Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 mar 2008, 10:40

NAJNOWSZA AKTUALIZACJA - SPOTKANIE LIPCÓWEK

1-4 - długi weekend majowy - ULA_TOMEK; JUSTYNA30; VIOLA; BARBAPUPPA; MONIW; BASIK334; ABEGANO; MALHYN
10-11 maj- ULA_TOMEK; BARBAPUPPA; BASIK334; ABEGANO
24-25 maj- ULA_TOMEK ; VIOLA; BARBAPUPPA; BASIK334; ABEGANO

malhyn
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 114
Rejestracja: 23 lip 2007, 12:17

20 mar 2008, 10:40

Ula fajne zakupki ja jeszcze nic nie kupowalam na lato. Mam tylko body ktore kolezanka mi przywiozla z Angli erly days. Sa super warto kupic na allegro nawet mam w mniejszym rozmiarze to sa super fajnie sie piora wygodne dla dziecka.I fajnie bo w paczkach jest po 7 sztuk i kazde inny wzor. Dokupie tylko jakies spodenki i bedzie maly biegal.

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 mar 2008, 10:56

no ja to juz szaleje bo z ta nasza pogoda to nigdy nic nie wiadomo a nuz za tydzien lato przyjdzie :-D

a ja sie kocham w ogrodniczkach wiec dlatego tak szaleje :-D

[ Dodano: 2008-03-20, 10:08 ]
http://www.bobovita.com.pl/swieta/?h=17 ... 3cc637c523

[ Dodano: 2008-03-20, 10:16 ]
http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=331920869
patrzcie jakie cudo :ico_szoking:

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

20 mar 2008, 11:20

dziękuje za komplemęty w imieniu Szymonka.
U mnie prawie po sprzątanku jeszcze w sobote powycieram kolejny raz kurze, poodkurzam i umuje podłogi. Ja na święta nic nie robie z jedzonka bo święta spędzam poza domem; zaczynając od niedzieli najpierw kościółek, sniadanko u mojej matki póżniej u chrzestnej męża bo tam jeżdzą jego rodzicenastępnie koło południa wyjazd do rodzinki i do mojej chrześnicy wracamy wieczorem albo zostaniemy u mojej mamy a w lany poniedziałek odpoczywamy i cieszymy się sobą.

a tak apropo to wczoraj koleżanka mi powiedziała że jest w ciąży- troche była przygnębiona bo urodziła synka w połowie sierpnia 07 a już jest w 3miesiącu ciąży

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

20 mar 2008, 11:39

no witaj
Sandra, to super masz ze taki luzik masz, bo ja pewnie od jutra to z kuchni nie wyjde :ico_noniewiem:

a koleznka to niezle zaszalałam :-D ale z drugiej strony to bedzie miała juz dwójeczke prawie za jednym zamachem :-D fajnie, ja to bym sie na jej miejscu cieszyła :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

20 mar 2008, 13:11


Anulaf
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2380
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:05

20 mar 2008, 14:47

Super zakupki Ula! :ico_brawa_01: Ja tez lubie takie kolorki! :-D
Sandro, ja to tez bym byla w szoku na taka wiadomosc! Nawet sobie tego nie wyobrazam :ico_szoking:
Malhyn, ale twoj kawaler fajny chlopak! :ico_brawa_01: Niech nam rosna chloptasie dla naszych niuniek :ico_oczko:
Basiu, trzymaj sie cieplutko! :-) Ja mam to samo, ale niestety na odleglosc i dzwonie codziennie zeby pocieszac moja ciocie co mieszka z moim dziadkiem, a on to juz tez jest w strasznym stanie! :ico_olaboga:
A ja sie dzisiaj strasznie zdenerwowalam na dzieci, bo sie ciagle kloca i zawsze ktos jest niezadowolony! poczawszy od tej najwiekszej! :ico_zly:
A wszystko zaczelo sie rano, bo cora robila jakies zadanie na moim kompie, bo podobno u niej internet nie dzialal wczoraj (wiec rozmowa, ze mogla wczoraj mi powiedziec, a nie rano tuz przed wyjsciem) myslalam, ze przynajmniej zjadla juz sniadanie, a okazalo sie ze nie! Moja 8letnia corcia codziennie rano przygotowuje sniadanko dla siebie i dla mnie, wiec i dzisiaj robi to samo, a tu duza cora na nia z pretensjami, ze o niej nie pomyslala! :ico_szoking: A przeciez z regoly to sama sobie wczesniej je a nie z nami, wiec jak mi mala mogla sie domyslec! :ico_szoking: wiec jej cierpliwie tlumacze, a ona dalej, ze o niej to nikt, nigdy!!! itd!!! oszalec mozna!!! i taka obrazona pojechala do szkoly! Tak to juz z nastolatkami bywa! czego by sie nie zrobilo, to nigdy nie wystarczy :ico_olaboga: A mnie humorek zmordowala w ten sposob na caly dzien, bo wiadomo, ze sie martwie! :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
sosim
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 726
Rejestracja: 08 mar 2007, 19:26

23 mar 2008, 22:05

WIELKANOCNE HELOŁ LIPCÓWECZKI

wreszcie mi sie udało tu wejśc wiec kochane

....(\(\.....
....(=':').....
...(..(")(")....

Moc energii od zajączka
co koszyczek trzyma w rączkach
Jaj przepięknie malowanych,
Świąt wesołych, roześmianych.
W poniedziałek kubeł wody.
Szczęścia, zdrowia oraz zgody.
WESOŁEGO ALLELUJA!

..................................../)/)..
..................................(':'=)...
...............................(")(")..)...

a tak przy okazji historyjka z zycia wzieta
kolezanka ladowal wczoraj we wroclawiu,
obok niej siedzi jakas rodzina z 5 latkiem,
w pewnym momencie rozanielony malec krzyczy na pol samolotu
MAMAO MAMO POPATRZ JAK TU SNIEG ZAPIERD.. POZIOMO

buzialki


Ula ja sie na ten Aqua park z Zosia wybieram tak gdzies w czerwcu wiec w wtedy mozemy pojsc razem :-D :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-23, 21:07 ]
i bardzo bardzo dziekuje za życzonka na NASZEJ KLASIE :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_brawa_01:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

24 mar 2008, 17:30

dziewczyny, forum już działa
ja właśnie odpoczywam po sutych posiłkach Świątecznych i leniuchuję
w ogóle do Was nie mogłam przed Świętami zajrzeć, bo najpierw jakieś błędy wyskakiwały, a potem wyłączyli forum :ico_placzek:
to ja dla Was też spóźnioną karteczkę przesyłam, w końcu dziś też jeszcze Święta
http://www.bobovita.com.pl/swieta/?h=2f ... 8696df937e
a my nie poszliśmy do Teściów, bo oni do nas nie wpadli, zresztą dzieciaki nadal zakatarzone
od siostry męża dostaliśmy "ochrzan", że może wypadałoby dziadków odwiedzić
nie skomentowałam, mam to w nosie smarkula nie będzie mnie pouczać, ot zepsuła mi dziś trochę humor i tyle
ale i tak moje babki w sumie wyszły super, a z paschą trochę gorzej, bo muszę w zamrażalniku trzymać, bo inaczej się rozpływa (ale w smaku super!), bo śmietana jakaś trefna była
a od teściowej babeczka z zakalcem, biedny mój mężuś, będzie musiał całą zjeść :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-03-24, 18:06 ]
zupełnie zapomniałam
stawiamy babeczkę świąteczną, bo Tadzik ma już 4 ząbka, wreszcie przywitaliśmy lewą górną jedynkę :ico_tort:
Ostatnio zmieniony 24 mar 2008, 20:33 przez barbapuppa, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

24 mar 2008, 20:14

Hej lipcoweczki
W koncu dostalam sie tu :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ale mi Was brakowalo
Choc swieta juz po to Wszystkim zycze juz poswiateczne wszystkiego dobrego z okazji Wielkiej Nocy.A teraz musze juz i tak leciec bo kapanie Juli
dla Tadzia :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Pawelka bo mial 9 m-cy :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Dla Szymonka bo tez 9 m-cy mu stuknelo :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

[ Dodano: 2008-03-24, 19:16 ]
Zdrowych pogodnych swiat jeszcze.
I 100 lat dla Szymonka,Pawelka :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
Dla Tadzia za zabek :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
A ja musze leciec bo kapanko Juli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-03-24, 19:17 ]
Jeszcze nie wszystko normalnie tu funkcjonuje :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość