Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

19 sty 2009, 09:35

Witam i ja po cięzkiej nocy :ico spanko: Franuś spał bardzo niespokojnie budził sie z płaczem bo ja oszukiwałam go wodą ale niestety na chwile cyca musiał dostac bo inaczej sie wybudzał na dobre a ja nie miałam siły go od nowa usypiac :ico_wstydzioch: . teraz broi na dywanie :-) .

malgoska, strasznie trudny okres przed nami wyżynające sie ząbki, strach dzieci że zostają same i z tego ten płacz, niestety musimy to przejsc .U mnie jest to samo i w dodatku w nocy mi coraz czesciej nerwy puszczaja i krzycze na małego :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: .

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 sty 2009, 10:30

w dodatku w nocy mi coraz czesciej nerwy puszczaja i krzycze na małego .
tak jak mi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

a moj maly wszedzie za mna chodzi, najlepiej to jakby byl caly czsa u mnie na rekach :ico_noniewiem:
jak mnie nie widzi to placze
nawet jak sie bawi sam, to musze przy nim siedziec, bo jak dyskretnie odejde, to juz beczy :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 sty 2009, 10:48

nawet jak sie bawi sam, to musze przy nim siedziec, bo jak dyskretnie odejde, to juz beczy :ico_olaboga:
moj tez tak miewa, wtedy nie zwracam uwagi, zostawiam go i albo idzie za mną ( Oluś juz wszedzie łazi, rzadko raczkuje :ico_oczko: ) albo placze na miesjcu, a po chwili sie czyms zajmuje i przestaje plakac...

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 sty 2009, 10:51

Oluś juz wszedzie łazi
świetnie

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 sty 2009, 11:55

gdzie się podziewacie, myszki? :-)

Olo wlasnie spi :-) ja wypilam kawę, jak zwykle sama... Powiem Wam, ze brakuje mi takiej przyjaciolki, ktora by mieszkala blisko i wpadla tak na ploty byle keidy choc na chwile. Na spacerki z dzieckiem tez chodzę sama, wszystkie kolezanki daleko! :ico_olaboga:

Wczoraj mąż wzial Olka na spacer, ponoc sam prowadzil wózek swój :-) takze miaalm chwilke dla siebie... ale przede mna znow tydzien, gdy jestesm caly dzien sama, bo maz wraca o 17:30. Was tez to czasem nudzi i męczy? tez czaem czujecie sie w tym wsyztskim samotne?

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 sty 2009, 12:17

Powiem Wam, ze brakuje mi takiej przyjaciolki, ktora by mieszkala blisko i wpadla tak na ploty byle keidy choc na chwile. Na spacerki z dzieckiem tez chodzę sama, wszystkie kolezanki daleko!
to tak jak ja :ico_olaboga: :ico_noniewiem:
Was tez to czasem nudzi i męczy? tez czaem czujecie sie w tym wsyztskim samotne?
my czesto zostajemy sami, ale raz na jakis czas jak maz wyjezdza jedziemy do moich rodzicow, tam mam jakas pomoc, jest z kim pogadac...
teraz maz ma 2 tyg przestoju i bedzie z nami

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

19 sty 2009, 12:19

czesc :-)
ale sie naczytalam.. nie wiem co mam pisac :ico_wstydzioch:
na poczatek chcialam pochwalic fryzurke asiab :ico_brawa_01: naprawde ładnie!!! az mi sie ochota na zmiane fryzurki zrobila :ico_wstydzioch: mam juz pomysl ale w glowie na razie musze net przewertowac i znalezc zdjecie takiej fryzurki jaka bym chciala.
a ja się wykańczam psychicznie
nie ty jedna :ico_haha_01: u nas na pocieszenie to samo.. grzeczny spiacy sam w luzeczku synek zamienil sie malego intruza wciskajacego sie miedzy tate i mame :ico_haha_01: zasypia w luzeczku a potem sie budzi i nie chce spac do puki go do luzka nie wezme :ico_olaboga:
a co do placzu jak sie znika z pola widzenia malucha... to u mnie masakra :ico_zly: anuszka twoj brzdac to jak nie reagujesz przestaje plakac, niestety moj placze(drze sie w nieboglosy) od mometu jak znikne do momentu az sie znow pojawie :ico_zly: niby jak jestem w pokoju i ide do kuchni to zakwili i idzie za mna i jest ok...problem sie pojawia gdy musze zejsc na dol do lazienki(niestety wszystko mamy u gory prucz lazienki) lub listonosza :ico_zly:
Kuba po tej choroie ie chce wogule jeść bo on z reguły od zawsze był niejadek ale teraz jak wyczuł że nie musi jeść i my mu na to pozwalamy to przeciąga to ile może
a to maly cwaniak :ico_haha_01:
aniazabafajna ta twoja ksiezniczka :ico_brawa_01:
anuszka super zndjecie afro Olka :ico_haha_01: a swoja droga to ta corka twojego meza siostry to bardzo ladna dziewczyna i jaka do mamy podobna :ico_szoking:
cos tam w ciagu dnia podziubie, ale to nadal nie sa jakies konkretne posilki...
od czegos trzeba zaczac! ważne ze ma chec cos po próbować, do dobrze wróży :-)
coraz czesciej nerwy puszczaja i krzycze na małego :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: .
mnie tez :ico_wstydzioch:
a wiecie... moj maly sie przekonal do domowego jedzonka na dobre :ico_brawa_01:
smakuja mu: ogorkowa, pomidorowa, brokulowa, spagetti wiec juz calkiem nie zle :-) dzis chce barszczyku zrobic wicej i zamrozic
malgoska a co z twoja biedulka?

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

19 sty 2009, 12:20

my czesto zostajemy sami, ale raz na jakis czas jak maz wyjezdza jedziemy do moich rodzicow, tam mam jakas pomoc, jest z kim pogadac...
teraz maz ma 2 tyg przestoju i bedzie z nami
zazdroszczę Ci. Ja mam mamę 150 km od nas. Gdyby ona byla blizej, to by problemu nie bylo...

[ Dodano: 2009-01-19, 11:21 ]
jak Olo wstanie to chyba zalicze spacer. Nawet pogodnie jest, choc robia się roztopy :ico_noniewiem:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

19 sty 2009, 12:22

zazdroszczę Ci. Ja mam mamę 150 km od nas. Gdyby ona byla blizej, to by problemu nie bylo...
ja dokladnie tyle samo :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:22 ]
jak Olo wstanie to chyba zalicze spacer. Nawet pogodnie jest, choc robia się roztopy
my tez sie dzis wybierzemy, myslicie ze pogoda jest odpowiednia na spanie na spacerze??

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

19 sty 2009, 12:22

Na spacerki z dzieckiem tez chodzę sama, wszystkie kolezanki daleko
oj ja tez tak mam :ico_placzek: u mnie za to jest troszke inaczej... moje kolezanki albo pracuja albo studiuja... tylko jedna ma dzicko, nistety daleko mieszka. jak moja siostra urodzila to miala dzieciate kolezanki a jak ja 10 lat pozniej to juz nie mam :ico_szoking: teraz wszyscy dziecko na pozniej odkladaja :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:25 ]
a i ja tez sama caly dzien... maz do 17 pracuje ale dorabia po godzinach na wlasna reke wiec czasem o 22 wraca :ico_szoking: wiec wiem cos o samotnosci :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-19, 11:26 ]
my tez sie dzis wybierzemy, myslicie ze pogoda jest odpowiednia na spanie na spacerze??
jak wiekszy mrozek to nie za dobrze spac ale jak 0 lub lekki mrozek 2-3 stopnie to ok

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość