Awatar użytkownika
e-milka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2008, 15:19

17 sty 2009, 15:26

adia26 pisze:sama moze jakies kropelki mu dac??????

lepiej nie, moja pediatra mowi ze najlepeij zalewac woda morska, i kilka min ponosic dziecko glowka w dol albo polozyc na brzusiu
JA sama tez bym nie dawala kropleki, wole zalac woda morska i to wyciagnac niz zalac zeby tam siedzialo ..... :ico_nienie:
miszka pisze:Moja z kolei lezie do kazdego,az mnie to czasami wkurza :ico_noniewiem:


hehehe, rozumiem Cie :ico_haha_02:

yoanna pisze: tak butle dostaje wiec watpie ze mi sie uda

na pewno sie uda!! jezeli wychodzisz to koniecznie odciagaj pokarm, nie dawaj dziecku sztucznego mleka skoro masz swoje :-)
poza tym zadne herbatki na zwiekszenie ilosci mleka nie sa potrzebne, jedyna metoda zeby bylo wiecej mleka jest najczesciej przystawiac dziecko... im czesciej przystawisz to wiecej mleka sie wytworzy
To jest tak samo jak z krowa (przepraszam za porownanie, ale w koncu jestesmy ssakami) :-D zeby krwoa miala mleko musi najpierw miec cielaka, a potem do czasu jak ja doja to ma mleczko
z nami jest tak samo :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 sty 2009, 15:38

Marta tekst o kupie mnie rozwalil :D ja tez musze isc do fryzjera, brwi nie regulowalam juz ze 2 tygodnie bo przez nauke i remont z niczym nie zdazam :/ w ogole nie moge nic ogarnac po tej 2 miesiecznej nieobecnosci a glupio mi prosic kogos zeby w okresie sesji poswiecal mi czas i przerabial wszystko dwa razy wiec pomalu jakos musze sobie sama poradzic :) Jak tylko skoncze to ide do fryzjera, a dzisiaj jade na zakupy z siostra :) Misiek zostaje z mala wiec bedziemy mialy kilka godzin relaksu :)

Sarenka a co kupilas do skory? Ja wczoraj tez cos kupilam do kapieli ale w aptece tutaj mnie rozwalaja bo polecaja wszystko co strasznie drogie :/ bez sensu!! Jak widze ceny to mi rece opadaja :/

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

17 sty 2009, 18:24

yoanna, pełen szacun że jakos dajesz radę ciągnąc studia :ico_brawa_01: miałam to już parę razy napisać, ale mi z głowy wyleciało :ico_oczko:

Co do produktów do skory-to nie jest moja opinia, ale słyszałam od dobrej koleżanki że Oilatum jest genialne. I opłaca sie kupić, mimo ze drogie. Do kapieli dodaje sie dosłownie łyzeczkę, jest strasznie wydajne i skórka-perfect!

[ Dodano: 2009-01-17, 17:27 ]
acha-ja smarowałam Ala oliwką, ale dałam spokój bo mu wysuszała skórę i wyłaziły mu takie szorstkie mikro-krostki. Teraz daje oliwke do wody w czasie kapieli i jest gites. Uzywam też Johnsona Soothing Naturals-taki zielony kremik z oliwką-mucha na nim nie siada :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-17, 17:28 ]
Adia, dzięki za schematy :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

17 sty 2009, 19:09

Ja uzywalam oilatum ponad 2 miesiace wlasnie.. ale buteleczka malutka - 100ml i po nakretce do kapieli i starczalo na 2 tygodnie, a butelka 25zl ... teraz odstawiam wode rano przed kapiela, zeby pozbyc sie nadmiaru chloru :D jak dla rybek do akwarium :P i dodaje pozniej przegotowany wrzatek, i kupilam jakis plyn do kapieli z rumiankiem - juz i tak plecki ma idealne, zostaly tylko ramiona i nozki, ale jak nie minie to kupuje oilatum bo faktycznie przez dwa miesiace skora byla idealna - nie wiem czy to oilatum czy inne czynniki .. ale warto sprawdzic :)

A do wlosow mam dalej Szampon Oilatum - ale skora sie luszczy i wcale nie pomaga :/ chociaz nie jest tak zle jak bylo :) no i kapiele tylko po 5 minut :/

A co do studiow, to daje rade tylko dlatego ze maz ma nienormowany czas pracy i pracuje po 12h - 3, 4 dni w tygodniu razem z weekendami, wiec czasem mnie nie ma, czasem jestem ale juz teraz to nie jest wazne, bo wiekszosc pracuje wiec tez ich nie ma, ale ciezko jest bo duzy wyscig szczurow u mnie :/ dobrze ze mam jedna kolezanke ktora mi pomaga ale tez nie chce naduzywac jej uprzejmosci, od nastepnego semestru bedzie lepiej :) bo juz nie bede miala 2 miesiecznej nieobecnosci :) ale fakt faktem, ze to ze moge wyjsc z domu czasem to jakos urozmaica mi zycie :))

Zbieram sie na zakupy :D mamy 4h do zamkniecia sklepu :) a nienawidze tlumow w sklepach mam nadzieje, ze juz minely bo ostatnio w porannych godzinach byl koszmar! I wszystko na ziemi, wiec nigdzie nie weszlam bo nie chcialam sie przepychac przez tlumy :/

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 sty 2009, 20:19

yoanna do kapieli kupilam A-DERME,tylko nei nalezy to do tanich produktow.ZA butelke placilam 55zl
A do ciemieniuchy klorane wlasnie.Super,rewelacja,wszystko poschodzilo.

Poprosze M to mi pomoze ze wstawieneim fotki bo ja od dluzszego czasu nie moge tu zadnej wstawic
Trzeba cos w profilu przestawic??NA poczatku,po zalogowaniu mi sie dualo,ale teraz juz nie :-((a bardzo bym chciala

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 sty 2009, 21:01

Sarenka kopjujesz oststni link i wklejasz pomiedzy bo ty na imagishaku zdjecia do forum zmniejszasz nie?

[ Dodano: 2009-01-17, 20:02 ]
sarenka, ale jak wchodze na Twoj profil to widze sliczna skladanke czarnobiala fotek

[ Dodano: 2009-01-17, 20:03 ]
sliczne masz chopaki :ico_brawa_01: przepiekni chlopcy :ico_brawa_01: ja nie wiem dlaczego to sie nie wyswietla Tobie normalnie jak piszesz wiadomosc
A coi do Adermy to ja tez teraz dop wlosow Aderme Igolowi kupilam :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 sty 2009, 22:12

faktycznie,ja tez teraz widze hihi.Ale te fotki to juz sporo czasu temu wstawilam.
Obrazek

No to zmienilam w profilu fotki na aktualniejsze.TE w fioletowych body sa ze srody,wiec najnowsze.

Co kupilas MArtus z adermy??

Awatar użytkownika
e-milka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 04 sie 2008, 15:19

17 sty 2009, 22:30

sarenka pisze:Trzeba cos w profilu przestawic??

w zasadzie nie trzeba ale zobacz czy w edycji profilu, w mijscu gdzie jest podpis masz znaznaczone "dodawaj moj podpis zawsze" tam jest cos takiego, moze masz zaznaczone "nie"
to jedyne co mi do glowy przychodzi....

Awatar użytkownika
sarenka
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 505
Rejestracja: 06 cze 2008, 11:07

17 sty 2009, 22:43

Obrazek

dziekuje ci e-milka ufffffffffffff :-) :ico_brawa_01: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

17 sty 2009, 23:01

sarenka, super chlopaki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Moj P. poszedł na impre do znajomego oczywiscie sie z nim poklucilam nie o impreze tylko o jakas nonono zrobil mi awanture zawsze tak robi jak ma isc gdzies sam chyba po to by nie czuc sie winnym :ico_zly: idiota jeden szlak mnie trafia :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość