Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

20 sty 2009, 15:00

Czasami mam wrażenie, że nie jestem w stanie upilnować tej Łobuzicy. Ale też nie mogę być stale obok niej. Wydawało się, że Patryk jest bezpieczny w kojcu. Często jej powtarzamy, by nie właziła do niego, i zawsze zapinała kojec...
A kiedy spadała z fotela- G. był tuż obok...

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

20 sty 2009, 16:38

Aginko, u nas jest to samo z tym wyjątkiem,że Patryk próbuje założyć spodenki albo śpioszki Paulinki. Ubranka,które są na 68-74 :ico_olaboga: , komicznie to wygląda bo te spodenki sięgają mu do kolan od stóp :-D
Jeszcze nie jest na tym etapie,że sam chce wybrać sobie ubranie ale może dlatego,że to chłopiec. Ale za to doskonale poradzi sobie z ściągnięciem wszystkiego co ma na sobie. Kiedyś rozebrał się ze spodni, rajtuz i z majtek bo z tyłu na majtkach wynalazł jakąś nitkę,która mu wystawała :-D :ico_olaboga:
A teraz upodobał sobie smoczek Paulinki, nie wiem co mu się przypomniało. Już dawno smoczka nie miał w buzi a teraz tylko dojrzy,że Paulinka ma, to on też chce mieć. Wczoraj nawet żeby sięgnąć smoczek wszedł do łóżeczka gdzie leżała Paulinka :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Żeby go oduczyć chyba będę musiała jednocześnie Paulince odstawić smoka :ico_noniewiem:
Ania, kurcze, całe szczescie, ze nic sie nie stalo ani Pyzie ani Patrykowi :ico_sorki:
Dokładnie.

goslawka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 21 sty 2009, 10:32

21 sty 2009, 10:37

witam :)
moge dołaczyć do was ??
jestem mamą Majusi - urodzonej 17 lipca 2006 roku :)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 sty 2009, 12:29

goslawka, serdecznie witamy :-)

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

21 sty 2009, 14:28

Hej :-)
U nas wszystko Ok,sniegu mamy duzo,i wczoraj i dzisiaj juz ladnie odgarnialam w pomoca Nicolinki :-) A Marcusek sobie dzisiaj spal a my odgarnialysmy,Nicolka troche na poczatku odgarniala swoja mala lopata a pozniej bawila sie autkiem od swojego kolegi Jonasa :-) I na spokojnie moglam poodgarniac.A Marcusek chocby wiedzial kiedy ma sie obudzic.. ledwie do domu weszlysmy a Marcusek sie obudzil :ico_oczko:
Wyobrazcie sobie ze Nicolka juz drugi dzien pod rzad spi w dzien.. Wczoraj spala bo obudzila sie o 5 30,a dzisiaj spi bo jest wykapana i wczoraj tez zasnela pozniej bo oklo 21 30 i dzisiaj juz o 7 00 na nogach wiec spania jej brakuje,za to Marcusek tez ladnie wykapany i tez sobie spi.Wiec moje dzieci spia a ja moge troche odpoczac i zaraz ide wziasc prysznic :-) Piore tez od rana i mowie wam jak moja suszarka pieknie suszy.. taka wygoda.. az sie nie spodziewalam.. :-D ale zadowolona jestem bardzo :-) Ogolnie to nic nowego,aha moja kolezanka ze Szkocjii byc moze do nas dolaczy.. nazywa sie Agnieszka i ma synka co ma 1 rok i 4 miesiace i nazywa sie Alex(Aleksander ) ,mowilam wam o niej i wczoraj tak rozmawialysmy i moze do nas dolczy.. Poczekamy,zobaczymy :-)
Jak chodzi o ubieranie.. to Marcusek nie lubi sie ubierac i zawsze placze i marudzi jak mam go zamiar ubrac :-/ A Nicole juz nawet tak sie przyzwyczaila i zaakceptowala ze trzeba sie ubierac ale narazie jeszcze nie wyszukuje sama sobie ciuchow ale juz umie sie sama ladnie rozebrac np.jak ma sie kapac a kapac sie uwielbia tak samo jak Marcusek to szybko sciaga swoje ciuchy i juz w brodziku siedzi :-)

Iwona H ja to bym nie odstawiala jeszcze Paulince smoczka.. Moze Patrykowi sie przypomnialo o tym smoczku.. i to tylko takie chwilowe.. zobaczysz :-) Ale to musialo smiesznie wygladac jak Patryk zalozyl spodenki od Paulinki :-) Moja Nicolka tez raz zalozyla spodenki od Marcuska ale szybko zrezygnowala :-) Moze sie sama domyslila ze to sa od Bibi( Bejbi) jak to Nicole mowi na Marcuska
po polsku znaczy dziecko :-)
Ok ja uciekam pod prysznic milego dnia papa

[ Dodano: 2009-01-21, 13:38 ]
Hej a ja zapomnialam cos..

Mama_Ania dobrze nic sie nie stalo powaznieszego.. ale ci powiem ze ja Nigdy nie dawalam Marcuska do kojca nawet niewiem dokladnie jak taki kojec wyglada.. ?? Marcusek sie juz ladnie bawi z Nicolka i wiadomo uwazam i patrze jak sie bawia ale wszystko tak spokojnie jest,Marcus to taki jest ze wymusza prawie ze kazda zabawke placzem jak mu Nicolka niechce jej dac.. ale Nicole mu ustepuje ale ma tez swoje zabawki ktorymi sie bawi a Marcuskowi ich nie daje i wtedy Marcusek placze tez ale krotko i szybko znajduje nowa inna zabawke,kurde my mamy tych zabawek.. A Nicole tez jest lobuziara,tylko ze ja zauwazam ze z biegiem czasu ona sie robi taka spokojniesza.. zobaczymy jak to bedzie dalej :-) :ico_oczko:

[ Dodano: 2009-01-21, 14:10 ]
A juz wyprysznicowana a moje dzieci nadal spia.. ale tak zawsze jest po kapieli :) Lubia sie pluskac ale to jak chyba kazde dziecko :-)
Ogulnie moje dzieci sie kochaja i lubia ze soba bawic :-) :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Barbara
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1123
Rejestracja: 11 wrz 2007, 18:20

21 sty 2009, 15:54

Dziewczynki, ja tylko przeszlam powiedziec, ze pamietam o Was ale cos ostatnio nie mam na nic czasu :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Mama_Ania
4000 - letni staruszek
Posty: 4805
Rejestracja: 03 kwie 2007, 14:18

21 sty 2009, 17:05

goslawka witamy w naszym gronie.
Barbara, Asiula ślicznie wygląda :ico_brawa_01:
Kristi w tym kojcu Kinga też się bawiła, kiedy była mała. Świetna rzecz. Tylko nie pomyśleliśmy i ścianę, na której jest suwak, postawiliśmy w stronę pokoju...
Moje maluszki z tatkiem pojechały do babć i dziadków z życzeniami, a ja zostałam. Już wczoraj źle się czułam, ale zniosłam to, a pół nocy przesiedziałam w wc, w dzień znowu... Złapałam jakiegoś wirusa i strasznie źle się czuję. W ciągu dnia dzieci pospały i ja z nimi :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 sty 2009, 22:10

Wpadam na chwilkę .....

goslawka, Witamy ....


http://tech.wp.pl/kat,1009779,title,Sta ... omosc.html - znalazłam o tej aferze na NK - złapali kogoś ....

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

21 sty 2009, 22:37

znalazłam o tej aferze na NK - złapali kogoś ....
Nareszcie, może odechce się innym takiej zabawy dla zabawy.

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

21 sty 2009, 23:44

znalazłam o tej aferze na NK - złapali kogoś ....


Nareszcie, może odechce się innym takiej zabawy dla zabawy.
oj ...Iwona - wszyscy chcielibyśmy ...... ale przynajmiej widzę że nie ma na to przyzwolenia .... i łapią to dziadostwo .....

[ Dodano: 2009-01-21, 22:48 ]
ja jestem w szoku .... Malwinie zachciało się dziś spać u babci ..... poszła z godzinę temu ..... jeszcze nie wraca ..... to jej pierwsza noc na "obczyźnie" - nie wiem - wróci za chwilkę - nie wróci ???? :ico_noniewiem: ale póki co jestem wszoku .... he he - ciekawe czy babcia wytrzyma z nią na nocnych pogaduchach do północy ..... :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-01-21, 23:38 ]
hm.... jestem w szoku - córka (jeszcze)-nie wróciła domnie ... mam nadzieję że śpi..... chyba się położe ..... dobrej nocy .....

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość