Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

21 sty 2009, 18:13

też jej podsunełam tą myśl o bliżniakach :-D
a mnie dziś wzieło na czynne spędzenie dnia rano 2 godz spacerowałam z moja psiną-było warto wariowała i cieszyła sie jak szczeniak :-) nie obeszło sie bez popołudniowej drzemki :ico_haha_01: ale potem od razu zabrałam sie za porządeczki w domku a teraz wymyśliłam żęby pierożki zrobić ruskie hmmm z pachnącą cebulka mniam mniam ide kochane farsz robic i kleić bo za godz mó luby przyjeżdza i niespodzianke będzie miał bo oboje kochamy pierogi :-D

Awatar użytkownika
megi5566
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3536
Rejestracja: 04 lis 2008, 12:04

21 sty 2009, 18:29

izuś_85 dla pocieszenia powiem Ci, ze ja mam podobna wage co Ty :-) i tez zawsze mialam maly problem z brzuszkiem, musialam caly czas cwiczyc albo pilates albo joge, zeby byl plaski. Teraz nie cwicze i tez mi zrobil sie taki okraglutki :-D ale sie tym nie przejmuje, bo taki nasz urok. Jedne kobietki maja plaskie brzuchy a inne maja malego oponka i to podczas ciąży wychodzi :-D
Zreszta moja siostra ma taki sam typ figury jak my i jak zaszla w ciaze, pierwsze co to brzuchol jej wyszedl :ico_oczko:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

21 sty 2009, 20:29

izus dodalam cie do znajomych na nk

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

21 sty 2009, 22:39

megi5566, no właśnie o to chodzi... zeby miec figure jak na NK musiałam chodzić na basen i się pilnować... teraz nie palę, jestem bardziej zmęczona, mniej aktywna...

ech... myślę ze jak to zmeczenie minie to pójde znów na basen, oczywiscie po sesji

bliźniaczków niestety nie będzie, jest na pewno jedna dzidzia, no chyba ze druga sie bardzo schowała :ico_haha_02: i może pan doktor jej nie zauważył :ico_olaboga:

mmm... pierogi ruskie... betina, ale mi smaka narobiłaś :-D
ja zjadłam właśnie Danio z warzywami :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: pyszne jest z pomidorem i papryką

dobranoc :-D

Awatar użytkownika
scottka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 11
Rejestracja: 18 gru 2008, 14:07

22 sty 2009, 11:53

hejka!!!
Mi na pewno brzuszek już się powiększył trochę, bo czuję to po spodniach. jakoś się takie za ciasne robią :ico_placzek: a żeby na jakieś spacerki wychodzić to szczerze mówiąc nie ma sił jak narazie. ale pocieszam się tym, że jak pogoda zrobi się ładniejsza to będę chodzić na spacerki. to może nie będzie aż tak źle :ico_haha_01: choć z tego co czytam to chyba jestem z Was najcięższa. ale mogę do głównie zawdzięczać mojemu lubemu!!!! za bardzo mnie rozpieszcza !!!
dobra trzeba coś porobić w domku
miłego dnia dziewczyny!

Awatar użytkownika
Tagar
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 413
Rejestracja: 14 mar 2007, 00:34

22 sty 2009, 11:54

JEJ MI sie tez smaczek narobil... ale ja nie umiem robic pierogi :(((

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

22 sty 2009, 11:55

kurcze, ja też musze ruszyć tyłek i zacząć chodzić na basen. Mieszkam trzy kroki od basenu, bo jest wewnątrz osiedla tylko dla mieszkańców i rzadko kiedy tam chodze. Jak nie miałam basenu pod nosem to nieraz nawet i 20km jechalam, zeby 45 minut popływac a teraz to mi sie nie chce. Ale trzeba sie ruszać. W pierwszej ciąży chodziłam raz w tygodniu na basen i kondycje miałam super do samego końca no i myśle, ze to mogło mieć wpływ na sprawny przebieg porodu. Na sali porodowej spędziłam tylko 3 godziny.

Ostatnio pokazywałam wam wózek, którego zakup rozważam Mikado Boston. Generalnie to tylko wózek głęboki jest mi potrzebny i zapytałam producenta czy można zakupić tylko częśc głęboką bez spacerówki i powiedzieli że tak i że różnica w cenie będzie wtedy 80zł, czyli zamiast 970zł będzie 890zł. Myslalam, ze to będzie róznica kilkuset złotych a tu zaledwie 80 wiec sie nie oplaca brać bez spacerówki.

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

22 sty 2009, 13:12

Tagar, pierogi to naprawde prosta sprawa u mnie trwa to chwile bo koleżanka zdradziła mi patent by nie wykrawać ciasta :-) przy nastepnej okazji specjalnie dla ciebie wkleje przepis razem ze zdjęciami olala, rzeczywiście lepiej dopłacić te 80 zł a wózek łatwiej będzie ci odsprzedać w pełnym komplecie :ico_oczko:

izuś_85, masz blisko więc zapraszam :-D scottka, dobrze że twój luby tak o ciebie dba a tym że brzusio rośnie powinnyśmy się cieszyć w końcu nasze groszki rosną :ico_brawa_01: a zrzucimy to moje drogie wszystkie w mgnieniu oka mówie wam w sierpniu urodzimy i będziemy miały jeszcze 2 ciepłe miesiące by spacerować ze swoim dzidziusiem :-D
olalateż zastanawiam się by nie jeżdzić na basen tylko jedyny jaki mam do w centrum a teraz pogoda jest jaka jest i boje się przeziębić ale od marca chyba zaczne bo także słyszałam że dobrze wpływa to na poród

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

22 sty 2009, 14:27

Witam Dziewczynki moje :ico_oczko:

betina, pamiętaj ze wiszisz mi jeszcze wizytę ploteczkową :-D
zapraszam wiec na kawkę jak tylko znajdziesz czas

dziś robiłam badania, krew, mocz, cholesterol, poziom cukru, lipidogram itp...
jutro wyniki, mam nadzieje ze wyjda dobrze :ico_noniewiem: najbardziej ciekawi mnie mocz, bo ostatnio jakby zaziebiłam troszkę pęcherz i boje sie zeby nie było jakichś bakterii czy coś...

alez ja mam smaki... dziś na obiad schabowy, ziemniaczki z koperkiem i warzywa paryskie... mniam... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Haker zrobił mi dziś mały rozpieprz w domu, zostawiłam drzwi z sypialni otwarte i skakał mi po łóżku gamoń mały, pozrzucał kołdry wariat, zamiast pospać w wyrku to wolał poszalec :-D

[ Dodano: 2009-01-22, 13:29 ]
ps... przeskoczyło mi okienko na suwaczku :ico_brawa_01: ale super

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

22 sty 2009, 16:37

izuś_85, gratuluje trzeciego okienka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mi ostatnio czas się ciagnie moze dlatego ze nie pracuje od 3 tyg i juz leniuchowania mi sie odechcialo wrocic do pracy nie wroce bo nie ma mozliwosci zapewnienia mi lzejszej pracy ale z drugiej strony to nawet i dobrze bo nadal mam odruchy wymiotne i nie potrafie dalej niz do centrum dojechac bo mi slabiutko sie robi a ja do pracki to dojazd mam 1,2 :ico_olaboga: ja jako takich smakow nie mam zmienilo sie u mnie jedno-kiedys to moglam caly dzien nie jesc nic a wieczorkiem z apetytem zajadac sie slodkosciami a teraz odwrotnie do dzis mam slodycze ze swiat w barku :ico_oczko: zaczelam sie lepiej odzywiac moge wrescie zadbac o siebie i przede wszystkim o dzieciatko :ico_ciezarowka: jem duzo produktow nabialowych rano danio to juz tradycja :ico_oczko: platki z mlekiem,kakao,kaszka,kanapeczki z serkiem topionym czy zoltym plus pomidorek hmmm to moja dieta plus owoce -mieska nie jadam praktycznie wcale od zawsze ale moj luby pilnuje bym choc raz w tyg zjadla maly kotlecik czy cokolwiek z drobiu bo tylko filet albo kawalek udka potrafie przelknac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość