Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

25 mar 2007, 15:48

my po obiadku bylismy w Ojcowie
jest to Park Narodowy pod Krakowem ,lecz Ola go nie widziala bo spala

zaraz wracam

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

25 mar 2007, 16:40

Dzień Dobry dziewczęta :ico_haha_01:

Zaglądam tu po 5 dniach przerwy i jestem wstrząśnięta!!!!!!! TYLKO 60 STRON ZAPISAŁYŚCIE???? Coś się kochane ociągacie :-D

Witam nowe koleżanki - Witaminkę i kolejną Kasiulę :-)

U nas wszystko w porządku, zębów nadal nie ma :ico_haha_01: a Konrad jest grzeczniutki jak nigdy, to chyba przez to że poświęcam mu więcej czasu. Po prostu nie włączam kompa. Muszę tak robić bo inaczej to latam co chwila jak jakaś poroniona, gonię te uciekające strony, licytuję na allegro, czyszczę pocztę......... ochu..ć idzie :-D Dlatego teraz czuję się wyśmienicie, taka wyciszona jakbym wróciła z sanatorium w Ciechocinku :ico_haha_01:

Wydarzyło się coś ważnego w ostatnich dniach? Stawiam kolację za skrócik :ico_obiadek:

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

25 mar 2007, 16:51

Witajcie Kochaniutkie w nieszielne popoludnie!

Odrazu przyznaje si ebez bicia, ze przelacialam pobieznie przez ostatnie strony Waszej tworczosci i jak cos pominelam-sorry :ico_sorki:

Witaminko-nie wiem co bym takiemu chlopowi zrobila, ale chyba :ico_nerwusek: na opamietanie. Trzymaj sie :ico_buziaczki_big:

Kasiula 84-witaj :ico_urodzinki: Jak to "84" przy Twoim nicku to rok urodzenia to rowiesniczki jestesmy :-D

sluchajcie a gdzie Sosna? Bo jak tak przegladnelam te kilka stron wstecz to odnioslam wrazenie, ze nasz prezes zamilkl??? No jak tak bez przywodcy??? :ico_oczko:

A Kasiulka nasza? Gosia? Ze juz o Agacie nie wspomne...Wracac :ico_nerwusek:

U nas leci! Za 5 dni do Polski :ico_zdrowko: :ico_urodzinki: :064:
Szaleje z radosci i juz sie doczekac nie moge!!!

Pozatym u Kylie zmiany-przechodzimy na mleko 2 i jest ciezko poniewaz pierwsze mleczko miala zageszczone dla dzieci ulewajacych. Mala juz nie ulewa, wiec mleko 2 kupilam normalne i teraz problem, bo jest rzadkie i sie krztusi(dzis juz mniej). Mama nadzieje, ze nauczy sie pic takie mleko, bo jak miala to geste to cherbatek tez pic nie chciala, bo rzadkie i sie krztusila... :ico_noniewiem: ale namieszalam...Ktos cos rozumie? :ico_oczko:

Jak mi si ejeszcze cos wspomni to napisze.

Aha! I jak konfesjonal to konfesjonal-Riterko, Maritko-jaj tez pale-a feee!!! Nie duzo, ale jednak...

[ Dodano: 2007-03-25 ]
No poatrzcie-pogrozilam walkiem do ciasta i Kasiulka juz jest :ico_oczko:
Hej Wyciszaczu! Z checia zjadlambym z Toba kolacje, ale chyba nie mi przypadnie ta przyjemnosc, bo sama dawno nie zagladalam i wlasciwie nie wiem co sie dzieje.
Kylie tez z zebami sciemnia :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

25 mar 2007, 17:42

No padnę zaraz i Oliwka się pokazała :ico_haha_01: Co Ty tutaj wałem straszysz???!!!! Ja też przeleciałam ostatnie strony i Twojego nicka nie zauważyłam. Popisz trochę z nami laleczko a nie z tymi swoimi 19 postami kozaczysz :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

25 mar 2007, 17:51

Pustki weekendowe znowu.My po 4 godzinnym spacerku.Zjedzony już deserek i mleczko.A teraz mały ssie gryzaczek bo mu chyba lżej na dziąsełkach jak tak cmoka :-D

Kasiulka i Olivka----fajnie,że wpadłyście na chwilkę.Od niedzieli można nas odwiedzić ,no nie?

Agata---Melduj się!!!

A gdzie reszta????

Awatar użytkownika
Liv22Holland
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 30
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:58

25 mar 2007, 17:52

Rety-ja serio mam tylko 19 postow! :ico_szoking:
No to juz walem nie strasze :ico_oczko:
Kasiulaka, bo ja tez sie wyciszam...z przymusu, bo brat Ronalda od rana do wieczora w weekendy komputer ujezdza :ico_noniewiem: :ico_zly:
A teraz to juz lece, bom glodna-Kylie z Ronaldem spia.

Aha-a najlepszy byl mptyw jak wczoraj wieczorem ronald cofna wszystkie zegarki wdomu do tylu...Ale zadymam rano byla :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

25 mar 2007, 17:53

Kasiulka a co nowego u Konradka???????

Awatar użytkownika
mosob
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 946
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:06

25 mar 2007, 18:14

Liv witaj
Kasiulka tesknilam ,fajnie cie widziec po przerwie

u nas marudzenie czwarty dzien ,jutro jak zostane sama to chyba oszaleje
nadzieja w pogodzie bo jak bedzie ok to ide na dluuuuuuuuuuuuuuuugi spacer

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

25 mar 2007, 18:39

hej
widze, ze Kasiulka się pojawiła i Liv chyba sie jednak trochę stęskniłyscie za nami, całuski dla was

Do nas jutro pediatra przyjedzie bo dzis mały ma stan podgorączkowy nie wiem co mu jest, boję się, zeby temperatura się nie podniosła jak narazie 37,3, sama też nie najlepiej się czuję, ostatnio Daniela gardło bolało mam nadzięję, ze małego nie zaraził, moze ta podwyzszona temp. od tego uczulenia, jestem smutna i zła

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

25 mar 2007, 19:06

Mery buziaczek dla Kornelka, mam nadzieję, że nic poważnego się nie dzieje :ico_buziaczki_big:

no Olivka i Kasiulka się znalazły jak ja się cieszę :ico_buziaczki_big:

u nas dzień cudny, Jaś grzeczny normalnie aż się boję głośno mówić :ico_brawa_01:

Witaminka nie wiem co mam Ci poradzić ale trzymaj się :ico_buziaczki_big:

uciekam na kąpanie oczywiście Jaśkowe

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość