Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 sty 2009, 09:38

u mnie tez pogoda nie nastraja optymistycznie :)

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 sty 2009, 10:35

Dzień doberek, my pospaliśmy do 6.30 a później przytulaski w łóżku do 8 :ico_haha_01: I normalnie zachodzimy w głowę od czego to zalezy, że Wiktor jedną nockę przesypia całą bez pobudki w swoim łóżeczku, a nastepną od północy u nas ? Nie mam pojęcia, przecież codziennie ma ten sam rytuał - kąpiel, kolacja i lulu, przed spaniem wietrzymy pokój codziennie ....

Karola tak, Wiktor lubi mojego szwagra, lubi się z nim bawić, boi się go wtedy, gdy on po pijaku się awanturuje ale to normalne, przecież dzieci łatwo wyczuwają emocje :ico_olaboga:

massumi nie wiem czego ty mi zazdrościsz hehe, ja idę na wynajem, a nie na swoje. I to chyba dopiero na koniec lutego bo tamtym lokatorom urządzenie domu sie przedłuży.

Ja już jestem w zasadzie zdrowa, pozostał mi taki mokry kaszel. Małemu podaję codziennie Rutinacee i probiotyk, mam nadzieję, że go ominie choć teściowa jest jeszcze smarkata i kichajaca :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-01-22, 10:04 ]
Nie ma nikogo a my bawimy się w najlepsze ciastoliną :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2009, 11:36

Witam
Ja w kiepskim sosie :/ Duzy napisal...
Musze zalatwic mujakies papiery w Zusie i w NFZcie.. Wiec juz masakra.
A poza tym gada jakies pierdoly, ze ma schizy ze gozdradzam.. ze ciagle o tym sni, mysli.. Echh
Dajcie spokoj. Ja zwariuje. Tka podejrzliwosc dziala destrukcyjnie.
Nie ma powodoow, a ciagle mysli o takich rzeczach.
Cholera. Pisze, slodze, wysylam zdjecia, listy miłosne..A teraz taka faza!
Echhh..
Wczoraj doszedł Dobranocny Ogród na dvd.Mis ogląda oczarowany :-D
Są tylko3 odcinki.. Ale jakos przezyjemy :):

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sty 2009, 11:56

hallo,u mnie tez pogoda cuuudna..leje i wieje...nie ma szans na opuszczenie domku dzisiaj :ico_noniewiem:

Kamila,jak idzie zabawa ciastolina?nie ma szkod,ogolnie juz mozna zaryzykowac z takimi maluchami myslisz? :ico_noniewiem:

Juli,no to sobie chlopak wbil scenariusz do glowy...ale to samotnosc go w ten sposob dobija..i pewnie zlosc ze musi siedziec tam sam a Wy w domku daleko od niego....rozmawiaj z nim duzo,oczywiscie wiem ze to robisz w miare mozliwosci....
a te 3 odcinki to sie wkrotce na pamiec nauczysz tekstow :ico_haha_01: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 sty 2009, 12:07

a ja wlasnie robie tohttp://www.kwestiasmaku.com/desery/to ... zepis.html
i normlanie juz mam krem i biszkopt :) teraz czekam az ostygnie i robie drugi
z tego co widze to tort bedzie masakrycznie wysoki :ico_olaboga:
to taki jeden prezent dla dziadków od jagodki
nic im nie dalismy bo pomysłu i kasy brak
zreszta tescie chorzy oboje wiec nawet tam nie chodzimy

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2009, 12:33

Wiecie co?
Ja kocham Matrioszki..
I mojej przyjaciolki chłopak,jest z Białorusi. Mieszka i studiuje tu,ale pochodzi ze wschodu :) Przywiozl mitaka piekna, duza matrioche.. I Misio jest nia zachwycony! Caly czas otwiera, wyciaga baby, zamyka, otwiera.. Polecam - najlepsza zabawka :-D

[ Dodano: 2009-01-22, 11:34 ]
A co do Duzego.. Ja wiem.. Fioła mozna dostac. ale my mamy teraz tylko maile przez satelite.Jak dopłynie do Nowego Jorku, dopiero bedzie mozna pogadac przez telefon :/
Ech.. Najdluzsza rozłaka.. Dlatego tak wariujemy. :ico_noniewiem: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 sty 2009, 12:53

Jagodka,gdybym miala dziadkow na miejscu pewnie tez bym cos upiekla bo to jednak jako tako potrafie a az tak drogo nie wychodzi :-)

Juli,Maya miala takie wlasnie postacie z Kubisia Puchatka z FP w postaci babek zakladanych jedna na druga,ale juz sie nimi nie bawi....choc swoje wysluzyly :ico_haha_01:

ja jeszcze w pizamie,skladalysmy zyczenia dziadkom....czas sie ubrac i umyc w koncu :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 sty 2009, 13:09

oczywiscie zapomnialam nasączyc tego biszkopta od spodu :ico_zly: zawsze jak cos pieke to o czyms musze zapomniec
ale juz następny zrobilam
teraz drugi biszkopt dochodzi ostygnie i obiadek trzeba robic

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

22 sty 2009, 13:35

Ja sie ciesze.. Bo tesciowa przyjezdza po Misia w niedziele :) Wiec w sobote jedziemy do kuzynki - Natalci - na 3 urodzinki. Misio ja kocha, Natalka sie nim opiekuje.. Bawia sie razem cudownie!
A w niedziele po poludniu tesciowka jedzie do siebie z Małym,a ja rozpoczynam wielkie pakowanie.. Upije sie sama - winkiem - przySexie w wielkim miescie :): hehe. I bede spala do 11 w poniedzialek!
A nie.. :/ ten ZUS mam przeciez do załatwienia.. kur** zawsze cos :ico_zly:

Glizdunia- ja tez nadal w pizamie. Robie obiad, krzątam sie.. A jak Mis pojdzie na drzemke wezme prysznic i odsapne. :-D

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 sty 2009, 13:59

doczytac Was to normalnie graniczy z codem....

ide sie dowiedziec co z prywatyzacja

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości