Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

21 sty 2009, 21:29

Goonia pisze:jak uczycie swoje szkraby siadać na nocnik?

My mamy nocnik od tygodnia, ale dzisiaj była pierwsza próba :ico_noniewiem: posadziłam Go z gołą pupka i zajęłam opowiadaniem książki, żeby nie schodził-dość skuteczna metoda u nas... jakby zrobił siusiu to by nocnik zaczął grać, a ja bym się zaczęła ekscytować i gratulować mu-na moje dziecko pochwały bardzo dobrze działają :ico_oczko: no ale tym razem nam się nie powiodło...

z chodzenia też nici póki co

a w ogóle to od niego właśnie wróciłam, bo ząbki mu dokuczają, nic nie chciał tylko do buźki rączkę wkładał... posmarowałam mu dziąsło i dałam vibrucol. zasnął w naszej kołdrze więc w niej Go odłożyłam do łóżeczka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 21:30

Goonia pisze:Dziewczyny jak uczycie swoje szkraby siadać na nocnik? Bo chyba najwyższy czas u nas zacząć a zupełnie nie wiem jak się za to zabrać :ico_noniewiem:


ja sadzam majke na nocniczku po drzemce wkolo ma pelno zabawek zeby sie jej nie nudzilo i daje jej jeszcze obiadek prawie za kazdym razem robi siku a czasami nawet kupka jest na poczatku nie chciala siedziec ale zajmowalam ja zabawkami a teraz nie musze juz przy niej siedziec

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

21 sty 2009, 21:37

Renia, dobrze ze juz w domu! Dbaj o siebie i wypoczywaj duzo, Arturek zrozumie napewno :ico_oczko:

Aniulka, fajnie ze juz na swoim jestescie i ze wszystko u Was OK!! :ico_brawa_01:

Jola, no Tobie sie nalezy taki wypoczynek jak nikomu innemu!!

Iwona, zdrowka zycze, nie chorowac prosze juz wiecej!!! :ico_sorki:

Moj Smyk juz chrapie od 20.00 jak zwykle. Maz robi kolacje a ja sobie pisze tutaj.... :-D

Goonia pisze:Gosia gratuluję postępów Pawełkowi. No widzisz, a mówiłaś że Lolek będzie chodzić wcześniej,a tu chyba jednak Pawełek go wyprzedzi :ico_oczko:

dzieki, dzieki... Lolek tez zacznie smigac niedlugo pewnie... nastepnym razem jak sie spotkamy to beda sie ganiac po calym mieszkaniu... :ico_haha_01:

Goonia pisze:Dziewczyny jak uczycie swoje szkraby siadać na nocnik? Bo chyba najwyższy czas u nas zacząć a zupełnie nie wiem jak się za to zabrać :ico_noniewiem:

no wlasnie, my tez juz chyba powinnismy zaczac, ale nie mam pojecia, jak to bedzie wygladac u nas, jak On w miejscu chwili nie wysiedzi.... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

21 sty 2009, 22:05

CleoShe pisze:Wciągnęłam się w Gotowe na wszystko. W TV leci czwarta seria a ja dopiero pierwszą zaczęłam,

Ja właśnie dzisiaj obejrzałam ostatnie dw odcinki 5 serii, rzeczywiście serial jest świetny i wciąga :-)
Goonia, dziękuję za życzenia, obejrzałam też wczoraj battlestara, rzeczywiście odcinek ciekawy i niecierpliwie czekam na kolejne :-) Co do nauki na nocniczku, to ja Ulę sadzam od dawna, najpierw nie chciała siedzieć, płakała, więc jej nie zmuszałam, ale sadzałam codziennie i zarzucałam ją zabawkami, a potem do zabawek doszła jeszcze bajka i teraz ładnie siedzi, nie wstaje, nie płacze, ogląda sobie bajeczki i czasem potrafi tak przesiedzieć nawet 40 minut i nie chce schodzić. Czasem coś zrobi, uda mi się złapać wtedy biję jej brawo i pokazuję i mówię, że jest cacy i kochana, bo zrobiła do nocniczka sisi lub kupkę. Ona się wtedy cieszy i pokazuje na nocnik i gada po swojemu :-) Ach, no i sadzam ją codziennie rano po kaszce, ostatnio zaczęłam też drugi raz ją sadzać po południu :-) i nie muszę już koło niej siedzieć, zajmuję się wtedy sprzątaniem.
Fintifluszka pisze:na moje dziecko pochwały bardzo dobrze działają :ico_oczko:

Na moje również :-)

Ula też już śpi, zasnęła w łóżeczku ładnie, raz tylko się z płaczem podniosła, ale ją bez słowa odłożyłam i już nie wstała, tylko zaraz zasnęła :-) Teraz czekam na Jareckiego, już skończył pracę i pewnie niedługo wróci.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

21 sty 2009, 22:58

moj maz tez wlasnie z pracy wrocil patrzylam na herosow ale jestem zla bo nie mam wszystkich odcinkow brakuje mi 3 z pierwszej serii

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

21 sty 2009, 23:15

Norbercik śpi od 19. Usnął mi na rękach przy kaszce więc odłożyłam go potem do łóżeczka. A my z Rafałem skorzystaliśmy z okazji i znowu szybko poszliśmy do sklepu. Teraz już bez połączenia telefonicznego bonie mogłam znaleźć swojej komórki - Norbert gdzieś ją posiał. Jak wróciliśmy to misiak spał dalej w tej samej pozycji :-)

Odcinki GnW zgrałam sobie na pendrive'a i podłączam sobie przy wierzy i na telewizorze oglądam.. dobre wyjście bo Rafał ma wolnego lapka wtedy :ico_haha_01: i chyba zaraz tak zrobimy.. pójdę do pokoju sobie serialik oglądać.

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sty 2009, 01:05

My obejrzeliśmy dwa seriale "sanktuarium" i "legend of the seeker" i nianie :-)
Teraz idę lulu...
dobranoc...

[ Dodano: 2009-01-22, 09:04 ]
Dzień dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: częstujcie się, ja właśnie popijam :-)
Nocka super, przespana w łóżeczku do 5, potem dzidziołak przybył do naszego łóżka i spałyśmy do 8 :-)
Uciekam umyć włoski, bo zaraz do marketu na ostatnie zakupy przed urodzinami jedziemy...
Miłego dzionka, we Wrocku słonko wychodzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2009-01-22, 09:09 ]
Dla naszych dzisiejszych solenizantów Dawidka i Norbercika... dużżżżżżo zdrówka chłopaki
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Obrazek

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

22 sty 2009, 11:22

Witam was duzo czytania nie doczytam.U nas wczoraj byly jasełaka dla babci i dziadka z przedszkola nagrałam az sie popłakałam z wrażenia super pokaz byl w Domu Kultury wiec duzo miejsca a sala pełna .Amelka marudna na nocnik siadac nie chce wygnie sie i koniec nie posadze jej.Julka ma jutro bal przebierancow wkleje pozniej kilka zdjec z jaselek.

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

22 sty 2009, 11:32

Hej!!!
Stawiamy :ico_kawa: i :ico_tort: z okazji pierwszych urodzinek Dawidka!!! Rok temu o tej porze lezalam na sali porodowej, ale ten czas zlecial...
My na razie siadanie na nocnik sobie odpuscilismy, bo Dawid nie chce siedziec, wiec nie bede go na sile uczyc.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

22 sty 2009, 11:38

Witam ja dopiero teraz bo spalysmy do 9.30 pozniej musialam sniadanie zrobic noc troche lepsza niz poprzednie bo majka tak nie kaszlala tylko co chwilke sie budzila z placzem bo jej smok wypadal


Sto latek dla solenizantow
Obrazek

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość