Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 sty 2009, 14:52

Jagna imieninki mam 20 kwietnia :-) ale mimo wszystko Dziękuję to bardzo miłe :ico_haha_02: :ico_sorki: duzo zdrówka dla córeczki a Ty łykasz jakieś witaminki?? jak nie to może powinnaś te dla kobiet w ciąży i karmiących i malutka by podczas karmienia uzupełniała sobie :-)

karina mnie tez juz ta pogoda wkurza chlapa się zrobiła straszna jest ładnie ciepło ale co z tego jak pada :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sty 2009, 15:11

Cześć :)
Ile wpisów :ico_szoking: ale przeczytałam :ico_haha_01:
Tak, my już w fordonie od 2 stycznia...jest dobrze :ico_haha_01:
W którym miejscu? Na Jarużyńskiej...osiedle tatrzańskie, koło biedronki :ico_haha_01: Tam też zwykle robię zakupy :ico_haha_01: a zamierzam tam też narazie pracować...tylko jakoś jeszcze do mnie nie zadzwonili.... :ico_zly:
No co u mnie? nic ciekawego....rozglądam się za pracą....w międzyczasie pracuję w kebabie, ale to tylko 2-4 razy w tygodniu...no i nadal bez umowy....
ale mogę już pracować na całym etacie :ico_haha_01:
Znalazłam sobie opiekunkę...tzn. opiekuna....męża brat się do nas wprowadził i zajmuje się małym....i to tylko za 300zł :ico_haha_01: także jest dobrze....teraz czekam do końca tygodnia co wyjdzie z tą biedronką i od poniedziałku idę zanieść papiery do innych marketów w fordonie....żeby za daleko nie jeździć...narazie zobaczymy w marketach, bo firm to w tym fordonie wiele nie ma...a narazie nie chcę jeździć za daleko....zbyt długo w domu siedziałam...jak mam gdzieś jechać to aż prawie chora jestem....
No byłam chora....ale jak....męczyłam się tydzień czasu, ale już jest dobrze :-D
Poza tym to już za tydzień Krystianek ma roczek (jak to zleciało i kiedy to ja nie wiem)...
no i 31 robimy imprezkę :-D :-D :-D Razem z parapetówką :-D
A tak, to już nic nowego u mnie nie ma....cały czas sprzątanie i ciągle Jacek coś ma do robienia...wczoraj jeszcze blat do stołu nam przywieźli więc to trzeba zrobić....ale już w sumie wszystko jest i już jest w miarę porządek...tylko kurz się szybko zbiera....

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 sty 2009, 15:26

aniulka8503 pisze:W którym miejscu? Na Jarużyńskiej...osiedle tatrzańskie, koło biedronki
ja tam 3-lata temu niedaleko mieszkałam a dokładnie na Bieszczadzkiej :ico_haha_02: mam tam babcie i działkę i często tam latem chodzimy :-)

to trzymam kciuki za pracę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sty 2009, 15:32

Agnes pisze:a dokładnie na Bieszczadzkiej

Szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie to jest...jeszcze nie miałam okazji zwiedzać fordonu....tylko biedronkę, aptekę i drogę na przystanek :ico_haha_01:
Ale pewnie do lata opanuję zakamarki mojego osiedla....
A jeśli chodzi o kolędę, to my mieliśmy 16.01.....ale nie przyjęliśmy, bo ja byłam w kebabie, a mąż nie przyjął bo nawet kropidła nie było....no, musimy kupić...trochę przypałowo, bo chcieliśmy przxyjąć, ale ministranci przyszli 5 minut przed kolędą więc nawet byśmy nie zdążyli załatwić kropidła....no cóż, może w następnym roku się uda przyjąć kolędę....

Awatar użytkownika
Agnes
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6396
Rejestracja: 10 kwie 2007, 20:39

21 sty 2009, 15:39

aniulka8503 pisze:Szczerze mówiąc nie mam pojęcia gdzie to jest...jeszcze nie miałam okazji zwiedzać fordonu....tylko biedronkę, aptekę i drogę na przystanek
to sa domki za szkoła podstawową :-D

my kolędę mamy w niedziele :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sty 2009, 16:15

Agnes pisze:to sa domki za szkoła podstawową

Zebym jeszcze wiedziała gdzie jest ta szkoła :))))
z czasem się dowiem :)

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 sty 2009, 16:57

witam popołudniowo,pogoda jak zawsze do d....małż mój na popołudniówce,dzieci mi wariuja :-D :-D :-D
Nic sie niechce :ico_noniewiem:
Kurcze musimy sie dziewczynki kiedys na kawusie z dzieciaczkami umówić :ico_brawa_01:

Mój brat niedawno dzwonił został dzisiaj ojcem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale jest szczesliwy,az mi sie przypomina moment kiedy moje dzieciaczki przyszły na swiat,uczuci niedoopisania :-D oby im sie synus zdrowo chował :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
aniulka8503
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 512
Rejestracja: 21 lis 2008, 17:22

21 sty 2009, 16:59

karina22 pisze:oby im sie synus zdrowo chował

Oby się zdrowo chował :)))))
Gratulacje dla brata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-21, 16:06 ]
No niestety, czas już wracać do domu.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
Postaram się niebawem wejść na neta....

karina22
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1900
Rejestracja: 10 mar 2007, 14:18

21 sty 2009, 17:12

aniulka8503, dziekuje w imieniu brata za gratulacje :-D


aniulka8503 pisze:No niestety, czas już wracać do domu....
Postaram się niebawem wejść na neta....


postaraj sie wpadac jak najczesciej :-) :-) :-)

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

21 sty 2009, 18:32

czesc....:)
z okazji im dla solenizantek :ico_tort:
aniulka trzymaj sie..zobacz w netto sa oki zarobki i wogole, ja pracowalam i nie narzekalam, ale jaka teraz ekipa to nie wiem, bo moja sie wykruszyla, tez w fordonie jest piotr i pawel market..ale nie wiem czy tam potrzebuja...

gratulacje dla R... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i jego dziewczynyyyy :-D

jagna :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_szoking: biedactwo oby mala sie szybko kurowala, zdrowka...

ja dzis bylam u endokrynologa n Olenka i milal pobieranie odrazu z glowki :ico_olaboga: :ico_placzek: biednaaa, ale trzeba spr czy przez mame nie ma tez chorej tarczycy, ale chyba oki, pozdro

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość