Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 sty 2009, 21:02

kilolek, Kubuś kochany :-) Powiedz mi co ty dajesz Kubusiowi na jakies drugie sniadanie, bo ilez mozna kaszke jesc, a teraz nie mam koncepcji co dawac Lence

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

20 sty 2009, 21:26

Janiolek, Kubuś je kaszkę na pierwsze śniadanie. Na drugie kanapeczki z szyneczką jakąś dobrą albo filetem z indyka do tego pomidorek lub ogóreczek / lub paróweczki z chlebkiem i pomidorkiem lub ogóreczkiem. Ewentualnie od czasu do czasu kanapeczki z pastą jajeczną a właściwie "żółteczną", bo to samo żółtko pokruszone z pietruszką i odrobiną oliwy/ lub jajeczniczka na parze z samego żółtka (na kropelce oliwy z oliwek). Kuba na żóltko na pewno nie jest uczulony, je je od 6 m.ż a co do białka to niestety nie mam pewności.
I to niestety tyle. Bardzo monotonna ta diieta. Jakbyś wpadła na jakiś pomysł to chętnie skorzystam.
Teraz wydaje mi się, że któryś z chlebów, które kupuję musi chyba mieć mleko. Kupuję tak na zmianę raz graham, raz zwykły i już sama nie wiem chyba to po tym mu to dziadostwo wyskakuje. Muszę jeszcze raz dopytać w piekarni.
Dobra, ja zmykam do łóżka, bo znów mi świat wiruje, papa

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 sty 2009, 21:36

kilolek, Lenka nie chce jesc kanapek, moze jesc chleb, wedline ale osobno :-) no nic, poczekam, az jej zejdzie, zobaczymy tez zoltko. Jak cos wymysle to napisze :-)

barbara123
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1059
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:41

20 sty 2009, 21:38

:-) Kilolek nie lekcewaz takich zawrotow tylko szoruj do lekarza i badania zrób szczegolnie jak macie zamiar się starać
Janiołek predzej to w Krakowie mozemy sie spotkać.albo porostu mozna podrzucić ciuszki do moich rodziców na pw napisze adres swój i rodzicow
Janiołek z tymi rozmirami u nas to jest różnie Olenka jest dosc wysoka a ciuchy dla Olenki mam od mojego brata po jego córece . tylko czsem cos zimowego dokupuje - a te rozmiary ang to wogóle ciut inne niz nasze :-)
:-) :-) :-)

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

20 sty 2009, 21:59

barbara123 pisze:a te rozmiary ang to wogóle ciut inne niz nasze

w ogole z tymi rozmiarami to jak wypadnie, jakby sie uprzec to mamy rozbierznosc od 62 do 86 :-) ale generalnie 74.
Pani doktor pochwalila Lenke ze juz 1kg przybrala od urodzin :-) barbara123, a ile Ola waży??
blee musze sie ukrainskiego uczyc...jestem tak zmeczona, ale jutro sie wyspie :ico_brawa_01:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

20 sty 2009, 22:54

Witam was, my jesteśmy po sczepieniach zaległych z roczku. Kinga waży 10.100 i ma 77 cm.
Szczepiłyście na pneumokoki dzieciaki bo mam zamiar zaszczepić.

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 sty 2009, 00:13

barbara123, kochana ja też czekam a adresik bo jeszcze tylko popiorę ciuszki (w loveli) i poprasuje i gotowe a sporo tego jest nawet nie myślałam ze tyle nawet ci tam wrzucę 2 pary bucików i nie wiem co z tym śpiworkiem on jest fajny ,ciepły i niebieski ale tą podszewkę trzeba poprawić
o taki:
Obrazek
:ico_oczko: mam nadzieję że ci się przydadzą :ico_sorki: wiecie co mam depreche mój mąż wrócił dzisiaj położył się na chwilkę i już dzwonili że musi jechać za Rzeszów :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: a moja mamcia mi mówi ze właśnie tak wygląda samotna matka trojga dzieci :ico_haha_01: :ico_haha_01: i wiecie co wam powiem że gdyby nie to że tak się o niego martwię to byłoby super :ico_olaboga: :ico_olaboga:
a moja mania allegrowa nadal trwa :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: zobaczcie jakie śliczności http://www.allegro.pl/item525013144_mar ... ozm17.html
a wiecie co dzisiaj pytałam sie męża czy jak w końcu będzie w domu to czy wyśle mi dużą paczkę (chodziło mi o tą dla Basi) a on sie pyta co chce wysłać to mówię że ubranka a on na to że ja chyba na ciąże się szykuje ( bo zanim zaszłam z Mikim w ciążę to też wydałam wszystkie ciuszki co do jednego i zaszłam w ciążę :-D ) i mi teraz dokucza bo już imiona wymyśla :ico_szoking: :ico_nienie: :ico_nienie: a wiecie że nawet jakis czas temu mój mąż siedział ze mną na allegro i wybieraliśmy pościel dla dzidziulka :-D http://www.allegro.pl/item528079230_my_ ... atisy.html
jak byłam z Mikim w ciąży to on mi pomógł wózek wybrać :-D wiecie co czasami fajnie jest mieć męża który szaleje za dziećmi i powiem wam że gdyby on był częściej w domu to też bym się zdecydowała już na dzidziulka ale teraz to go w ogóle nie ma :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sty 2009, 12:26

Marzenus ja szczepiłam na pneumokoki (została nam ostatnia dawka z 3 w 2 roku życia) i na meningokoki (za pół roku druga dawka)

[ Dodano: 2009-01-21, 11:28 ]
Ika, mójj mąż na e-dziecku cały kalendaż ciąży przeczytał :ico_olaboga:


Spałam dziś 11 godzin :ico_olaboga: ale wcale się nie wyspałam. Chyba zapakuję się znowu do łóżka. Jakaś oslabiona jestem. Jutro moja mam będzie w domu to jej w prezencie na dzień babci wnuka podrzucę a sama pójdę do lekarza. Pewnie po prostu się przepracowałam :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-21, 11:29 ]
Ika, buciki piękne. pościel tez słodziachna ale cena konkretna!

[ Dodano: 2009-01-21, 11:44 ]
Kilka fotek mojego urwisa:

tu doprawił sobie wąśy markerem! :ico_olaboga: (Przy okazji marker doskonale schodzi melczkiem do demkijarzu avonu)
Obrazek
a tu ukradł pęto parówek!
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 sty 2009, 13:14

kilolek pisze:Ika, mójj mąż na e-dziecku cały kalendaż ciąży przeczytał :ico_olaboga:
czyli szykuje się na całego :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kilolek pisze:(Przy okazji marker doskonale schodzi melczkiem do demkijarzu avonu)
dzięki za cynk b u mnie to norma zwłaszcza jak tata zostawi swojego markera to zaraz Kuba korzysta :-D
a foteczki super szczególnie to gdzie sobie leży z tymi parówami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
wiecie jak mnie mój średniak denerwuje tatuś nauczył go śpiewać piosenkę ' w aucie' i teraz mój łobuz łazi i śpiewa ' w aucie brał cię yhy' :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: dlaczego dzieci tak szybko łapią to co złe :ico_puknij:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sty 2009, 13:17

Ika202 pisze:wiecie jak mnie mój średniak denerwuje tatuś nauczył go śpiewać piosenkę ' w aucie' i teraz mój łobuz łazi i śpiewa ' w aucie brał cię yhy' :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: dlaczego dzieci tak szybko łapią to co złe :ico_puknij:
:ico_smiechbig:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość