Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 sty 2009, 23:27

Hehehehe, a próbowaliście z NImi porozmawiać? Może to by pomogło :-) Czasem są tacy ludzie, takie niezdary i niechluje, że aż się słabo robi i nijak nie można ich polubić... współczuję, zwłaszcza, że mieszkacie z nimi.

[ Dodano: 2009-01-19, 22:27 ]
CleoShe pisze:Aha czyli zostałam sama..

Ja ciągle jeszcze jestem i jeszcze przez chwilę będę, tylko kursuję między pokojami :-)

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

19 sty 2009, 23:36

Ja nie odstawiam Gabiego od piersi na razie, raz mu dałam mleko modyfikowane, bo próbka mi przyszła to się otrzepał i wypluł je z odruchem wymiotnym :ico_noniewiem:

Iwona, my też tak mamy z teściówką-finansowa pijawka :ico_puknij:

a prasować przestałam już dość dawno, bo mi się nie chce, na początku prasowałam Gabriela ciuszki i przy okazji wszystko inne, jeszcze sterte pieluch tetrowych, bo Gabriel często ulewał i były nam potrzebne.

vick ma olejek kamforowy, który jest nie wskazany dla maluchów, bo jest zbyt mocny i podrażnia drogi oddechowe-podobno... my używamy pulmeks-pachnie podobnie, ale łagodniej

Kuba wrócił z Gabim kilka minut po 19 i normalnie szkoda mi Go było kąpać, bo brykał tak radośnie-aż miło było patrzeć taki był wesolutki, dopiero o 21 Go wykąpałam i zasnął w 15 minut...

Ja teraz staram się Go trzymać w łóżeczku, bo w końcu ma już rok i to nie przelewki :ico_oczko:
taki duży chłopak, jak Go teraz nie nauczę spać samemu to będziemy się męczyć później...

[ Dodano: 2009-01-19, 22:38 ]
Klaudia, mi się czasami ciężko mieszka z własnym bratem i mamą, a co dopiero z obcymi ludźmi :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

19 sty 2009, 23:39

jak Go teraz nie nauczę spać samemu to będziemy się męczyć później...

Też mam takie zdanie, dlatego zaczęłam Ulę uczyć spania w łóżeczku.. na razie ładnie śpi, ciekawe jak cała nocka minie...

[ Dodano: 2009-01-19, 22:45 ]
NO dobra, to i ja zmykam.... dobrej nocki :-) Oby nam maluchy ładnie spały w łóżeczkach :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

19 sty 2009, 23:47

hehehe...nawet jak Was nie czytam, to widzę że przerabiamy to samo :-D my też próbujemy, żeby Lolek spał w łóżeczku
Cleo współczuję Ci tych jazd ze współlokatorami. Nic się nie da to pradzić, najwyżej mozna ich wymienić na innych :ico_oczko: Może traficie na kogoś lepszego. Wiem jak to jest mieszkać z obcymi, bo mieszkałam i w internacie i akademiku no i czasem można trafić jak śliwka w kompot :ico_oczko:
Dziewczynki z tym olejkiem kamforowym uważajcie :ico_nienie: jako pani od biologii mówię Wam, że dla dzieci do lat 3 jest trucizną!!!! No poważnie!
Pinko oczywiście, że Kara jest the best! No ale ja jeszcze lubię Baltara za tą jego pokrętną naturę :ico_oczko: W zasadzie to wszystkich lubię. Oni mają tak złożone osobowości, że tam nie ma nieciekawych postaci.
Słodkich snów!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

20 sty 2009, 00:01

Witam i ja nie doczytam was dzisiaj duzo tego ale co do spania to Amelka spi raz dziennie kolo 12;30 spi przewaznie 3 godziny czasami mniej i potrafi szalec do 12 tylko ona np rano wstaje o 9 a o 12 jest spiaca za to popoludniu nie.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2009, 09:25

Dzień Dobry :-)
Stawiamy :ico_kawa: na rozbudzenie? Jak Wasze nocki? Nasza niezła, do łóżka wzięłam Ulkę ok 2 w nocy, bo płakała. Muszę popracować nad jej dłuższym nocnym pobytem w łóżeczku.
My już po kaszce, nie śpimy od 8, zaraz Ula na nocniczek idzie a ja na zakupki :-)
Gonia, nie obejrzeliśmy niestety battlestara, pewnie na weekend go zobaczymy, Baltara też lubię, bo jest takim trochę dziwakiem i ciągle zastanawia mnie jaka będzie jego przyszłość....

Uciekam na zakupki kochane... miłego dzionka
U nas brak słonka, ale nie jest źle z moim samopoczuciem :-) A jak jest u Was?

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 sty 2009, 09:48

Czesc

my juz tez nie spimy noc koszmar co chwilke poplakiwala i strasznie kaszle ma taki kaszel odrywajacy i nie chce mi jesc

dzieki za kawke wlasnie popijam

a ja sie wysmarowalam mascia i juz dzisiaj lepiej tylko ze z nosa cieknie

[ Dodano: 2009-01-20, 08:52 ]
a ja za 3 tygodnie bede juz w drodze na lotnisko

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

20 sty 2009, 10:50

cześć dziewczyny, u nas nocka koszmarna, więc i trzymanie Gabriela w łóżeczku nie wyszło, bo płacz co 10 minut był... Teraz też ma kiepski humor, dopiero ranek, a ja już mam dość...

Rozmawiałam z mamą i Ona tak trochę przesądnie twierdzi, że nasza Renia teraz pewnie będzie miała córkę :ico_oczko:

Ja chwilę temu zarejestrowałam Gabriela na piątek do lekarza na bilans roczniaka.

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

20 sty 2009, 11:27

Cześć Wam!
My też o 8 wstaliśmy, ale u nas nie była zła nocka. Norbi do rana spał w łóżeczku ale się wiercił. A ja z kolei.. nie wiem co było ze mną. Położyłam się spać o północy ale do drugiej się przekręcałam z boku na bok, a co zamknęłam oczy by spróbować przysnąć to zaraz Norbert się wiercił. Nie wiem czemu usnąć nie mogłam. Teraz oczywiście piję kawę by się dobudzić i postawić na nogi. Ostatnio kiepsko mi się sypia. Jeszcze zimno mi było więc założyłam długą piżamę :ico_noniewiem:

Goonia pisze:Dziewczynki z tym olejkiem kamforowym uważajcie :ico_nienie: jako pani od biologii mówię Wam, że dla dzieci do lat 3 jest trucizną!!!! No poważnie!

Nie wiedziałam :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: No ale ja i tak miałam maść od 3 miesiąca więc zapewne tam nie było tego olejku.

pinko pisze:Hehehehe, a próbowaliście z NImi porozmawiać?

Oj próbowaliśmy. Nawet ostatnio jak każdy troszkę wypił :ico_haha_01: bo pite było za narodziny Markusa (tego ich małego). Myślałam, że coś się zmieni bo z Patrycją też gadałam tak bardziej szczerze, ale widać nic to nie zmieniło :ico_puknij:

Kurcze Norbert nie da mi popisać, co chwilę do śmietnika zaglądał. Najpierw próbował wygrzebać brudne już pudełko po jego mleku, którym się wczoraj bawił. Wyjęłam mu je w końcu i wytarłam to i tak do śmieci zaglądał i różne inne pojemniki po jogurtach wyciągał, więc musiałam wziąć wynieść te śmieci, a jak wyniosłam to patrzę, że w koszu śmierdząca woda się zebrała to i kosz umyłam :ico_noniewiem:

iwona83 pisze:a ja za 3 tygodnie bede juz w drodze na lotnisko

Pewnie nie możesz się doczekać.. a na ile w końcu lecisz? I tylko z Majką?

Chyba znów z godzinę siedzę przy edycji posta,, pewnie wiele postów już w tym czasie doszło :ico_noniewiem:

[ Dodano: 20 Styczeń 2009, 10:30 ]
CleoShe pisze:pewnie wiele postów już w tym czasie doszło :ico_noniewiem:

I się zdziwiłam bo właśnie nic nie doszło :-D Oj dziewczynki gdzie Wy jesteście?

Ostatnio nie chce samej z Norbertem mi się wychodzić z domu więc tak siedzimy, ale dzisiaj chyba się przejadę na deptak na jakieś zakupy. Za godzinę będziemy się szykować.

[ Dodano: 20 Styczeń 2009, 10:31 ]
Yhhh.. Norbert znowu dzisiaj marudny i mnie molestuje.. Przylepia się i jęczy :-/

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 sty 2009, 11:42

CleoShe pisze:Pewnie nie możesz się doczekać.. a na ile w końcu lecisz? I tylko z Majką?



bede az do 1 kwietnia

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość