Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 sty 2009, 11:29

Czesc
My spalismy smacznie do 9 :-) JA wczoraj ogladalam jeszcze sobie tv w lozku, dojadlam gofra iwarowalam dlugo przymailu, ale Duzy nic nie napisal.. Moze satelita nawala.. Na atlantyku kiepska pogoda, slaba widocznosc i sztorm.. :/ Wyczytalam w necie.
Oby dotarł bezpiecznie :ico_sorki: Wyglada na to ze bede miala wiesciod niego dopiero za tydzien... Jak doplynie do Halifaxu w Kanadzie :/
Mis juz wciagnal cala miche kaszki mannej z bananem i jabłuszkiem. Bawi sie teraz i przyniosl mi wielka poduche serduszko i dal buziaka :): Sama słodycz!
Zaraz poczłapiemy na spacerek do delikatesow, bo jakies dobre mięsko i pieczywo.

Lady - Faktycznie, ten Twoj A. dał nonono na całej linii. Wez gopostaw dopionu, nastrasz go,albo pokloc sie.. Echh.. Ci faceci :/ Zupelnie brakuje im czasami wyobrazni :/

Sikorko - Moze niech Sikor nie forsuje teraz sie? Niech stara sie pracowac drugą...Biedny.. Praca na jego barkach, a tu taki kłopot. Oby szybko sie wykurował!

Licytuje ten warsztat http://www.allegro.pl/item526756095_war ... _nowy.html
Za krzesełko dostalam 145 zł.. Wiec kupie to w zamian i mebelki do pokoiku Misia :):

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

20 sty 2009, 11:53

lady nie wiem co Ci doradzić, ale wyobrażam sobie jak się czujesz...

[ Dodano: 2009-01-20, 10:54 ]
Juli, super ten warsztat :)

ja poluje za fajną kuchnią dla Kingi :) ale to dopiero na drugioe urodziny :)

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

20 sty 2009, 12:01

Helo,
Dzisiaj dojechałam o pracy bez problemów, ale jakaś jestem dzisiaj nie do życia :(
Buuuuu.... nie będę nudzić. Może jak się wezmę za pracę to szybciej mi dzień minie.

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 sty 2009, 12:40

julii warsztat na pewno bardziej przyjdzie do gustu Misiowi niz do krzesełko :-)
a kłócic sie nie mam siły, nie ma po co bo on to ma w nonono co ja mysle..a czym go mam nastraszyc niby??
juz myslałam ze wszystko bedzie ok bo skonczyły sie wyskoki to teraz zaczał ciulac z robota :ico_szoking: urlopu jest tylko 21 dni a pracuje sie nie wiem ile z 300 dni?a on wybiera go na popijawy..nie umiecie sobie wyobrazic jak ja sie czuje oszukana, bez nadzieji, normalnie jestem bezsilna..a jak sobie pomysle ze inni mu jeszcze pomagaja mnie ciulac :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-01-20, 11:54 ]
dziewczyny a znacie jakis dobry, sprawdzony, darmowy program do sciagania plikow z netu?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 12:58

hallo,ja z rana w kiepskim humorze,nie gadam do A.poszlo o pierdoly ale chcialam sie pogodzic zeby sie nie dasac caly dzien,ten wielce urazony i zgody nie chcial...teraz przyszedl wielce do godzenia-teraz juz za pozno jak dla mnie....nie mam potrzeby na dzis....

Lady,przykro mi,ale wiesz co...u nas byly w domu takie same sytuacje bo tata tez lubi wlasnie wziasc urlopik i hulaj dusza z sasiadem....i tu prosby i grozby malo daja...a klotnie pogarszaja bo to w zlosci jeszcze wiecej glupot chlop moze narobic...wiec po dobroci jakos...ale straconych nerwow nikt nie zwroci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

20 sty 2009, 13:23

Ja tylko dzień dobry powiem. Miałam dzis od rana tyle zamieszania, najpierw kacper potłukł butelkę, szkła pełno wszędzie, potem pralka mi wylała, bo zapomniałam, że wczoraj jak sprzątałam łazienkę wyjęłam węża :ico_olaboga: sprzątanie drugi raz :ico_olaboga: a potem okazało się, że wyprałam Sikorowi legitymację ubezpieczeniową :ico_olaboga: . no co za dzień, to wszystko przez ta teściową :ico_oczko:

Lecimy teraz dopiero na spacerek, bo słoneczko piękne. teściowa będzie gdzieś koło 15.00 :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 sty 2009, 13:45

Matko kochana.. Sikorka- ale mialas atracje :/ Co to napiecie i stresik robi z czlowiekiem.. Ja tez zawsze mam pecha wtedy, kiedy nie trzeba :/

Mis siedzi i zajada melona. Kupilam w Bomi. Byl taki zolty i apetyczny :-) No i podpasowal Malemu. Ogląda oczywiscie Niedzwiedzia w niebieskiem.. a ja mam chwile dla siebie.
Duzy jednak napisal o 10 rano, po przerwie na kawe i od razu mam usmiech na twarzy :-) Pisał, ze sztormjest niesamowity,ze chodzii robi zdjecia wieeeelkich fal. Ze statkiem ktory wazy 80 000 ton buja jak malenką łodeczką. No i ubolewa, ze woda nie jest przejrzysta, ze rybek nie moze wypatrywac :): Maniak..
JA ogarne malutko dzis w domu, posprzatam w kuchnii czekam na mame.Wypijemy kawke i lece do pracy. Zahacze o lumpik, bo wczoraj byla dostawa.. to moze cos wylukam :-) Oj w przyszłym tygodniu bede szalala! Pojezdze po 3miescie i obkupie sie za wszystkie czasy :-) Zalicze wszystkie dostawy w ciuchlandach :):
Z Misiem wtaka pogode nie jezdze.. Wiec mam sporo do nadrobienia.

Lady - Wspolczuje Ci. Naprawde A. robi baaardzo głupio. No i szkoda tego urlopu -bo jak trzeba bedzie naprawde wolnego dnia, okaze sie ze spozytkowal go.. w innym celu :/ Oby jakos dotarło doniego.. Ze postepuje beznadziejnie.

Glizdunia- a jak Maycia? Spala cala noc od tej 18? Czy wstała cos zjesc?
Zycze lepszego nastroju :*

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 14:08

Sikorko,wtorek 20 a taki pechowy? :ico_oczko: no najlepiej zwalic na tesciowa :ico_haha_01: ...milego popoludnia na kawkowaniu z tesciowka zycze :-D

Juli,udanych lowow....rano gadalam z mama i tez mi wlasnie mowila ile to nakupowala sobie w ulubionym lumpiku :-D ...ona ma taki upatrzony co chyba codziennie jakas dostawa,ale ludzi mnostwo..mowi i lekarzy i nawet znajoma adwokatke tam spotkala...bo super rzeczy i za grosze..ostatnio nowa zimowa kurtke dla mojego brata za 1zl znalazla :ico_szoking: ...no i tak mi sie chwali a ja daleko i na buszowanie wstapic nie moge :ico_haha_01: ....
a Maya spala do 8.00...niezle co?bez pobudki na jedzonko...za to teraz juz je zupke...zglodniala :ico_haha_01: ale jak wysprzatalam wsio w chatce..to zabralam ja na plac zabaw....i lo matko,zjezdzala po zjezdzalni calej w glinie...i spodnie z kurtka juz sie piora zalane vanishem :ico_noniewiem: .....u nas dzis bardzo slonecznie choc w rece zimno jeszcze...ale na plusie....wiec nie jest zle :-)

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

20 sty 2009, 14:13

beznadzieja..ten dran jeszcze spi, ku..zmeczony..wstanie, poje i niby pojdzie do pracy.. :ico_noniewiem: :ico_zly:

sikorka a to feler, jak na złosc tyle nieszczesnych przypadkow :ico_noniewiem: ale przyjedzie tesciowa i wszystko sie poukłada :ico_oczko:

glizdunia a niby jak po dobroci?

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

20 sty 2009, 14:18

wiesz co,moja mama stosuje ciche dni i nie wchodzeie sobie w droge...wiesz traktuja go jakby go wogole nie bylo...po kilku dniach zaczyna sie sam odzywac jakby nigdy nic...potem ewentualnie mozna cos wytknac bo tak na swiezo to od razu kolejny wolny dzien od pracy spozytkowany alkoholowo :ico_noniewiem: ....no niestety to nie sa fajne sytuacje...pocieszeniem jest ze sama z takim problemem nie jestes...ale tez z nim zyc nie musisz,jestes za mloda zeby sie w ten sposob meczyc moim zdaniem....nie podejrzewam zeby sie to kiedys zmienilo...pewnie co jakis czas bedzie taki wyskok...chyba ze cos sie zmieni...wiesz tu do kazdego typa trzeba dotrzec inaczej...oby Ci sie udalo cos z tym zrobic i go wyprostowac :ico_sorki: ale jak?nie wiem....

[ Dodano: 2009-01-20, 13:44 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Lady,my uzywamy torrentow do sciagania plikow ale jak one dokladnie dzialaja to nie wiem....tym zajmuje sie A.bo ja w instalowaniu czegokolwiek jestem kiepska :ico_haha_01:

[ Dodano: 2009-01-20, 16:02 ]
hallo a tu nikogo?nosz dziwne bo jednak zwykly wtorek a nie tam zaden weekend :ico_noniewiem:
zjadlam,zjadlam Mayci cala czekolade z PL Alpen Gold z nadzieniem truskawkowym...matko juz dawno takiej dobrej w ustach nie mialam i pochlonelam cala :ico_wstydzioch: ....a Mayci nic nie zostawilam :ico_wstydzioch: no ale ona nie powinna nie? :ico_noniewiem:

z A. dalej nie gadam,zreszta do pracy pojechal wiec mam spokoj....Maya spi teraz...wogole ladnie dzis je bo nadrabia wczorajszy brak posilu....

[ Dodano: 2009-01-20, 17:21 ]
hallo,dalej nikogo nie ma?
ja przegladam stronki z butami dla dzieci bo chce sie nastawic na jakies koszta z tym zwiazane....i bedziemy potrzebowac 1 trampki lub adidaski i jedne normalne buciki wykrojone z przodu...i chyba z Nexta zamowimy bo ceny nizsze niz w Clarksie a tam w tym sezonie kompletnie nic mi sie nie podoba :ico_noniewiem:
i tak sie zastanawiam czy dzieci na to lato juz beda mogly miec sandalki z wolna pieta czy jeszcze z zakryta,sztywniejsza? :ico_noniewiem: bo patrze i w Nexcie mi sie podobaja bardzo niektore ale takich jak miala w zeszlym roku ze pieta byla cala to wogole nie maja w ofercie :ico_noniewiem: co o tym myslicie?wiem ze do lata daleko no ale...ja tam wole wiedziec ile musze miec na e wszystkie buty kasy :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość