Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2009, 21:44

Renia jest w szpitalu?? Mam nadzieje ze z nia i dzidzia wszystko ok??
Jest w szpitalu, bo zaczęła krwawić, ale dzidzia w brzuszku i serduszko bije :-)
Forum było nieczynne czy tylko mi coś nie chciało się wczytać? :ico_noniewiem:
Nie działało mi też.
iwona83, kuruj się, teściowa nieźle musiała namieszać, czasem rodzice jak dzieci...

Ulek w ciągu dnia spała prawie dwie godziny, potem byłyśmy u babci i dziadka z prezentami, bo jutro mamy księdza i nie dałybyśmy rady podejść. O 19:40 ją wykąpałam i śpi. Zasypianie dzisiaj troszkę gorsze, bo jak ją położyłam do łóżeczka, to wstawała kilka razy z płaczem, ale ją odkładałam na poduszkę bez słowa i po chwili dała sobie spokój i leżała, ja ją głaskałam po ręce i zasnęła :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 sty 2009, 22:27

brawa dla Ulenki za ladne zasypianie

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2009, 22:32

Dziękujemy bardzo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 sty 2009, 22:37

chyba dzisiaj wyrzuce meza z sypialni bo majka sie co chwilke budzi a on rano wstaje dzisiaj mowil ze zasypial za kierownica wiec niech przynajmniej jeden z nas sie wyspi

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2009, 22:42

Taki fajny artykuł Jarek mi dzisiaj pokazał, o nauce przedszkolaków... pozostawiam to bez komentarza :-)
http://wyborcza.pl/1,75248,6178355,Piec ... awiaj.html

[ Dodano: 2009-01-20, 21:43 ]
iwona83, dobrze, że masz dokąd Go wyrzucić, my w prawdzie dwa pokoje mamy, ale w drugim nie ma łóżka, więc Jarek chcąc nie chcąc jest narażony na słuchanie marudzenia nocnego Uli, na szczęście rzadko ma takie ciężkie noce :-)

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 sty 2009, 22:49

moj maz bierze materac i spi w salonie choc mamy dwie sypialnie jakos nie lubi w tej malej sypialni spac

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

20 sty 2009, 22:50

A tu następna informacja:
Mieszkania okradano już na wnuczka, ciocię, cygankę czy pana z gazowni. Teraz złodzieje mają nową metodę - na jaja. W Zabrzu kilka osób już padło ofiarą naciągaczy.

Jak wygląda metoda na jaja? Jak informuje zabrzańska policja złodzieje pukają do mieszkań i proszą o przechowanie jajek wcześniej zakupionych przez sąsiada, którego w tym momencie nie ma w domu. Informacja o uregulowanym rachunku usypia czujność mieszkańców, którzy w ramach dbania o dobre sąsiedzkie stosunki zgadzają się na przechowanie jajek. Wtedy "domokrążcy" mówią, że mają za mało wytłoczek i proszą o przepakowanie jajek. Kiedy jedna z osób pomaga w przepakowywaniu, druga plądruje mieszkanie.

Na terenie Zabrza odnotowano już kilka tego typu przestępstw - w centrum miasta, w godzinach południowych. Policja, jak o innych, nowych metodach okradania mieszkań, na które wciąż nabierają się ludzie, ma zamiar powiadomić m.in. listonoszy, księży, pracowników opieki społecznej i innych służb, by ostrzegali ludzi, by nikt więcej nie stał się ofiarą naciągaczy.

hehehehe :-)

[ Dodano: 2009-01-20, 21:50 ]
moj maz bierze materac i spi w salonie choc mamy dwie sypialnie jakos nie lubi w tej malej sypialni spac
Lubi przestrzeń:-)

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

20 sty 2009, 23:00

Czesc Dziewczyny,

Bardzo malo czasu mam ostatnio i dlatego Was tak zaniedbuje :ico_wstydzioch: ale obiecuje ze nadrobie... :ico_sorki: Mam sajgon w pracy, a jeszcze remont w tym mieszkaniu gdzie mamy mieszkac i troche musimy sie tym zajac, na poczatku lutego musimy zamowic jakies mebelki do kuchni... w marcu przeprowadzka.

Zaległe życzenia dla Gabiego :ico_tort: :ico_tort:

Widze ze choroby Was nie opuszczaja, nas omijaja z daleka na szczescie. Teraz byla moja mama i zajmowala sie Malym, ale dzisiaj juz pojechala.
Dobrze, ze z dzidzia Reni wszystko OK!! :ico_sorki:

U nas troche zmian, umiemy juz wchodzic i schodzic z lozka, i zaczynamy chodzenie, na razie niesmialo trzyma sie mojego palca, ale bardzo mu sie spodobalo... wiec moze wreszcie nadszedl ten moment... :ico_noniewiem:
Nocki spokojne caly czas w lozeczku, raczej bez pobudek, takze wyspana nawet jestem :-)

Doczytalam, ze Marta byla, gratuluje pracy no i wreszcie rodzinka w komplecie!! :ico_brawa_01:

Uciekam lulu, bo padam... jutro moze wreszcie w pracy cos popisze z Wami, mam nadzieje, tym czasem spokojnej nocki!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

20 sty 2009, 23:04

Norberta dzisiaj pół godziny usypiałam. Kilka razy wstawał, ale długo już potem leżał i przymykał oczka i otwierał. Nie chce mi się zbytnio pisać. Chyba zabiorę się do sypialni i włączę jakiś filmik.

A wczoraj obejrzałam komedię romantyczną "Chłopaki też płaczą". Ściągnijcie sobie, bardzo ciekawa i śmieszna :ico_oczko:

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

20 sty 2009, 23:05

i zaczynamy chodzenie, na razie niesmialo trzyma sie mojego palca, ale bardzo mu sie spodobalo...
my ostatnio chodzimy tak ze majka sie mnie trzyma za nogawke

[ Dodano: 2009-01-20, 22:08 ]
ja tez zmykam chcialam sobie serial puscic ale maz juz z pracy przyszedl wiec ide spac

zycze spokojnej nocki

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość