Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2009, 21:35

Ja przepraszam bo zapomniałam, że mamy tu jeszcze tą Maję :ico_wstydzioch: Dziewczyny pisały o życzeniach dla niej a ja tylko pomyślałam o Maji Iwony, a ona przecież z 5-tego :ico_puknij: :ico_sorki:

Serdeczne życzonka dla Maji, zdrówka dużo!!!! :ico_tort:
Obrazek

[ Dodano: 22 Styczeń 2009, 20:35 ]
I Norbi dziękuje :-)

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sty 2009, 21:45

CleoShe pisze:Jaki filmik?

Oglądam od dwóch dni indyjski filmik "swades", a że długi, to na raty i zaraz go będę kończyć :-)
Sabi, my też przez tego samego wirusa przechodziliśmy i niestety ciągle nam coś dokucza od sylwestra, więc nie wiem czy w parę dni Wam przejdzie... oby :ico_sorki: dużo zdrówka dla całej Waszej rodzinki.

Ula już wykąpana śpi, dzisiaj zasypianie w łóżeczku trwało 10 minut, ale bez płaczu, mała się podnosiła, a ja jej palcem bez słowa pokazywałam podusię i ona się kładła i za chwilę znowu, w końcu zasnęła :-)
JA się już wykąpałam i czekam na Jareckiego, może orzechy poobieram do ciasta przy filmiku...

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

22 sty 2009, 22:30

Norberta też uśpiłam chwilę temu. Teraz oglądam Londyńczyków i muszę zrobić coś do jedzenia bo w brzuchu mi jeździ :ico_haha_01: Czasem mam dni, że nie mam ochoty nawet na obiad, tylko coś przegryzę i tyle. A ważyłam się przed chwilą to pokazuje 54,4kg. Waga w dół leci :-D

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

22 sty 2009, 22:43

Klaudia, pozazdrościć Ci tej spadającej wagi, moja nie chce coś w dół lecieć, będę musiała zabrać się na konkretną dietę, bo inaczej nic nie osiągnę.

Uciekam na "sanktuarium"

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

23 sty 2009, 00:03

Mój Kuba w klubie motocyklowym na zebraniu, ode mnie wyszła koleżanka i zbieram się do kapania i spania.
ściągnęłam sobie bedtime stories i w ogóle fajne mam filmy, ale komputer może jutro będzie dopiero sprawny-mam nadzieję

mój tato przyjechał wieczorem po kubeczek na dzień dziadka-ale miałam sensacje jak po te kubki poszłam... co za dzielnica to psie pole, niby tylko kilka kilometrów od naszego domu, a taki syf :ico_olaboga: czwórka małolatów chciała mnie napaść, ale dwóch z nich uznało, że mają zmarznięte ręce-słyszałam aferę, serio... a byłam już spięta jak jeden do drugiego gadał "bierz wózek" więcej tam sama nie pójdę o takiej szarówce :ico_puknij:

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

23 sty 2009, 01:58

Fintifluszka pisze:czwórka małolatów chciała mnie napaść, ale dwóch z nich uznało, że mają zmarznięte ręce-słyszałam aferę, serio... a byłam już spięta jak jeden do drugiego gadał "bierz wózek"

Co za historia :ico_noniewiem: Też była bym nieźle wydygana. Matka z dzieckiem idzie a widać im to różnicy nie robi. I niby co oni myśleli, że jaki łup im się trafi??? W takiej chwili to chyba największy strach o dziecko niż o siebie :ico_olaboga: Szok! I masz rację, nie zapuszczaj się tam więcej Justynko :ico_nienie:

Ja wciągnięta serialem oglądam odcinek za odcinkiem :ico_haha_01: Teraz 2,5 odcinka obejrzałam i chyba spać z Rafałem już pójdziemy.. a może jakiś filmik.. a co tam, raz można posiedzieć to późna. Najwyżej Norbi się obudzi to pobawi się troszkę..................... ojjj :ico_puknij: , oby nie :ico_sorki:
Do rana :*

[ Dodano: 23 Styczeń 2009, 01:00 ]
Tak w ogóle to taki trochę "mroczny" jest ten serial Gotowe na wszystko :ico_noniewiem: Nie spodziewałam się. Czasem, aż ciarki przechodzą w niektórych momentach.......

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

23 sty 2009, 09:34

Witam stawiam :ico_kawa:
CleoShe, moja waga tez skacze przewaznie w dol ostatnioto wazylam 53,6 a przed ciaza 56 zle sie czuje bo wszystko mi wisi z tylka spada.Amelka standard zasnela wczorj o 23;30 i teraz sobie smacznie spi a Julka juz poszla jako ksiezniczka na bal.

[ Dodano: 2009-01-23, 08:36 ]
STO LAT DLA URSZULKI rosnij zdrowo :ico_tort: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

23 sty 2009, 10:12

Dzień Dobry :-)
U nas nocka super, dwie pobudki, ale dałam smoka i spała ładnie, o 5 wzięłam ją do nas i dopiero przed chwilą wstaliśmy.

Stawiamy dzisiaj torta dla cioć, Ulek do nas dołączyła o 16:45. Ja już w tym czasie leżałam na porodówce i czekałam na podłączenie kroplówki, która i tak nic nie dała, bez cesarki się nie obeszło... zaśpiewaliśmy naszej prawie rocznej córze STO LAT! była zdziwiona :-)

Obrazek
Częstujcie się :-)

Justyna, ale miałaś przeżycia, ja myślałam, że Psie Pole bezpieczne, tam na Kiełczowskiej moja przyjaciółka a Jarka kuzynka mieszka i zawsze uważałam, że to przyjazna dzielnica... a tu takie rzeczy :ico_olaboga: nie chodź tam więcej sama wieczorami. Musiałaś się niezłego stracha najeść.
Uciekam kaszkę zrobić naszej solenizantce.
Mariola, dzięki za kawkę, zaraz sobie zrobię.

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

23 sty 2009, 10:52

Obrazek

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZEJ SOLENIZANTKI

Witam

MAriola dzieki za kawke

MAjka jeszcze spi ale obudzila sie o 5 i chyba z 2h nie spala nie lubie jak tak dlugo spi bo pozniej idzie spac w poludnie no i wieczorem to samo

ja wstalam z bolem glowy bo za dlugo spalam do tego o 1 sie obudzilam i chcialam dac niuni mleczko i w glowie mi sie zakrecilo ze bieglam do meza zeby jej dal bo inaczej bym sie przewrocila ale teraz przez te problemy to prawie nic nie jem i to dlatego

Majka juz chyba lepiej sie czuje dzisiaj w nocy juz wogole nie kaszlala

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

23 sty 2009, 11:33

STO LAT DLA ULENKI!!!!!
Obrazek
Ja tylko na chwilke kąpletnie nie mam otatnio czasu przepraszam was!!!!
U nas jakoś leci powoli Kamil jeszcze na 4 dalej , nocki takie że nie moge zbytnio narzekać. Remoncik powoli do przodu ale tyle przy tym zamieszania ze nie mam czasu na nic.
JĘŻELI OMINEŁY MNIE JAKIEŚ WIESCI TO SORKI I NAJ NAJ DLA WSZYSTKICH SOLENIZANTÓW I BRAWA DLA ZA WSZYSTKIE SUKCESY CZY ZĄBKI!!!!
A jak sie Renia czuje i jej fasoleczka????? Mam nadziej ze ok co???

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość