Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

15 sty 2009, 23:31

Aniu Ale sie Szpaczek zmienil. wydoroslala wam panna!!! weroniczka juz taka silnaaa. tylko czekac jak zacznie sie przemieszczac
ahhh fajnie tak wszystko od poczatku przezywac

nasza Paulinka 4dniowa to jeszcze takie pisklatko,
dzis uczestniczylismy przy kapaniu
nie pamietam lelka takiego malenkiego hihi
i mialabym stresa na nowo przy przebieraniu, kapaniu
no ale moze dlatego ze wprawy nie mam bo adas zawsze pluskal lelka hmm przy drugim sie poprawie hihi

lelus podchodzi do najmlodszej kolezanki na dystans, z pewna obawa mozna powiedziec
zasze ochoczo pedzil do ich pokoju
a dzis sie zawahal
wyciszyl... i niepewnie podszedl hehe
ale kiedy slyszy placz paulinki to reaguje zwawo. wskazuje paluszkiem,nasladuje i chce zmierzac na gore do pokoju paulinki hihi
jeszcze beda z nich kumple co?
dopiero dzis sie poznali
dajmy im troche czasu nie?

Juli ja podczytuje majowki , bo strasznie fajnie tam u nich/was i ciesze sie z tego. bo tam mozna znalezc twoje posciki ktore mnie zawsze b ciekawia
jak bedziesz miala chwle to wpadnij i do nas
chociazby metoda kopiuj, wklej
ja robie to samo na innych watkach
zeby sie nie powtarzac hihi

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 sty 2009, 00:14

Witam!
MAdziorka- zmobilizowalas mnie do naklikania :):
Na majowkach pisze caly czas, tzn nogadam kilka razyna dzien.. a tu robie sobie zaleglosci .
Jak sie czujesz po powrocie do domku? Jak ta malutka? Ja tez nie pamietam.. nie moge sobie skojarzyc tych pierwszych dni - czy tygodni.
Ale taki Misio chyba fajniejszy - bardziej misie podoba bycie mamą,gdy po domu caly dzien biega taki mały, wesoły chochlik :):

Ja jestem troche otępiała. Dłużą mi sie te dni bez Duzego i ciagle o nim mysle, czekam maniakalnie na raport w telefonie.. NA zasieg, na smsa, na maila.. Ciagle czekam.
Oby do przyszłego tygodnia.. Od jutra duzo pracuje, potem w sobote 24ego przyjezdza Tesciowka po Misia, a ja pakuje, przewoze, organizuje, rozpakowuje, kupuje, skręcam, urządzam.. itp..
Boje sie tej rozłąki z Misiem.. Tego ze tesciowa ma go tak rzadko, a on zawsze sie odzywczaja.. Boje sie, ze potem bedzie problem z rozpieszczeniem, z rączkami, z alergią.. No ale nie mam wyjscia.. I wiem, ze jest mi to potrzebne. Nie dałabym rady sama przeprowadzac sie z Misiem.
Stresik jest..

Organizuje powoli jakies krzesła, stol.. Wczoraj dostalam od znajomych barmanow, z restauracyjki na starowce, 2 fajne krzesła - na poczatek.. Zeby nie kupowac wszystkiego od razu.. Bo wiadomo jakie to pieniądze.. takie urzadzanie.
W przyszłym tygodniu jade do ikei i kupuje szafke pod tv, komode, najtansze meble do kuchni - takie na pol roku.. , krzesełka dla Misia, dywanik.. a oprocz tego mam jeszcze duuzo wydatkow.. Wiec takie krzesła, stol od znajomych z knajp to super sprawa :):

Za oknem znowu snieg i mroz.. A dzis juz bylo tak pieknie, wiosennie. Poszlismy na dluzszy spacer - pierwszy dluzszy od choroby.. Jest jeszcze katar, ale ilez mozna kisic sie w domu! I tak przez to zimno malo wychodzimyz Misiem.. I czasami mysle, ze zwariuje! Chcialabym juz wiosne, zonkile w wazonie, trawke w ogrodku.. Cieple dni, zeby moc pojechac na caly dzien do centrum, szalec po sklepach,pojsc na kawe.
A teraz-dupa :P

Kochane- niebardzo pamietam co klikalyscie. Obiecuje poprawe i tu bede tez pisała.
MAdziorka- jeszcze raz dziekuje za pamiec :*
Ty tez pisz wiecej :):

Dobranoc. IDe lulku. Musze dospac, bo wczoraj bylam w pracy wiec..naładuje dzis baterie :-)

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 sty 2009, 00:28

Juli no wlasnie i tego nam tu brakowalo
rozumiem cie ze na majowkach bardziej sie udzielasz. bo lepiej sie pisze widzac odzew i wiecej niz 2 klikajace na dzien hehe
ja tu bywam regularnie ale nie zawsze jest o czym pisac
i tak wiecznie o sobie jade hehe

dobrze sobie radzisz z urzadzaniem
ty to jestes obrotna...

a z Duzym coz.... taki wybor wasz.. i taki ból
ale najwazniejsze ze cel wlasciwy!!! i to bliski realizacji!!!!

malutka taka glizdeczka..
nie daje im pospac w nocy bo sie wierci, kreci cos hmm
i cycac by chciala non stop

ale przetrwaja
mamusia musi jeszcze odespac, wypoczac, bo to swieza sprawa
i ciezka walke stoczyli
ale juz sa razem
zdrowi cali szczesliwi! i tylko czekac az wszystko sie wyreguluje i bedzie normalnie!

dobranoc

p/s ale nie chce mi sie jutro do szkoly wstawac a buuu

za duza swobode mialam...

Aleksandrowicz
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 823
Rejestracja: 16 sie 2007, 17:59

16 sty 2009, 00:43

hej hej mamusie!!!

Aniu - super że znalazłas dla nas czas!! :ico_buziaczki_big: Wasze Dziewczynki sa śliczne!!!Helenka faktycznie zmieniona, taka pannica się zrobiła :-) a Weronika śliczna, uroczy bobasek!!!i mi się wydaje wykapana mamusia :ico_oczko: ja stawiam na matkę nature, ze tak to wszystko urządza :ico_oczko: bo Helenka chyba bardziej do tatusia, no nie??i brawa dla malutkiej za unoszenie główki!!silna mała kobietka!!tak trzymać..

Asiula - życzę Wam żeby wszystkie plany Wam się zrealizowały!!i szybkiego powrotu do zdrówka dla rodzinki!!a Emi faktycznie sobie zasnęła :ico_oczko:

Frydza - Wiktoria mała śmieszka!!i jaka długa jest, wyoska dziewczynka!! :ico_brawa_01: za udane zakupy!!

Madziorka - super że spokojnie lot minął i że juz jestescie na miejscu!!mówisz że Leon z dystansem wiekszym teraz podchodzi do ciotki i wujka i nowej koleżanki :-) no ma prawo chłopak :ico_oczko: ciocia sie jakas chudsza zrobiła za to pojawiła sie nowy człowieczek i taki mały i jeszcze płaczący :ico_oczko: przyzwyczai sie do nowej sytuacji szybko i pewnie za chwilę bedzie sie slicznie opiekował malutką :ico_oczko: :ico_oczko:

Juli - masz teraz tyle na głowie ze czas szybko minie...i powodzenia w przeprowadzce, żeby wszystko szybko i gładko poszło!!!

a ja dzis juz ledwo patrze na oczy..zmeczona jestem, zaraz ide spać, jutro juz mam wolne wiec sobie troche odpocznę:-) nie napisze nic wiecej bo nie mam sił, wpadłam tylko na chwilkę

buziaki dla Was mamuśki!!!

[ Dodano: 2009-01-15, 23:45 ]
p.s moze w week wkleje Wam jakies fotki Alka bo dawno nie pokazywałam Wam mojego chłopca :ico_oczko: i w sumie dawno nie robiłam żadnych fotek :ico_wstydzioch: zobaczymy

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

16 sty 2009, 10:05

kurczę dziewczyny, ja to chyba się nie zmienię.. nie mam czasu na śledzenie wątku na bieżąco...
co u nas... mała rośnie, dużo już mówi i nie może żyć bez starszego brata, na którego mówi ATA hi hi :D cholera wie dlaczego
oskarek od września pójdzie już do szkoły, dziś idę go zapisać...
ja powoli aktywuję się zawodowo...
dni płyną powoli i raczej monotonnie, ale staram się nie narzekać.. zajmuje się swoim rękodziełem, od czasu do czasu spotykam się z dziewczynami, które parają się tym samym i jakoś idzie do przodu :D lubię to

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 sty 2009, 11:21

hejka
zdjęcia z wczorajszego spacerku

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


Aniu twoje córeczki są słodziutkie

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 sty 2009, 11:36

Witam z :ico_kawa: u nas tyle sniegu ze szok i dalej sypie :ico_oczko: trzeba isc na Ziuuuuuuuu jak to Wiki mowi!!


madziorka hihi, fajne takie pisklątko w domu :-D Lelus sie jeszcze skumpluje i beda szalec :ico_oczko:
Moja sasiadka w marcu rodzi to za sciana bedziemy miec dzidziolka :ico_oczko:



Juli, no wlasnie na majowkach piszesz wiec tu kopiuj i tez pisz plisss :-D Dzielna kobietka jestes dasz sobie rade ze wszystkim trzymam mocno kciuki za ciebie!!



Aleksandrowicz, no to dawaj foty juz :ico_oczko:




avisek, witaj kochana!



asiula26, super twoja pannica :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-16, 10:38 ]
KATKA NASZA KOCHANA :-D byla wczoraj u gina i wszystko ok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dzidzia bryka niemozliwie :-D :-D i bedzie CHLOPCZYK :-D :-D

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 sty 2009, 11:42

No Frydzuniu, to wiadomość dnia!!!!!!!!Gratulacje dla Katki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 sty 2009, 11:46

ania1980, na wczesniejszym Usg wyszla dziewczynka :ico_oczko: a teraz chlopczyk hihi ale Kasia ma od poczatku przeczucie ze chlopczyk :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

16 sty 2009, 12:51

A ja myślałam, że będzie dziewczynka - jakoś tak bardziej mi do Kasi "pasowała" :-)

Asiu, śliczna Emilka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Chyba lubi choinkę?? Helenka od takiej w rynku nie chce odejść tylko stoi pod nią i stoi :-D

[ Dodano: 2009-01-16, 11:54 ]
Moje dziewczynki śpią - Weroniczka o tej porze ma długą drzemkę (z przerwami na cycusia, ale zajada w zasadzie na śpiochą). A Helenka dziś wcześniej wstała (Weroniczka Ją zbudziła) no i jest po spacerku. Opiekunka wzięła Ją na saneczki. Pogoda u Nas wymarzona na zabawy na śniegu i szkoda mi Szpaka trzymać w domku. Tylko przykro mi się zrobiło, że pierwszy raz Helenki na saneczkach bez Nas był... Podobno Szpak zachwycony! Wcześniej śniegu nie było, więc sanek nie kupowaliśmy, a teraz czekamy aż przyjdzie przesyłka - mam nadzieję, że na jutro będą to rodzinny spacerek z wózkiem i sankami będzie :-)

Ok, zmykam robić tlumaczenie... A tak w ogóle z tym tłumaczeniem wyszło tak, że to dla koleżanki mojej mamy jest - bardzo Jej zależało (no i fajnie płaci), więc się podjęłam. W przeciwnym razie darowałabym sobie, przynajmniej teraz. Wolę czas na odpoczynek poświęcać :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość