Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 11:04

Hej :ico_ciezarowka:

Napisałam takiego długiego posta i mi zeżarło :ico_zly: , normalnie coraz gorzej z tym tt :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-20, 10:07 ]
Siunia a u mnie za oknem pada, ale śnieg :-D normalnie istne Boze Narodzenie będzie.
To Ty juz nic, jak tylko świętowac, ja postanowiłam, ze tez upiekę ciasto-mazurka, ale to dopiero w sobotę :-)

[ Dodano: 2008-03-20, 10:09 ]
No i dziewczuny dziekuję za gratulacje córci, bardzo się cieszymy, że to właśnie babeczka będzie (a m. to zachwycony po prostu jest :-D ), zwłaszcza, że od początku jakoś o córci myslelismy

[ Dodano: 2008-03-20, 10:12 ]
Marta :ico_brawa_01: z okazji 100-dnióweczki. a dzidzie nasze teraz szybko rosną, ja tez byłam w :ico_szoking: jak usłyszałam, ile ta nasza pannica waży (ja myslałam, że moze z 1 kg :ico_noniewiem: ). Dziekuję za dopisanie do listy.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 11:24

hej, nie dość że tt wariuje to mój komp się sam resetuje dziś :ico_puknij:
wiecie co, ja jestem głupia ale ostatnio znów stwierdzam że ja dziewczynke chce. ostatnio wszyscy chca babeczki z tego co zauważyłam.Ale oczywiście Patryczka i tak kocham najmocniej na świecie a dziewczynke zrobimy za drugim razem :ico_oczko: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-20, 10:25 ]
ja własnie od początku miałam przeczucie że bedzie facet i moja rodzinka tez a zawsze mówiłam że wole babeczki :ico_noniewiem: -oczywiście nie w sensie takim jak mogłoby to zabrzmieć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 11:28

majamoja bardzo dziekuję za kartkę :ico_sorki:

Spinka a jak Twój humorek, lepszy dzisiaj? :-)
Co do imienia to ja juz od dłuzszego czasu jestem zdecydowana na Polę :-) (i zadnej innej alternatywy nie mam), tylko teraz muszę przekonac m., bo na razie to jest kategorycznie na nie :ico_noniewiem: Ale juz moja w tym głowa, żeby zmienił zdanie (no chyba, ze sam wymysli jakies imię, które mnie zachwyci :ico_haha_01: )

Tuska to dobrze, ze juz teraz wiesz, ze będziesz rodzic przez cc, przynajmniej masz czas, zeby sie nastawic.

Kasiulinka super, że u Was wszystko w porzadku :ico_oczko:

lulu_
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 747
Rejestracja: 13 lis 2007, 21:23

20 mar 2008, 11:30

Witam!!!
U nas też pada śnieg, ale zostaje tylko brudna ciapa :-/ Jutro jedziemy do rodziców, a tam zima na całego :ico_szoking: Ciekawe czy w kurtkę zimową się jeszcze zmieszczę?!?!?!
Dziś nie muszę obiadu gotować :ico_sorki: Ł. ma "jajeczko" w pracy, więc sam podrzucił taki pomysł. Ja z juniorem jakoś sobie poradzimy.

Kasiulinka, ja biorę żelazo już drugi miesiąc i nie mam żadnych problemów :-)

NOWA, gratuluję córeczki!!!!! To po świętach pewnie wybierasz się na zakupy :ico_oczko: ?

Moja.maja, dzięki za śliczną karteczkę i życzenia!!!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 11:31

majamoja ja też dziękuję za karteczkę, gapa ze mnie, zapomniałam podziękować wczoraj :ico_puknij: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 11:31

Marta26, kochana dokładnie, za drugim razem machniecie sobie dziewuszkę, co się odwlecze to nie uciecze. A mnie jakos ostatnio naprawde było to obojętne, przeciez w koncu najwazniejsze, aby zdrowe było :-)

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 11:32

idę na kawkę na dół- M. tam urzęduje. Obiecał mi umyć dziś dwa okna przed pracą ale jakoś mu sie nie spieszy :ico_oczko: a mi go głupio poganiać bo sama sie lenie a on ciągle coś robi pożytecznego :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 11:35

lulu_ pisze:NOWA, gratuluję córeczki!!!!! To po świętach pewnie wybierasz się na zakupy ?


Dziekuję :ico_sorki: , a co do zakupów, to na pewno :ico_oczko: .
Widzę, że juz plany na spędzenie Świąt konkretne macie :-) My tez pewnie pojedziemy do rodziców, a w te Święta gości sobie odpuścimy, nie mam całkowiecie natchnienia do przygotowywania czegokolwiek :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 11:37

NOWA, jasne że to jest priorytet, mysle że oczywisty. Tylko jakoś tak mi smutno jak ogladam sukienusie na allegro i widze takie małe strojnisie. Ale wiem że jak już bedę miała synka przy sobie to pewnie stwierdze że nie zamieniłabym go na żadną babę :ico_haha_01: a w zasadzie to ja niby ciągle płci nie znam -bo lekarz kazał sie nie nastawiać, nie? Ale ja już jestem przekonana że facecik, chyba nawet wpisze sobie na naszą listę. :-D

[ Dodano: 2008-03-20, 10:40 ]
wpisałam na liste- mamy przewage facetów :-D no i świetnie to wyglada- najpierw babeczki, po 10-tym już faceci :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 11:40

Marta26 pisze:chyba nawet wpisze sobie na naszą listę.


Hihi , wpisałas sie :ico_brawa_01: , tylko czego tak niesmiało :-)
Ale widzę, ze póki co to twoja teoria się sprawdza :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: MSN [Bot] i 1 gość