Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 sty 2009, 15:57

a ja jestem mega szczęśliwa dzisiaj urodziła dziewczyna brata i mamy wspaniałego ślicznego cudownego syneczka Krzysia ale się cieszę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

21 sty 2009, 16:11

Ja stawiam dziś pyszne ciacho :ico_tort: z okazji imienin :-D
Adaś dziś sam wdrapał się na drugie piętro, przy mojej niewielkiej pomocy. Ale większą część drogi sam pokonał przytrzymując się poręczy. Śmiesznie to wyglądało, mamy dosyć wysokie schody, więc musiał zarzucać nóżkę w bok.
A więc zaczyna się czas "ja sam" :ico_noniewiem:
A u nas załamka :ico_placzek: W zeszłym roku we wrześniu kupiliśmy sobie nowe auto i wzięliśmy kredyt we frankach. Jak przeliczyłam ostatnio to mamy 20 tyś do tyłu przez wzrost kursu :ico_olaboga: A w ratach płacimy o 300 zł więcej niż 3 miesiące temu :ico_placzek: Jakoś sobie dajemy radę finansowo, ale wolałabym te pieniądze przeznaczyć na coś innego :ico_noniewiem: np na kolejne mebelki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sty 2009, 20:43

Ika, gratulacje! A poweidz, co z siostrą?

Agnieś, wszystkiego najlepszego :ico_prezent:

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 sty 2009, 21:06

kilolek pisze:A poweidz, co z siostrą?
Siostra w domu zajęła się różnymi sprawami a w miedzy czasie szuka dobrej kliniki tylko z tym ciężko bo jak jest to droga albo lekarze nie chcą się podjąć operacji :ico_noniewiem: ale jakoś to jest i jakoś żyje się dalej :ico_oczko:

ania25
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 534
Rejestracja: 22 mar 2007, 20:09

21 sty 2009, 21:07

agnieś wszystkiego najlepszego, spelnienia marzeń , wiele radości z synków i dużo miłosci od męża.

kilolek po ilości postów widze że ferie Ci służą, ja wczoraj uporałam się z ocenami opisowymi, muszą być gotowe na jutro.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

21 sty 2009, 21:23

oj, wiesz Aniu, w domu dużo szybciej czas leci niż w pracy :ico_haha_02:
Ja uzalezniona od Tik-taka jestem :-D a zaglądać mogę tylko jak Kuba śpi, a teraz to już śpi niewiele.
Ja oceny opisowe zrobiłam w jedną noc, bo nie miałam czasu przez tą orkiestrę :ico_noniewiem: ale ty strasznie wczesnie musisz je mieć gotowe jak ferie dopiero za 3 tygodnie. A inna sprawa, że my się mordujemy z tymi ocenami, tworzymy, Bóg wie co, a rodzice albo się pofatygują po nie albo i nie! U mnie 10 ocen zostało nieodebranych!

Awatar użytkownika
Agnieś81
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 950
Rejestracja: 22 kwie 2007, 15:25

21 sty 2009, 21:42

Dziękuję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
kilolek pisze:Ja uzalezniona od Tik-taka jestem :-D

to tak jak ja :-D Czasem tylko czytam co tam sklikałyście, bo na pisanie nie mam czasu. Mój Skarb też niewiele śpi, a to dlatego, że sama go budzę. Po to aby Jasia zaprowadzić do przedszkola albo kiedy muszę go odebrać. A po południu już nie chce spać mimo zmęczenia :ico_puknij: Niestety godziny otwarcia przedszkola nie bardzo mi pasują bo od 7 do 14, mogłoby być trochę dłużej. Ale nie mogę narzekać :ico_oczko: bo cieszę się, że w ogóle jest :ico_brawa_01: bo powstało w listopadzie.

anetkajur
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 287
Rejestracja: 22 cze 2007, 09:40

21 sty 2009, 22:33

cześć dziewczyny oj nie było mnie bradzo długo. U nas załamka ja znowu mam zapalenie uszu, rana na piesi nie chce mi sie goic wiec zrobilam wymaz i wyszlo ze mam gronkowaca :ico_placzek: złocistego :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: dostałam już antybiotyki ale podobno to cholerstwo jest bardzo trudne do wyleczenia w poniedzialek biorą mi jeszcze wymaz z ucha normalnie wpadłam w panike jak sie dowiedziałam od razu tel do pediatry ale puki co mam sie nie martwic no nic zoabczymy.
Janiolek tak mi sie przypomniało absolutnie nie stosuj elocomu na twarz Lenki - ten steryd odbarwia skore czesto niestety bez powrotnie. mysmy go tez stosowali na poczatku i pediatra nam od razu zastrzegla zeby omijac buzie a i tak podkolankiem jej sie troszke skórka odbarwila. Powiem Ci tez ze jak go stosowalismy to rzeczywiscie z dnia na dzin byla poprawa ale jak go odstawilismy to uczulenie wyszlo 2 razy silniejsze. mam nadzieje ze u Was tak nie będzie.
Sliczne zdjecia dziciaczków Waszych ja narazie załamana na maksa mam nadzieje ze Jula nie ma gronkowca a tu jeszcze seja na glowie ide wlasnie zakuwac. Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ika202
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6883
Rejestracja: 09 mar 2007, 20:37

21 sty 2009, 23:01

anetkajur, nie martw się nic kochana ja również mam gronkowca złocistego jak i połowa ludzkości tylko że przeważnie jest on uśpiony ,pozbyć się go nie da jedynie ponownie uśpić .Ten gronkowiec może występować w uchu,nosie i gardle :ico_oczko: Kochana niczym się nie martw :ico_oczko:

marzenus
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 213
Rejestracja: 04 cze 2007, 13:06

21 sty 2009, 23:47

Agnieś wszystkiego naj naj naj :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość