Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

20 sty 2009, 13:32

Czesc czołem :ico_oczko: my po spacerku i zakupkach,nocnikowanie idzie sprawnie,tylko do spania pieluszka :-D



agniecha772, super ze zakupki na bazarku sie udaly :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i kupke Tomus zrobil do nocniczka to juz cos rozumie :ico_oczko:



magda26, witaj kochanienka :-D zdolniacha z Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i dla Meza :ico_tort:



Juli, super warsztat :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i krzeselko za niezla kase poszlo super!

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

20 sty 2009, 13:45

Mis siedzi i zajada melona. Kupilam w Bomi. Byl taki zolty i apetyczny :-) No i podpasowal Malemu. Ogląda oczywiscie Niedzwiedzia w niebieskiem.. a ja mam chwile dla siebie.
Duzy jednak napisal o 10 rano, po przerwie na kawe i od razu mam usmiech na twarzy :-) Pisał, ze sztormjest niesamowity,ze chodzii robi zdjecia wieeeelkich fal. Ze statkiem ktory wazy 80 000 ton buja jak malenką łodeczką. No i ubolewa, ze woda nie jest przejrzysta, ze rybek nie moze wypatrywac :): Maniak..
JA ogarne malutko dzis w domu, posprzatam w kuchnii czekam na mame.Wypijemy kawke i lece do pracy. Zahacze o lumpik, bo wczoraj byla dostawa.. to moze cos wylukam :-) Oj w przyszłym tygodniu bede szalala! Pojezdze po 3miescie i obkupie sie za wszystkie czasy :-) Zalicze wszystkie dostawy w ciuchlandach :):
Z Misiem wtaka pogode nie jezdze.. Wiec mam sporo do nadrobienia. :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

20 sty 2009, 14:23

juli - a gdzie jest twój krzyś? zaciekawiłaś mnie :D

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

21 sty 2009, 10:34

witam z rańca :ico_kawa:
ich dzięki dziewczyny, ze mnie pocieszyłyście.. Myślałam, ze to tylko ja popadam w paranoję i chcę od zycia Bóg wie czego... Ulyło mi.

Edytko... nie jesteś z nami od poczatku, więc nie wiesz nic o mojej teściowej... To nie jest dobry pomysł, zeby jej dać Wańkę... W jej oczach juz bym była niegodną matką, któa nie daje sobie rady itd. itp... Szkoda mi pamięci wirtualnej rozpisywać się o niej... Powiem tylko jej ostatnie słowa "No to moze za jakie 2-3n lata przyjedźcie, kiedy Wanmesska nie będzie tak rozrabiać" (mała miała wówczas trochę ponad roczek). No comment.

Frydza gratuluję postępów nocnikowych dla Wiki. Nasza na początku nawet chętnie robiła, teraz ucieka jak od ognia od nocnika... No ale pracujemy nad tym :)

Juli udanego ciuchowania! Ja tylko dla małej umiem coś wyszukać.. dla siebie jakoś nie bardzo.

Uciekam na śniadanko. papa

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

21 sty 2009, 20:16

Hej wam ja dziś dałam czadu , najpierw zawiozłam teściową do Żor potem jechałam do Warszowic aby chatkę ubespieczyc , po tem do domciu i znów do Żor bo gaz mi się w butli skończył .Całe Żory objeździłam i nigdzie nie można było butli gazowej kupic , no ale w końcu mi się udało , po ciężkich trudach i znojach wtachałam to na górę i znów do auta po Klaudię do szkoły jak przyjechałam to podłogę umyłam , poodkurzałam bigosik zrobiłam . Z tego wszystkiego teraz noga piecze i pobolewajak cholera .

Magda 26 witaj widzę że w pracy nie źle sobie radzisz super

Juli a co się stało z krzesełkiem Miś go nie polubił że sprzedałaś ???

Alineczq teraz jak poczytałam to sobie przypomniałam że kiedyś coś tam pisałaś , że ona taka czyścioszka jest , przepraszam że taka ze mnie gapa .No i jeszcze cię pognębię , mianowicie Kocur nie mógłby sobie tak ułożyc dnia że chociaż na pół etatu z domu byś się wyrwała ???

Frydza Wiki jest wielka , trzeba się umówic na kawkę żeby pokazała mojej do czego nocnik służy :)

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

22 sty 2009, 01:10

Witam.
Ja dziś nocną porą! Artur w pracy.dziś mojemu mężowi troche wygadałam,ale w tym problem że ja nie za bardzo umiem z nim tak gadać poważnie,bo mnie się zaraz na płacz zbiera, bo nie umiem powiedzieć tego co czuje, ale powiedzałam mu że we mnie się to wszystko kumuluje i w pewnym momencie moge poprostu się spkować i zrobimy mu z Tomkiem "pa pa" Tomuń to ślicznie robi...
No dziś były moje imieninki, mój mąż nie pamiętał :ico_puknij: cóż? dopiero byliśmy u moich rodziców na dzień babci i dziadka, i dostałam od rodziców fiołka w doniczce a mój mąż błyskotliwy mówi do Tomka:mama dostała kwiatka na dzień babci :ico_oczko: a moja mama mu mówi że nie, tylko na imieniny, no to Artur powiedział, synu! daliśmy ciała... :ico_wstydzioch: no cóż...
Frydza pisze: no i kupke Tomus zrobil do nocniczka to juz cos rozumie

Frydza ja napisałam że Tomek zrobił kupke w pampersa i przyszedł z nocnikiem i woła sii
Ty myślisz że wszystkie dzieciaki są tak szybkie w nauce nocnikowania jak Twoja Wiki, :ico_brawa_01: dla nej
edyta 29 jak tam noga,ale się załatwiłaś? oby szybko mineło...Ale Ty nie szlej z tą nogą, żebyś nie miała jakiś powikłań, ja coś wiem o chorych nogach :ico_wstydzioch: :ico_placzek:
Alinko oby Ci humorek dopisywał, i współczuje teściowej :ico_zly:
Juli nie masz łatwego życia z mężem który wykonuje taką prace! Ale najważniejsze to że się w tym odnajdujesz i radzisz sobie...
Dobra lece, dziś Tomek obudził się o 6 rano, czyli cała noc przespana i potem jeszcze do 8
Cyca jeszcze dake, ale cały dzień bez cyca!
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2009, 09:49

Witam z zapraszam :ico_kawa: :ico_kawa:
U nas ok ,nocnikowanie idzie sprawnie,tylko kupa jeszcze w nocniku nie wyladowala hmm,musimy nad tym popracowac!
W sobote idziemy do kina :-D :-D

KAMILA ,MADZIORKA,BEWU,ANIA ,MADZIA meldunek bo dawno Was nie bylo :ico_nienie: :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-01-22, 08:53 ]
edyta29, nie szalej z ta noga ty ty :ico_nienie: a na kawke mozemy sie umowic pewnie :-D :-D



agniecha772, sorki za pomylke :ico_sorki: :ico_sorki: moj tez zapomnial o imieninach :ico_noniewiem: faceci tak maja Dla Ciebie :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2009, 11:37

Witam
Ja w kiepskim sosie :/ Duzy napisal...
Musze zalatwic mujakies papiery w Zusie i w NFZcie.. Wiec juz masakra.
A poza tym gada jakies pierdoly, ze ma schizy ze gozdradzam.. ze ciagle o tym sni, mysli.. Echh
Dajcie spokoj. Ja zwariuje. Tka podejrzliwosc dziala destrukcyjnie.
Nie ma powodoow, a ciagle mysli o takich rzeczach.
Cholera. Pisze, slodze, wysylam zdjecia, listy miłosne..A teraz taka faza!
Echhh..
Wczoraj doszedł Dobranocny Ogród na dvd.Mis ogląda oczarowany :-D
Są tylko3 odcinki.. Ale jakos przezyjemy :):

[ Dodano: 2009-01-22, 12:39 ]
Ja sie ciesze.. Bo tesciowa przyjezdza po Misia w niedziele :) Wiec w sobote jedziemy do kuzynki - Natalci - na 3 urodzinki. Misio ja kocha, Natalka sie nim opiekuje.. Bawia sie razem cudownie!
A w niedziele po poludniu tesciowka jedzie do siebie z Małym,a ja rozpoczynam wielkie pakowanie.. Upije sie sama - winkiem - przySexie w wielkim miescie hehe. I bede spala do 11 w poniedzialek!
A nie.. ten ZUS mam przeciez do załatwienia.. kur** zawsze cos

A co do krzesełka- Sprzedałam, bo Mis sie wcale nim nie bawił. Czasem wejdzie na nie nogami albo walnie łapką w lampkę. I tyle.. Wiec opchnęłam na allegro za to kupilam mu warsztat kubusia puchatka ikrzesełka Mamut do pokoiku.
W ogole kupilam Malemu sliczne poleczki do jego pokoju, krzesełka, stoliczek juz jest, dywanik w myski.. No i naklejki na sciane- kolorowe wesole zwierzaki. Mam nadzieje, ze Misiowi jego pokoikprzypadnie do gustu. Dzis jeszcze jade po meble dokuchni,wiec wezme dodatkowo namiocik - zeby Mis mial swoj malenkikącik.. Taką dziuple do zabawy :):

W przyszłym tygodniu sie wprowadzam. Mowie wam - jakie to emocje niesamowite.. Ile nerwow, pracy, sił trzeba władowac.. zeby potem sie moc cieszyc :-) Kregoslup mi siada juz od dzwigania, sil brak.. Siedze teraz w pizamie i dostaje wariacji,jak mysle co musze zrobic..Jeszcze osobyby sie przydały :ico_noniewiem:
No ale nie mam wyjscia.. Super Juli wszystko załatwi :P :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

22 sty 2009, 15:04

hej. powiem tylko dzień dobry i nie mam za bardzo czasu, chłopaki moje pojechali do sklepu i do zusu a ja już maschnełam podłoge i zaraz opchne troche mieszkanko.
Juli może Twój mąż tak bardzo tęskni że już ma głupoty w głowie,ale z tym nie zrobisz,musi się sam przekonać. tzn Cię zobaczyć i wtedy będzie dobrze...
Ja z moim nadal mam troche konflikt, ale cóż :ico_olaboga: oj trzeba żyć...

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

22 sty 2009, 15:50

Juli, kochana rozlaka robi swoje i maz ma schizy,minie mu to napewno!!
Super ze niebawem sie wprowadzacie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czekamy na fotki z ciekawoscia,SUPER JULI dasz rade :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość