009, 21:15

kilolek, nie martw sie z tym bałaganem :-) ja powoli cos robie, wczoraj pozmywalam dzis troszke odkurzylam.
haha widze kochana ze nowy suwaczek Ci sie pojawil :-D ja musze z MAruniem pogadac bo musze isc czem predzej na cytologie i isc po nowe tabsy bo posucha panuje :-D moze to i lepiej bo sie uczyc musze :-D poza tym to rzucanie palenia sie doklada bo potwornie niedobrze mi jest wieczorem. Nie pale od wyjscia z egzaminu i nawet mi sie nie chce. :-D ale dzis rano nie bralam bo chyba by to sie rzygiem skonczylo.

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

15 sty 2009, 10:54

Janiolek, :ico_brawa_01: oby tak dalej z egzaminami :-D
Ja też nie mogę doprowadzić mieszkania do stanu bliskiemu ideałowi :ico_noniewiem: Wciąż mamy braki w umeblowaniu :ico_placzek: I cały czas coś przenoszę, zmieniam, nie wszystkie rzeczy mają stałe miejsca. Część rzeczy mamy w piwnicy. A niedawno okazało się, że mamy tam myszy :ico_olaboga: Od kilku dni nic się nie złapało, więc mam nadzieję, że pozbyliśmy się intruzów. Mam teraz sporo roboty, bo muszę wszystko przejrzeć i co pogryzione wyrzucić. W tych porządkach znalazłam śliczny śpiworek do wózka, niestety myszy zrobiły w nim legowisko i stołówkę. Nie pamiętałam, że go miałam :ico_noniewiem: A na zimę kupiłam Adasiowi nowy :ico_puknij:
Adaś też jest marudny. Wprawdzie wyszły już mu dwie czwóreczki, ale nadal źle śpi i w dzień często piszczy, denerwuje się :ico_olaboga:
Mój mąż na ten tydzień wziął urlop. Ale dziś już wrócił do pracy :ico_noniewiem: bo tam ma przynajmniej więcej spokoju :ico_oczko:

myszka105
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1223
Rejestracja: 27 kwie 2007, 20:30

15 sty 2009, 14:40

Janiolek, aby tak dalej
kilolek, Agnieś81, z porządkami to ja jestem zawsze na bakier nieraz moje mieszkanie wyglada tak jak pokazują u Anthea Turner sodoma i gomora.Nie raz tak sobie mysle ze powinnam wziąć i zatrudnić panią do sprzątania,bo ja sobie komletnie z tym nie radzę.
dziewczyny mam przepis na drożdzówkę cud.wczoraj robiłam i naprawdę wyszła pyszna
W kolejności dodajemy następujące składniki:
5 jaj
10 dag drożdży - rozkruszyć
1 szklanka cukru pudru
1 szklanka oleju
1 szklanka zimnego mleka
5 szklanek mąki
Nic nie robiąc odstawiamy na 3 godziny. Po tym czasie wszystkie składniki wymieszać łyżką i wyłożyć na dużą blachę prostokątną. Według własnego uznania można wyłożyć owoce i na to kruszonkę lub bez owoców
pycha polecam

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

15 sty 2009, 15:09

Janiolek, to znaczy ze juz nie palisz ?? jeżeli tak to bardzo gratuluje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja zupełnie rzuciła po 3 dniach brania tabletek i wcale mnie nie ciągnie mogą przy mnie pali a mnie to odpycha :ico_oczko: ale powiem ci że ost kuzynka była u mnie i też paliła a później jak przyszła do domu (do u mnie w domu się nie pali) to tak śmierdziała aż byłam w szoku ze ja przecież też tak śmierdziałam :ico_szoking: a jak z nią rozmawiałam to czułam sie jakbym gadała z popielniczka :ico_szoking: fujjjjj
Evik.kp, moja kochana chętnie bym ci całym sercem pomogła tylko za daleko mieszkasz :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: początki są zawsze ciężkie ale później będzie już tylko lepiej :ico_oczko: podstawa to nauczyć się dawać sobie rade samej :ico_oczko: sama znam osobę której jednym dziecko cały czas zajmują się inni może to i dla niej fajnie ale wiesz jak wszyscy się z niej nabijają bo zdania są różne ale każde negatywne :ico_oczko: I wiesz co ja wierzę w ciebie jesteś silna kobieta :-D Ja zaszłam w ciążę mając 18 lat teraz mam 3 dzieci i jest super :ico_oczko:
kilolek, widzę że sobie owulacje kontrolujesz czyżbyś się na coś szykowała :ico_oczko: ?? w sumie niedługo kwiecień a co do niego to miałyśmy plany no nie :-D

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

15 sty 2009, 15:15

Janiolek, to znaczy ze juz nie palisz ?? jeżeli tak to bardzo gratuluje
jeszcze pale ale dzis kupilam ostatnia paczke - najpozniej w poniedzialek przestaje zupelnie. Teraz nie chce mi sie palic, ale mam takie stresy ze nie umiem inaczej. Jest taka masakra dziewczyny ze wysiadam.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

15 sty 2009, 15:50

Janiolek, no to mocno kciuki trzymam :ico_oczko: i za egzaminy i za niepalenie :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

15 sty 2009, 20:34

kilolek, widzę że sobie owulacje kontrolujesz czyżbyś się na coś szykowała :ico_oczko: ?? w sumie niedługo kwiecień a co do niego to miałyśmy plany no nie :-D
:ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
no szykujemy się, szykujemy :-D :-D :-D :-D :-D
trochę mam obaw, właściwie to bardzo wiele, ale będę się tym martwić później, co tam!

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości