Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2009, 17:06

Pati85, Mężul dawal czadu już od dawna,ale teraz przegiął i muszę działac. Jest nałogowym komputerowcem :ico_zly:
#


oj kochana przykro mi, wiesz co po czesci Cie rozumiem, moj zasiadzie to by siedzial w nieskonczonosc, nawet jedzenie moze poczekac :ico_zly: :ico_zly:
A jakiej firmy Patuniu?
ja kupuje tylko z hippa, sa bardzo smaczne :-)
Ale 220 ml :ico_szoking: Moim marzeniem jest 180 chociaz raz wmusic :ico_placzek: A Natalia tak 120 do 150 max,ale to juz tak po 7 godzinach w nocy :ico_noniewiem: Ale chlopcy chyba wiecej jedza,czy to nie ma znaczenia?
wiesz co kochana, nie mam pojecia czy to jest jakas roznica, on pije nawet 240ml moim zdaniem to za duzo, ale co mam zrobic, zabrac mu butelke??? Przeciez nie bede glodzic, widocznie tyle potrzebuje, przeciez gdyby nie chcial, to by nie wypil do konca, prawda???? Jak budzi mi sie po nocy tow ypija 240 ml i na wiczor tez mu tyle daje, a tak w ciagu dnia gora 220ml ma wyliczone :-D

Moj maluch spal 3 godziny, na dzis dosc spania, do woeczora bedzei musial wytrzymac, bo najpierw kapiel, jedzonko i lulku :-D

Zjadl dzis o 15 marcheweczke ze sloiczka, musze przyznac, ze te nasze niemieckie sa leosze od tych co kupilam w Pl, sa rzadsze i smaczniejsze, sama probowalam, nie nadarzalam mu dawac tak lykal, az nozkami trzasl w bujaku :-D

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

21 sty 2009, 17:49

od tych rozmów o jedzonku tez dzis dałam mojemu maluszkowi troszke jabuszka tartego,jaki kochany tak sie cieszył a językiem to az po brodzie jeździł! :ico_brawa_01: :-D

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2009, 18:23

od tych rozmów o jedzonku tez dzis dałam mojemu maluszkowi troszke jabuszka tartego,jaki kochany tak sie cieszył a językiem to az po brodzie jeździł! :ico_brawa_01: :-D
widocznie mu smakowalo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sty 2009, 19:13

ja wlasnie ide igola na 30 minut do lozeczka walnac :ico_oczko:
Zirca mowisz ze zaczynasz w 5,5 miesiaca wprowadzac jedzenie ??? a do roku chcesz karmic tak >? to moze ja tez od 5,5 miecha jej cos dam :ico_brawa_01:
Pati no to pieknie pije :ico_brawa_01: 240ml :ico_brawa_01:
ja nawet nie wiem ile igol pije :ico_noniewiem: dwa cyce na jedno posiedzenie :-D

[ Dodano: 2009-01-21, 18:49 ]
dobra Igol spi ale powiedzcie mi dlaczego ona od kiedy ja klade spac do lozeczka budzi sie z placzem ????????????????????????????
zal mi jej :ico_noniewiem: ona jest jeszcze taka malenka pewnie mamusi potrzebuje a tu mamusia bach do lozeczka poglaska kolysanki pusci i ucieka i jak sie budzi to niema mamusi pewnie dlatego placze co?????

[ Dodano: 2009-01-21, 20:05 ]
Adia a gdzie jest watek ,,emigrantki,, :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bo mi wcielo :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 sty 2009, 21:12

mmarta81, pielegniarka powiedziała mi dzis ze moge i powinnam troche wczesniej zaczac, bo Al jest ogromny i długo na samym mleku nie pociagnie :-D generalnie jak zacznie sie budzic w nocy, znaczy ze mleko przestało mu wystarczać

co do zasypiania-mój też "sprawdzał" po kilku minutach, czy jestem i w ryk....wyczytałam że dziecko nie lubi zmian i kiedy np zasypia w objeciach mamy a budzi sie samo w łóżeczku, wpada w panikę. To tak jakbyś zasnęła w łóżku, a obudziła się w wannie :-D szok :-D
sposób jest prosty-posiedz przy niej ok 10 minut, po pare minutach Mała otworzy oczka, zobaczy Cie i zapadnie dalej w sen. Potem juz mozesz sie zmyć :-D ale na pierwszym "sprawdzaniu" obecność obowiązkowa :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

21 sty 2009, 21:21

Zirca ja czekam az ona zsnie tak na dobre nie odchodze od razu :ico_nienie:
ale jak spi 30 minut no to budzi sie z rykiem :ico_noniewiem: ale juz mi siora powiedziala zebym jak najszybciej starala sie do niej przyjsc jak sie obudzi i placze zeby sie pewnie poczula :-) bedzie lepiej zasypiac :ico_sorki: potem bedzie lepiej przytuli sie do misia i bedzie si :-D
Wogole to Ty szczesciara jestes ze ci sie Alus nie budzi na cycu w nocy -bo ja mam czesto budzenie :ico_noniewiem: i nie powiem zebym byla wyspana i to juz prawie 4 miechy ciagne...ale nie przestane jej karmic tylko dlatego zeby sie wyspac :ico_nienie: predzej postaram sie jej moze dawac butle w nocy...zobaczymy narazie daje rade :-D ...resztkami sil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 sty 2009, 21:24

Pati no to pieknie pije 240ml
kurcze mi sie wydaje ze to za duzo jak na takie malensto ale skoro tyle potrzebuje :ico_brawa_01: u mnie jak odciagam pokarm to tak 150 wychodzi ale i tak mały wypija tylko 140ml kurcze a moze to zeczywiscie za mało i dlatego w dzien co 2 h woła jeść :ico_noniewiem: no nie wiem .
sposób jest prosty-posiedz przy niej ok 10 minut, po pare minutach Mała otworzy oczka, zobaczy Cie i zapadnie dalej w sen. Potem juz mozesz sie zmyć ale na pierwszym "sprawdzaniu" obecność obowiązkowa
tak zgadzam sie sama to przerabiałam teraz już mały nawet nie szuka specjalnie bo wie ze jestem :-D :-D my bylismy u dziadków i mam nerwy :ico_zly: ale nam teściu humor z.... dlugo znowu tam nie pojade :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

21 sty 2009, 22:06

Witam sie wieczorowa pora, ae cos tu cichutko :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Eris wykapany, wypil butle oczywiscie 240ml :-D juz ledw jadl bo spal
ale dal rade a teraz spi jak aniolek na rekach :-)
Pati no to pieknie pije :ico_brawa_01: 240ml :ico_brawa_01:
w sumie powinnam sie cieszyc, ze tak ladnie je, ale nie chce go utuczyc
dobra Igol spi ale powiedzcie mi dlaczego ona od kiedy ja klade spac do lozeczka budzi sie z placzem ????????????????????????????
ja tez przez to przechodzilam, maly tez czasami sie budzi z placzem ale wydaje mi sie ze cos mu sie nie dobrego snilo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 22:18

Eris wykapany, wypil butle oczywiscie 240ml juz ledw jadl bo spal
moj gora na jednym posiedzeniu 150 wypija :ico_noniewiem: i dostaje to mleczko extra hungy ale jakos go dluzej nie trzyma w nocy budzi sie tak samo jak mu cyca dawalam.
No wiec bylismy w szpitalu 20 minut szukalam mojego oddzialu bo ciagle gdzis mnie wysylali, oczywiscie nikt sie nie przejol ze nie dostalam pierwszego listu i do bledu sie nie przyznal, dostalam datne na nastepna wizyte 16.03 :ico_olaboga: :ico_olaboga: pytalam czy cos wczesniej bo przeciez to nie moja wina ze nie bylo mnie na pierwszej wizycie a ona ze doktor zajety i terminy i nic wczesniej nie ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: wiec teraz bede sie denerwowac 2 miesiace, amielismy do \pl jechac w tym okresie :ico_zly:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 sty 2009, 22:23

dostalam datne na nastepna wizyte 16.03 pytalam czy cos wczesniej bo przeciez to nie moja wina ze nie bylo mnie na pierwszej wizycie a ona ze doktor zajety i terminy i nic wczesniej nie ma wiec teraz bede sie denerwowac 2 miesiace, amielismy do \pl jechac w tym okresie
oj kurde i tak to jest niestety jesli chodziło by o ich dziecko to pewnie też by im zalezało zeby jak najwczesniej dostac sie do dr a nie tyle czekać :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: co za ludzie i po co tek za... kolejki kazdy płaqci ubezpieczenie zdrowotne :ico_zly: :ico_zly:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość