Awatar użytkownika
Joanna24
4000 - letni staruszek
Posty: 4260
Rejestracja: 19 mar 2007, 17:31

20 mar 2008, 07:44

Witajcie kwietnióweczki z ranka :ico_haha_02:
Ja dzisiaj prawie wogóle nie spałam. A to dlatego że wczoraj około 23:30 zadzwonił mój mąz i powiedział że właśnie wyjeżdżają. A mięli wyjechać dopiero dzisiaj rano. Tak więc nocka lekko zarwana bo się martwię jak tam na drodze. A na dokładke mały pobudzony bo chyba czuje że mamusia jest przeszczęśliwa. Ide zaraz po jakieś składniki na sałateczke i troszke chałupke ogarne bo mąz jak przyjedzie to się za głowe chwyci :ico_haha_01: Aczkolwiek znając go zabrałby się za sprzątanie :ico_haha_01:
U nas sypie śnieg normalnie zime mam za oknem. :ico_olaboga: Chyba ubiore choinke w jajeczka :ico_haha_01:
Ciekawa jestem czy mnie mężuś pozna i czy będzie zaskoczony że kącik dla maluszka już gotowy bo nie wie o tym :ico_haha_01: On miał znieśc łóżeczko od teściowej z góry a ja do tego zatrudniłam teściów :ico_oczko:

słoneczko4 pisze:A jak u Was z tymi skurczami macie jakieś ? i czy często?


Ja mam skurcze ale tak maksymalnie 10 w ciągu dnia i to są takie bóle miesiączkowe. Trzymają maksymalnie 10 minut. Jutro dowiem się jak tam moja szyjka.

[size=150]Kochane Kwietnióweczki korzystając z okazji chciałabym życzyć Wam zdrowych i Spokojnych Świąt Wielkanocnych. Bogatego Zająca :-D Smacznego Jajka oraz Mokrego Śminguska Dynguska. Ja moge pojawić się dopiero po Świętach. [/size]

Awatar użytkownika
edit53
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2034
Rejestracja: 10 mar 2007, 18:46

20 mar 2008, 09:07

heja ja tez juz na nogach zaraz sie za okna biore tylko snieg zaczyna sypac :ico_zly:
co do skurczy to mam ale nie licze ile i co ile ,to jeszcze nie te wiec nawet wiekszej uwagi nie zwracam na to.ide zrobic sniadanko i biore sie za robotke :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

20 mar 2008, 10:58

Witam! Ja już 3 noce z rzędu ładnie śpię, dziwne :ico_oczko:
Magda zrób zdjęcia fryzurki i wklej, zawsze weselej jak jakieś zdjęcia pooglądać tu można.
Joanna już dzisiaj będziesz miała mężusia :ico_brawa_01: ja swojego za tydzień :-D
Co do skurczy ja nie mam ostatnio wcale :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-20, 10:11 ]
Już bym chciała zobaczyć jak wygląda Tosia Małgośki.

Awatar użytkownika
AgaSza
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1642
Rejestracja: 06 mar 2008, 10:54

20 mar 2008, 12:00

A mnie dopadło paskudztwo o nazwie żylaki odbytu :ico_placzek: Jezus, jak to boli, mówię Wam! Wczoraj mi się to zrobiło i nie wiem co mam z tym fantem robić. To trochę taki wstydliwy problem jest, ale tutaj piszemy o wszystkim, prawda? No i dziś lekarzowi muszę o tym powiedzieć, bo nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Czytałam w książce "W oczekiwaniu na dziecko" o tym i tam pisze, żeby dużo leżeć, a nie siedzieć, żeby zminimalizować nacisk na odbyt, żeby robić okłady z jakiegoś zioła (nie pamiętam jakiego) lub okłady z lodu i że zazwyczaj po porodzie znikają. Boję się czy to nie będzie dodatkowy dyskomfort przy porodzie. Czemu mi się to musiało przytrafić-już tak blisko końca jestem, żadnych problemów przez całą ciążę, a na końcu taki zonk!!!

Magda to pokaż się nam w nowej fryzurce!

A widziałyście info na górze? Od jutra do poniedziałku forum będzie wyłączone-szkoda, nie? Ja tam jakoś szczególnie świętować nie będę to bym sobie coś do Was skrobnęła, a tak to nie będę mogła :-( No ale trudno. Po południu napiszę Wam co tam w moim brzuchu słychać czyli nowe wieści od gina. Pa. Miłego dnia!

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

20 mar 2008, 12:27

AgaSza pisze:dopadło paskudztwo
oj współczuje, co prawda nigdy nie miałam ale słyszałam ,ze boli strasznie.
AgaSza pisze:Ja tam jakoś szczególnie świętować nie będę to bym sobie coś do Was skrobnęła
ja tez, aż głupio będzie,że TT nie będzie

[ Dodano: 2008-03-20, 11:29 ]
AgaSza pisze:nowe wieści od gina.
Bardzo jestem ciekawa co powie. Tylko masz już 12 dni!!! Może powie,że czas na porodówkę ,ze rozwarcie na 4 cm! :ico_oczko:

Awatar użytkownika
a$ka
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 255
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:00

20 mar 2008, 13:16

Joanna24 pisze:Ciekawa jestem czy mnie mężuś pozna i czy będzie zaskoczony
no i jaka była reakcja...

Awatar użytkownika
słoneczko4
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 248
Rejestracja: 20 lip 2007, 22:03

20 mar 2008, 13:33

AgaSza pisze:A mnie dopadło paskudztwo o nazwie żylaki odbytu

ojej współczuje :ico_pocieszyciel: , dziś może pójdę do mojej koleżanki jak dobrze pamiętam to on też to miała i to 2 razy z tym ,że ona miała 2 cesarki , mimo to zapytam co z tym robiła.Narazie faktycznie może polezysz i pytaj gin , on napewno będzie wiedział co z tym zrobic , bidulko.

Kurcze , dziewczyny ja też jestem zła , że TT przez święta nie będzie a przecież to aż 4 dni!!! tyle może się zdażyć zwłaszcza ,że jesteśmy juz przy końcówce , no ale co zrobic trzeba żyć dalej .
Wiecie co właśnie tak sobie myślałam ,że dawno MEEGI tu nie było a ona ma ten sam termin co ja , może juz się rozdwoiła??? ma ktoś moze kontakt z nią?

[ Dodano: 2008-03-20, 12:46 ]
[size=150] Kolorowych jajeczek,
Rozczochranych owieczek,
Rozkicanych króliczków,
Pyszności w koszyczku
I mokrego ubranka
W dniu świątecznego lanka!
Wesołych Świąt Wam życzę
[/size]

Awatar użytkownika
mamamonia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 532
Rejestracja: 13 sie 2007, 12:55

20 mar 2008, 17:04

Ha ha!!! Zjeździłam pół Warszawy i znalazłam liście malin na ryneczku na totalnie innej dzielnicy :-D

Noc koszmarna, prawie nie spałam. Straszne były bóle jak przed okresem i mała szalała jak najęta, pociłam się bardzo i cały czas myślałam, że to już... Że mycie podłóg pomogło... No ale nie :ico_olaboga:

Myszka nie polecam Ci tych wacików, podobno bardzo się babrzą. Spirytus ja na receptę kupiłam w aptece - robią jak się receptę przyniesie. mi lekarz wypisał, zaniosłam i za parę godzin miałam. Ale łatwiej samemu zrobić w proporcji z wodą 2:1.

Ale kiszka z tym forum, że nie będzie... To z kim ja popiszę... Może na gg będziemy gadać? :-D

asika82
4000 - letni staruszek
Posty: 4112
Rejestracja: 03 sie 2007, 10:46

20 mar 2008, 17:18

słoneczko4 pisze:dawno MEEGI tu nie było
a no właśnie, ciekawe co z nią. :ico_noniewiem:
mamamonia pisze:Noc koszmarna, prawie nie spałam. Straszne były bóle jak przed okresem i mała szalała jak najęta, pociłam się bardzo i cały czas myślałam, że to już... Że mycie podłóg pomogło... No ale nie :ico_olaboga:
Ja co noc jak wstaje do łazienki to mogłabym za każdym razem koszule zmieniać bo taka mokra a nigdy nie pociłam się, nawet latem jak jest tak gorąco to ja zawsze suchutka i mało nawet pod pachami. No ale malutka to raczej na poród to by spokojna była, tak czytałam, że dzidzia się wycisza i podczas trwania skurczy nie rusza. A jak z imieniem, nadal Julia czy są nowe propozycje?

[ Dodano: 2008-03-20, 16:22 ]
słoneczko4 pisze:TT przez święta nie będzie a przecież to aż 4 dni!!! tyle może się zdażyć
No a po świętach zaglądamy a tu mężusiowie piszą,że Agasza, słoneczko, mamamonia rozpakowane i Małgośka już dawno w domu hahahah I tak być może :-D Na mnie tylko nie liczcie, ja grzeczna i na Marka czekam :ico_ciezarowka:

Emma
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 344
Rejestracja: 07 lis 2007, 11:41

20 mar 2008, 17:25

AgaSza, mnie hemoroidy dopadły w pierwszej ciązy, coś strasznego.Możesz kupić sobie czopki Hemorectal, bo one są dozwolone w ciązy, chyba dobrze pamietam, posterisan są rewelacyjne, ale icena koło 30zeta, a i niewiem czy w ciązy można. Lepiej to wyleczyć przed porodem bo w czasie mogę peknąć a to jeszcze gorzej cholerstwo boli.AA jeszcze korą dębu możesz się podmywać.Mi 3 miesiące po pierwszej ciązy powróziły ze zdwojoną siłą, kurde strasznie bolało, ,posterisan, kora dębu,zimne okłady i jkaoś było powoli lepiej.Życzę ci żeby ci się szybko wchłonęły.

[ Dodano: 2008-03-20, 16:28 ]
asika82 pisze:Na mnie tylko nie liczcie, ja grzeczna i na Marka czekam

a Ja czekam aż podjem karpatki i sałatki. No i do 27 marca nie chce ladowac w szpitalu, bo mam wizytę i chcę wtedy już same konkrety usłyszeć :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość