Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 18:33

Renia Ty w ciąży jestes?
tak tak. tylko ja, i chyba że pamiętasz Tagar, ona wpadała chwilkę do nas
życie jest paskudne przez pieniadze i to one cholera decydują o tym jaka sie ma miec rodzine i kiedy nastepne dziecko
no niestety tak czasami bywa, nam też jest teraz nie łatwo ale myślę (mam nadzieję) że damy jakoś radę :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 19:37

Witam wieczorkiem Majka patrzy na swoja bajke a ja mam chwilke zaraz ma przyjsc do mnie znajoma wiec dzisiaj majunia pojdzie pozniej spac

znajoma sie przychodzi pozegnac jutro rano wyjezdza kurcze szkoda mi ale dla niej lepiej jedzie do swojej siostry ma jej prace zalatwic

Marcia fajnie ze zajrzalas no i fajnie ze masz prace jak myslisz zeby zaczac starania od sierpnia to moze razem zaczniemy :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-15, 19:36 ]
Majka siedzi w wannie ja mam chwilke jestem zla bo ta kolezanka nie przychodzi a ma mi kilka rzeczy oddac :ico_noniewiem: a wiem ze jutro nie przyjdzie bo o 7 rano musi byc na lotnisku

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

15 sty 2009, 20:58

A my się dzisiaj nie kąpiemy bo chęci brak.

A ja nie mogę Arturka wcale nosić, choćbym chciała czasem, choćby wieczorkiem to mi zaraz jest słabo i kuje mnie brzuch (znaczy tak ciągnie dziwnie). Idę jedzenie mu robić niech może pójdzie już spać .Tak więc do jutra, bo ja w dzień nie spałam nic więc padam :ico_haha_01:
nie piszcie za dużo bo rano będę znowu czytać pół godziny jak przez ostatnie dwa dni :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 21:01

ja Majki tez nie kapie codziennie bo u nas jest zimno wiec tak co drugi dzien czasami co trzeci

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

15 sty 2009, 21:06

cześć dziewczyny... wybaczcie, że nie zaglądałam kilka dni, ale Kuba zepsuł komputer :ico_zly: spalił płytę główną i komp do wyrzucenia :ico_olaboga: a to jest jego narzędzie pracy-jest nam niezbędny więc były dwa dni zamieszania, latania, wydane kupe kasy... no masakra, nawkurzałam się strasznie przy tym.
Spłukaliśmy się przez ten komputer i pomyślałam, że nie mam teraz kasy, żeby dziecku roczek zrobić! :ico_olaboga: ale Kuba zaczął ludzi molestować, żeby się dziarali i jesteśmy już do przodu, ale na zakupy wybieram się dopiero jutro i będę chyba po nocy gotować i piec. Torta zamówiliśmy w cukierni i odbieramy go przez samymi urodzinami w sobotę, na koniec jeszcze nie miałam kogo zaprosić-zwłaszcza tak późno, bo przecież wczoraj zaczęłam... no zobaczymy jak to będzie... dzisaij chamska odwilż-paskudztwo


Obrazek

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 sty 2009, 21:08

Ja wczoraj nie kąpałam a dzisiaj taty kolej, właśnie wrócili z kąpieli i zdążyłam ubrać Norbiego. Teraz Na Wspólnej sobie obejrzę i potem położę malca spać.
CleoShe napisał/a:
Cos mi sie pryestawilo i zamiast "z" mam "y" i odwrotnie :ico_noniewiem: i inne znacyki tez pomieszane :ico_noniewiem:

żeby powrócić do poprzedniego trzeba nacisnąć shift+ctrl+alt, mi też często się tak przestawia
O dzięki, zapamiętam. Przyda się na przyszłość :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 21:22

Majka juz polozona chyba spi bo nic nie slysze z sypialni

wczoraj kupilam jej wode toaletowa i dzisiaj ja ladnie wypsikalam wieczorkiem i tak slicznie pachnie cytrynowo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 sty 2009, 23:06

Ulek tez już śpi, ale zasypianie dzisiaj trwało dłużej i z płaczem. Mam nadzieję, że pośpi do rana :ico_sorki:
My już po obiadku a do kotletów mieliśmy mizerię. Ale też bardzo lubię mielone z buraczkami.
Ja mam mielone zrobione, będą na jutro, dzisiaj i tak Jarka nie było, więc dla siebie samej nie robiłam, a jutro z buraczkami.... mniam
Czy w Polsce mięso wołowe też ma taki dziwny smak i zapach? Niestety nie było mielonego wieprzowego a wołowe chociaż wiedziałam, że tak smakuje, ale miałam smaka na te kotlety więc już wzięłam to wołowe. My zazwyczaj jemy mięso wieprzowe lub z kurczaka ewentualnie z indyka. Czasem wolowe na gulasz ale bardzo rzadko bo czasem jest naprawdę śmierdzące i w smaku blee..
Nie zauważyłam, żeby śmierdziało, ja też najczęściej kupuję drób, ale wołek nieraz też...
zrobiliśmy sobie "nianię" przez komórkę :ico_haha_01:
Hehehe, dobry sposób :-) Potrzeba matka wynalazku :ico_oczko:
CleoShe napisał/a:
Cos mi sie pryestawilo i zamiast "z" mam "y" i odwrotnie :ico_noniewiem: i inne znacyki tez pomieszane :ico_noniewiem:

żeby powrócić do poprzedniego trzeba nacisnąć shift+ctrl+alt, mi też często się tak przestawia
Napisałam to powyżej i już skasowałam, też mi się tak często robiło :ico_oczko:
dziewczyny już postanowiliśmy że jutro dzwonię i umawiam się na wizytę żeby Maluszka zobaczyć,
Ajajaj, jak będziesz miała zdjęcie to zeskanuj nam :-)
życie jest paskudne przez pieniadze i to one cholera decydują o tym jaka sie ma miec rodzine i kiedy nastepne dziecko.
Niestety :-(
wybaczcie, że nie zaglądałam kilka dni, ale Kuba zepsuł komputer :ico_zly: spalił płytę główną i komp do wyrzucenia :ico_olaboga:
WYbaczamy.... dobrze, że już z nami jesteś :ico_oczko:

Ja zaraz lecę się wykąpać i może obejrzymy do końca seks w wielkim mieście, bo przez kąpiel Uli musieliśmy wyłączyć. Pralka mi wczoraj w trakcie prania siadła, okazało się, że filtr zapchany i Jarek mi go wyczyścił i na szczęście pralka działa.
My z kasą w tym miesiącu też kiepsko, do tego odpadło nam parę stówek i musiałam trochę okroić menu na urodziny, ale myślę, że nie będzie tak źle, zrobię więcej sałatek i powinno być OK :-)
Uciekam na razie... buziaki :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

15 sty 2009, 23:34

to chyba tak jest zawsze ze w styczniu mniej kasy jest bo u nas tak samo

kolezanka przyszla ale jestem zla bo przyszla sie pozegnac posiedziala 5 minut i poszla dobra bylo pozno bo po 22 no ale jak cos chciala od nas to nawet na nogach prawie 20km szla tak samo bylo jak chciala zebysmy jej bilet kupili to dwa dni z rzedu byla a pozegnac sie to tylko na 5minut wpadla

ale szkoda tak ze jedzie w sumie to byla moja jedyna kolezanka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

15 sty 2009, 23:55

Ja po "Na Wspólnej" miałam położyć Norbiego spać, ale Darek wziął go do siebie na górę i później go położyłam. Ciasto mi się upiekło na WuZetkę, wystygnie i będę kremem przekładać. Późno, ale czekałam aż Norbi spać pójdzie a teraz jeszcze film oglądaliśmy.
Norbi szybko usnął, ale już 2 razy byłam u niego bo płakał.

[ Dodano: 15 Styczeń 2009, 22:59 ]
ale szkoda tak ze jedzie w sumie to byla moja jedyna kolezanka :ico_placzek:
To ta co u nich na Sylwestra byliście?
Wiem jak to jest jak ktoś wyjeżdża. Ja też niby mam znajomych, ale żadnej takiej serdecznej koleżanki. Nie mam szczęścia do przyjaźni :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości