Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 mar 2008, 15:50

Martuś ja tak miałam wczoraj, ale dziś już ok, zobaczysz u Ciebie też będzie lepiej. A mi się dzisiaj moja niunia śniła - śliczna taka :509: A ja ludzi tych chamskich to ma w d... , sami zobaczą kiedyś, a ja prosić nie będę :ico_oczko:

Nowa bo faceci coś mają do imienia Pola i Twój i mój, ale jak się uda to lux, będą 2 Polusie :ico_brawa_01:

CMonikA
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5781
Rejestracja: 11 mar 2007, 12:51

20 mar 2008, 15:50

spinka, z tymi ludzmi to tak jest-ostatnio stałam w kolejce w skllepie i chciała mnie obsłużyć ekspedientka poza kolejką, bo widziała, że w ciąży jestem, a Baba przede mną powiedziała jej że ona jest przede mną i sie spieszy bo maz na nia w aucie czeka... Ale nerwa miałam...

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

20 mar 2008, 16:05

mojamaja.corcia, ładne imionka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Tuska, pewnie lepiej nie ryzykować, a chciała byś być tylko miejscowo znieczulona przy cesarce,tak żeby widzieć od razu dzidzie jak wyjmą? czy całą być pod narkozą??

spinka, współczuje, mnie na szczęście nie spotkało nigdy żadna nieuprzejmość

Normalnie jestem w szoku bo na podwórku już biało :ico_szoking: , a jeszcze wczoraj było tak ślicznie słonecznie, no trudno, jakoś przeżyjemy.

Zaraz mąż wraca, a ja sobie siedzę w kuchni i wymyślam jakie ciasta porobić.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 mar 2008, 16:05

Moja.maja ja taką to bym chyba w nonono kopnęła i to dosłownie :ico_zly:

Siunia nie przejmuj się się zbytnio tym śniegiem u mnie rano było biało, a teraz śladu nie ma po śniegu :ico_oczko:
Ja mam zamiar upiec fale dunaju i wafle, zawsze robiłam cappucino i 3BIt, ale już mi się znudziły, a mam super przepis na torcik jabłkowy- pyszniutki.

Ojej tt nie będzie 3 dni i co ja zrobię bez Was :ico_olaboga:

Obrazek

To już tak Świątecznie specjalnie Wam :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 20 mar 2008, 16:10 przez spinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 16:10

mojamaja.corcia, szok, to miała baba tupet, ja choćbym sie nie wiem jak spieszyła to w takiej sytuacji byłoby mi baaardzo głupio powiedziec cos takiego jak ta baba.masakra!!!!!! ja Wam pisałam że sie w UP wysiedziałam, wole nie wiedzieć jaka by była reakcja gdybym chciała bez kolejki wejść :ico_puknij:
sm,aży mi sie druga porcja frytek, jak to mi nie poprawi humoru to już nie wiem co :ico_oczko: jem ostatnio (od wczoraj :ico_oczko: ) mniej łodyczy to może stąd chandra. Ael jak pomyśle ile przez swieta znów przytyje to :ico_olaboga: a tak niedawno sie cieszyłam że waga nie rośnie a nawet mnie to martwiło troche. No i wez mi dogódz :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-03-20, 15:11 ]
drzewko mi uschnie 3 dni bez podlewania :ico_placzek:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

20 mar 2008, 16:12

Marta typowa kobieta z ciebie i to jeszcze w ciąży :ico_haha_01:

A kiedy Ci się zmieni opis z tej cyber rusałki, bo on mnie normalnie rozwala :ico_smiechbig:

No i drzewko jak ruszyło, tzn w rankingu :ico_brawa_01:

Ja właśnie wsunęłam 2 parówki z ziemniaczkami i mizerią i normalnie taaaaak mi smakowało, bo nic nie jadłam od śniadania (1 bułeczka rano i kawa= śniadanie). U mnie w domu w Wielki Czwartek się nie pościło, ale od jutra już post!

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 16:23

jutro tez u nas post tylko nie wiem jak wytrzymam a rusalka to chyba dlugo bede bo od 2 tyś do 5 tyś byłam cały czas rekordowy dwutysiecznik

Awatar użytkownika
Tuska
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1041
Rejestracja: 12 lis 2007, 16:06

20 mar 2008, 16:36

Marta26 pisze:Tuska, kiedy bedziesz miala wyniki? trzymam kcuki zeby były dobre bo jak z tym mialas taki kłopot to z wieksza dawką już w ogóle by była masakra./


wyniki juz sa do odebrania, maz mi przywiezie po drodze z pracy :) Pewnie gdzies za godzine :)

siunia pisze:a chciała byś być tylko miejscowo znieczulona przy cesarce,tak żeby widzieć od razu dzidzie jak wyjmą? czy całą być pod narkozą??


Nie mam pojecia, niech zdecyduja lekarze co lepsze. Mam stracha przed takim swiadomym krojeniem, ale po narkozie sie chyba dluzej dochodzi do siebie, wiec nie wiem. Zreszta to by byl dodatkowy stres dla meza czy sie obudze :ico_oczko:

DObrze ze nie musze nigdzie chodzic po sklepach, urzedach i stac w kolejkach bo tez bym bankowo mdlala, taka slaba jestem. A ja sie wstydze upomniec :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

20 mar 2008, 16:52

Tuska, to napisz nam wyniki jak mezulo przywiezie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
NOWA
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3679
Rejestracja: 29 paź 2007, 14:50

20 mar 2008, 17:04

Hej

Ja już w domku jestem :-) , nawet szybko poszło.
Mam śliczne paznokietki (francuski manikire) oraz brwi :ico_haha_01: , od razu lepiej sie poczułam :-D, polecam na poprawę nastroju, mnie zawsze pomaga :ico_oczko:

spinka pisze:Nowa bo faceci coś mają do imienia Pola i Twój i mój, ale jak się uda to lux, będą 2 Polusie


A Ty jednak na Polę zdecydowana jesteś, bo myslałam, że przy Lence zostajecie? :-)

Marta26 pisze:Ael jak pomyśle ile przez swieta znów przytyje to


Mnie też to martwi, ze mnie straszny łakomczuch, jeszcze jak do rodziców pojedziemy to :ico_olaboga:

Mnie cos kurcze na palcki ziemniaczane nachodzi od paru dni, chyba sobie pójdę zrobic, samą zupa się nie najadłam (robiłam pomidorową)

[ Dodano: 2008-03-20, 16:06 ]
Spinka ale tu się Świątecznie zrobiło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wpadnę jak usmażę i zjem te placki :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość