Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 sty 2009, 23:07

mam ciagle nadzieje ze to nie bedzie groźne lub sie pomylili bo jak ogladam siurka to normalnie wyglada
NAPEWNO BEDZIE DOBRZE MUSI BYĆ KOCHANA NADZIEJA TO POŁOWA SUKCESU :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 23:09

BEDZIE DOBRZE MUSI BYĆ KOCHANA NADZIEJA TO POŁOWA SUKCESU
dzieki słonko tez tak mysle i staram sie za bardzo nie denerwowac ale dzis sie wkurzylam na maksa :ico_nienie:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 sty 2009, 23:11

A JA MAM JESZCZE GŁUPIE PYTANIE CZY WY DALEJ BIERZECIE WITAMINY DLA KOBIET W CIĄZY I ZELAZO BO MI DR . KAZAŁA BRAĆ I DO TEGO JESZCZE ZELAZO , WIEC BIORE A DOTEGO JEM SAME WARZYWA I OWOCE A I TAK CZUJE SIĘ JAKBYM MIAŁA ZARAZ W... NA PYSK

[ Dodano: 2009-01-21, 22:14 ]
WIEM ZE TO HORMONY ITP ALE ZEBY CZŁOWIEK TAK SIE CZÓŁ TO PRZESADA GŁOWA MNIE TAK BOLI I NIEKIEDY JAL LEZE JUŻ W ŁOZKU TO MAM WRAZENIE ZE ODPŁYWAM JAK PO NARKOZIE
IDE SPAC BO JUZ PISZE JAKOŚ NIESKŁADNIE :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 23:18

A JA MAM JESZCZE GŁUPIE PYTANIE CZY WY DALEJ BIERZECIE WITAMINY DLA KOBIET W CIĄZY I ZELAZO BO MI DR . KAZAŁA BRAĆ I DO TEGO JESZCZE ZELAZO , WIEC BIORE A DOTEGO JEM SAME WARZYWA I OWOCE A I TAK CZUJE SIĘ JAKBYM MIAŁA ZARAZ W... NA PYSK
wiesz ja jeszcze biore bo tez tak wygladam jak idz i nie wracaj cienie mam takie pod oczami ze szok biore witaminy dla kobiet w ciazy, ciagle bo sporo mi ich zostalo jeszcze :ico_haha_01: potem zmienie na innego :ico_noniewiem:
moze zjedz troche miesa to doda ci energi bo jeszcze w anemie wpadniesz ty karmisz piersia i powinnas miec urozmaicona diete i dla ciebie to dobre i malucha

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

21 sty 2009, 23:30

NO aNEMIE TO JA MIAŁAM PO PORODZIE TERAZ PEWNIE TEŻ MAM , MIESA NIE TYKAM :ico_nienie: ZA TO WCINAM BURACZKI :ico_oczko: . kTOS MA JAKIES INF KIEDY TE HORMONY PRZESTANA SZALEC :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zirca
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1570
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:59

21 sty 2009, 23:33

adia26, landlordka cwaniara, pewnie się nie odzywa bo jest ogólny kryzys mieszkaniowy i nie chce stracic tenantów :ico_zly:
My po przejrzeniu dafta uznalismy że sie wyprowadzamy jak nam nie obnizy rentu o 150 euraczy-i obnizyła :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-21, 22:34 ]
ja łykam te same witaminy, co w ciazy-zestaw witamin plus omega3

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

21 sty 2009, 23:41

landlordka cwaniara, pewnie się nie odzywa bo jest ogólny kryzys mieszkaniowy i nie chce stracic tenantów
My po przejrzeniu dafta uznalismy że sie wyprowadzamy jak nam nie obnizy rentu o 150 euraczy-i obnizyła
pewnie masz racje ale co i tak sie wyprowadzimy bo mam dosc juz tdrugiego pietra
dziewczyny piekne slowa piosemki "Tam ci było najlepiej" Krystyna Prońko wlasnie leci na dwojce na zakonczenie filmu az mi sie lazka kreci :-)

Marta forum znaleźone na samym dole stronki tam gdzie fora zamkniete :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

22 sty 2009, 10:48

Dzien doberek

Witam sie jako pierwsza, a co tu takie pustki, gdzie si epodziewacie???

Moj maly to dal mi dzis popalic w nocy- w ogole spal jakos neispokojne, co chwila musialam mu smoka dawac bo wyl, a przed 2 obudzil sie z takim wiskiem, ze na pewno sasziedzi go slyszeli :ico_olaboga: nie moglam go uspokoic, co go odloze to znow wisk, zrobilam mleko i wypil i zasnal, ale po jakims czasie tez pojekiwal al ja juz nie mialam sily wstawac, nie wiem chyba spal bo ja nie pamietam.....

Ale u nas ziomb, slonko siwecie, ale zimno jak ch....... 2 stopnie na plusie, dzis wybieram sie z Erikiem na spacerek bo tyle czasu nie byl :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

22 sty 2009, 11:34

witam dziewczynki
Adia co zrobisz musisz czekac wyjscia nie masz :ico_zly:
slonko ja mam z Igolem 20.02 ekg i echo serca 2 raz-bo ja przewrazliwiona jestem i musze wiedziec ze na 100% ma serduszko zdrowe-bo M<arcin wlasnie mial ta dzurke w sercu-ale mu sie nie zrosla :ico_nienie: a jego rodzice to zaniedbali i nie zrobili mu operacji :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: sam musial wszystko zalatwiac jak mial 26 lat i lekarz mu powiedezial ze mu zostalo 4 miesiace zycia-mial juz staraszne nadcisnienie itd :ico_olaboga: (teraz wiecie dlaczego miedzyinnymi moja tesciowa to su...-o zdrowie wlasnego dziecka niezadbala) :ico_zly: :ico_zly:
Zirca ja nie wiem biore narazie na prezeczekanie ona dzis zamiast o 1 40 sie obudzic to mi sie o 12 40 obudzila!!!!!!!!!!!!zjadla 2 cyce i 100ml z butli :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: moze to jednak mleko...spala potem 3h znowu zjadla ale juz tylko cyce i spala do 8 :ico_noniewiem:
eeech musze pomyslec co dalej robic

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

22 sty 2009, 13:27

Witam dziewczynki!
gdzie si epodziewacie???
Ja wlasnie wrocilam z Play Group'y :ico_brawa_01: Natalka miala 3 tygodniowa przerwe i malo jej sie glowa nie przekrecila na druga strone.Strasznie ja interesuja inne dzieci.Kurcze musze zaczac chodzic regularnie,nie opuszczac ani tygodnia,to w koncu najlepsza nauka angielskiego,ja jej nigdy tak nie naucze jak rodowici Anglicy,a bardzo mi zalezy zeby mowila rownolegle w obu jezykach :ico_sorki:
Oczywiscie spadla jej waga,wazy 5880 :ico_olaboga: A juz 3 tygodnie temu wazyla 3900 :ico_placzek: Ja juz nie wiem co robic,przeciez karmie ja co 3 godziny,teraz do tego mleka jeszcze te ryze doszly,no za malo je po prostu i tyle.
A,Patuniu powiedzieli mi dzisiaj ze norma dla takiego dziecka w wieku naszych to ok 240 ml,wiec Ericzek wcale nie je za duzo,wrecz podrecznikowo,wiec tylko sie cieszyc :ico_brawa_01:
ja mam z Igolem 20.02 ekg i echo serca 2 raz-bo ja przewrazliwiona jestem i musze wiedziec ze na 100% ma serduszko zdrowe
Super,echo na pewno Cie uspokoi :ico_sorki:

[ Dodano: 2009-01-22, 12:28 ]
chcialam napiac 5900 :ico_noniewiem:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość