Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

22 sty 2009, 18:10

Basiu świetna Zuza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-) :-)

Franek pospał ponad godzinę ja poczytalam materiał :-)

Kurde wyszły mu dzis dwa ząbki a dalej kupska wali dzis juz 3 były i znowu robi słysze że stęka :ico_olaboga: :ico_szoking: nie wyrobie na pieluchy :ico_zly:

zirafka, śliczny mały Kubus ale sie zmienił , fajnie tak zobaczyć jak sie dzieci zmieniły może każda wstawi fotkę jak malutkie były nasze maluchy a obok jak teraz wyglądaja tak dla porównania :-D co wy na to ?

Anuszka a o co chodziło z tymi kólkami ?

[ Dodano: 2009-01-22, 17:11 ]
zirafka, ja jestem :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 sty 2009, 18:27

asiab pisze:zirafka, ja jestem

O CIESZĘ SIĘ BARDZO. mÓJ DZIS POSPAŁ 2 GODZINY BO OD RANA NIC NIE SPAŁ.
U nas tez było tak z tymi kupami , był jkiedys taki tydzień, że robił po 5,6 dziennie :ico_olaboga: to była lekka masakra

[ Dodano: 2009-01-22, 17:29 ]
asiab pisze:Anuszka a o co chodziło z tymi kólkami ?

mi sie wydaje, że z tymi kółkami to chodziło o to , że jeśli widzisz te cyfry to nie jesteś daltonista, bo podobne miałam jak zdawałam na prawo jazdy.

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

22 sty 2009, 18:33

ja tez juz po spacerku

[ Dodano: 2009-01-22, 17:34 ]
ale fajny kubus i jaka roznica ale nam rosna te bable

[ Dodano: 2009-01-22, 17:35 ]
jak zuzka mi zejdzie z kolan to tez zapodam zdjatko jak byla mala

[ Dodano: 2009-01-22, 17:38 ]
moja dzis spala 20 min normalnie ona przechodzi sama siebie z tym nie spaniemx

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 sty 2009, 18:42

monika83 pisze:ale fajny kubus i jaka roznica ale nam rosna te bable

no różnica straszna. teraz czekam na Wasze zdjęcia dziecoaczków jak były malutkie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 sty 2009, 18:44

z Tymi kólkami to tak :-)

Koncepcja testu jest bardzo prosta. Kandydat na żołnierza patrzy na kartkę i mówi, jaką liczbę widzi wewnątrz koła. Jeśli widzi wszystkie 6 - zdrowy. Jeśli nie widzi w niektórych - należy sprawdzić, czy nie ma daltonizmu. A jeśli nie widzi liczby tylko w jednym kółku, może oznaczać to kolejne problemy.

Jesli nie widzicie:

Problemy z kołem nr 1: podwyższony poziom agresji i konfliktowości. Zaleca się zwracać więcej uwagi na stosowanie na przemian zimnego i gorącego prysznica oraz ćwiczeń fizycznych.
2: Obniżony poziom samooceny. W czasie służby w różnych rodzajach sił zbrojnych nie ma potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
3: Obżarstwo. Więcej ćwiczeń fizycznych, niewskazana praca siedząca i praca w kuchni.
4: Sadyzm. W postaci lekkiej zaleca się skierowanie do oddziału wychowawczego, w ciężkiej - do kompanii karnej.
5: Uśpiony homoseksualizm. Możliwe występowanie słabo kontrolowanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Brak potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
6: Schizofrenia. Zaleca się pełne badanie psychiatryczne.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 sty 2009, 18:45

monika83 pisze:moja dzis spala 20 min normalnie ona przechodzi sama siebie z tym nie spaniemx

ale u nas jest podobnie i najgorzej jest wieczorem po kąpaniu. On w dzień spi jakąś godzinkę i tyle no chyba ze jesteśmy na spacerze to wtedy usnie we wózku i musze z nim chodzic az sie nie obudzi bo skoda mi go budzić.

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

22 sty 2009, 18:45

wychdzi na to, ze wszystkie jestesmy troche lebijkami :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

22 sty 2009, 18:47

http://www.klubkoko.pl/ można nauczyć nasze dzieciaczki migania :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Moja pchła czuje się na tyle dobrze, że już broi :ico_brawa_01: I dwa razy obiadek jadła i całe monte wciągnęła na deser :ico_brawa_01: Strasznie się cieszę, bo serce pękało. P. wrócił z pracy to nawet do wc za nim poszła i tylko "tata" powtarzała. A że tata już poszedł pracować dalej, to mnie męczy :-D Kochana nasza :-D

Zirafka Kubuś zmienił się bardzo, ale nadal ma te zawadiackie iskierki w oczętach :ico_brawa_01:

asiab pisze:może każda wstawi fotkę jak malutkie były nasze maluchy a obok jak teraz wyglądaja tak dla porównania :-D co wy na to ?
może być fajnie :ico_brawa_01:

Po mojemu z tymi kółkami też chodziło o sprawdzenie, czy ktoś jest daltonistą. Bo ponoć daltoniści nie widzą koloru zielonego i jego pochodnych. Ale ile w tym prawdy to nie wiem.

Anuszka, a Ty nam tu nie dezerteruj :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Masz codziennie meldować co u Olinka i Ciebie. To rozkaz :-D

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

22 sty 2009, 18:48

Anuszka pisze:wychdzi na to, ze wszystkie jestesmy troche lebijkami

hm no na to wychodzi hihihi :ico_oczko:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

22 sty 2009, 18:50

Anuszka pisze:Uśpiony homoseksualizm. Możliwe występowanie słabo kontrolowanego pociągu do przedstawicieli tej samej płci. Brak potrzeby stosowania dodatkowych środków ostrożności.
pfff... w moim przypadku to się akurat sprawdza, bo tylko w tym kółku widziałam hodowlę bakterii :-D :-D :-D A tak szczerze, to ja jestem trochę bi. Mam pewne marzenia z tym związane, ale jakoś brak szans na realizację :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość