monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

15 sty 2009, 10:01

usg znalazlo jakis maly cien
napewno będzie wszystko dobrze bedziemy trzymały kciuki żeby Twoja córusia była zdrowa.
Ja w poniedziałaek ide na kolejną wizyte i już się nie moge doczekać żeby zobaczyc maleństwo

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

15 sty 2009, 17:09

Soniaa gratuluje coreczki :ico_brawa_01: kochana nie martw sie :ico_nienie: :ico_nienie: na pewno z niunia wszystko bedzie dobrze :ico_sorki:

A powiedzcie mi wybrałyscie juz imie?

Ilka79
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 929
Rejestracja: 05 wrz 2007, 04:14

15 sty 2009, 18:07

A powiedzcie mi wybrałyscie juz imie?
Niestety nawet jeszcze nie myslelismy, dopiero jak bede wiedziala plec to wtedy pomyslimy:))

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

15 sty 2009, 20:09

Soniaa moze jezcze cos sie z mieni w serduszku trzymam kciuki zeby wszystko bylo ok
A powiedzcie mi wybrałyscie juz imie?
Jeszcze sie nad tym nie zastanawiałam. Przy pierwszej ciąży nie wybieraliśmy imienia. Jak mała się urodziła mąż powiedział "niech będzie Dominika" no i tak zostało, to był impuls i wyszło na dobre moja córeczka ma śliczne imię przynajmniej moim zdaniem.

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 sty 2009, 09:12

moja córeczka ma śliczne imię przynajmniej moim zdaniem.
masz racje :ico_brawa_01:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

16 sty 2009, 10:50

A powiedzcie mi wybrałyscie juz imie?
Dla córeczki miałam wybrane ale jak okazało sie że bedzie synuś to trwaja negocjacje mi podoba sie Dawid a mąż ciągle zmienia zdanie i jest nie zdecydowany

[ Dodano: 2009-01-16, 10:04 ]
A jeszcze jedna ważna rzecz od wczoraj już wyraźniej czuje ruchy maleństwa takie lekkie szturchnięcia na brzuchu jeszcze trudno je wyczuc ale od środka są wyczuwalne dosyc wyraźnie :-) Mężuś się nie może doczekać kiedy i on poczuje kopniaczki trzymając reke na brzuszku

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 sty 2009, 13:37

trwaja negocjacje mi podoba sie Dawid a mąż ciągle zmienia zdanie i jest nie zdecydowany
faceci :ico_oczko:
od wczoraj już wyraźniej czuje ruchy maleństwa takie lekkie szturchnięcia na brzuchu jeszcze trudno je wyczuc ale od środka są wyczuwalne dosyc wyraźnie
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ja juz nie moge sie doczekac kopniakow :ico_sorki:

monis
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1983
Rejestracja: 07 lis 2008, 14:06

16 sty 2009, 18:47

ja juz nie moge sie doczekac kopniakow
doczekasz się ja też dość długo czekałam. Najpierw czułam takie bulgotanie i myslałam że to gazy a wczoraj powturzyło się kilka takich szturchnięć więc myśle że to już to ale na takie prawdziwe kopniaczki to jeszcze chwilke poczekam :-)

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

16 sty 2009, 19:22

Najpierw czułam takie bulgotanie i myslałam że to gazy a wczoraj powturzyło się kilka takich szturchnięć więc myśle że to już to ale na takie prawdziwe kopniaczki to jeszcze chwilke poczekam
kochana wlasnie to bulgotanie czułam juz ponad tydzien temu, a teraz takie delikatne pukanie juz pare dni ale sama nie jestem pewna na 100% czy to ruchy :ico_noniewiem:
Moja lekarka mowi ze mozliwe i ze ok 20 tyg pownna kopac juz porzadnie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Soniaa
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 21
Rejestracja: 11 sty 2009, 17:37

16 sty 2009, 21:02

Hej mamuski
Bylismy dzisiaj na echo serduszka malutkiej wszystko jest dobrze powiedzial ze to taki urok jakby dodatkowa niteczka ktora sobie dynda ale zaznaczyl tez ze niektorych wad moze byc nie widac i aby zrobic echo po narodzinach ale rokowania sie dobre.Moja cora ma wade serduszka wiec jestesmy przeczuleni Ciesze sie jednak ze jest dobrze
Ja tez czuje juz ruchy malenkiej Najprawdopodobniej bedzie miala na imie Hania.Jest strasznie malenka bo wazy ok 260 g a powinna znacznie wiecej podobno.
Od poniedzialku ide juz na zwolnienie, wyganiaja mnie normalnie z pracy nie zajmuje sie niczym konkretnym bo czekamy na nowa kampanie i egzaminy a zdawanie ich w moim przypadku nie ma teraz sensu bo i tak zaraz pewnie zaczelyby sie zwolnienia pozniej porod i siedzialam tak 8 godzin nic nie robiac w zasadzie Wygania mnie kier na odpoczynek wiec nie bede sobie zalowac przy okazji bedzie czas na forum jak corcia bedzie miala drzemki :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: DenAdhele i 1 gość