Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 sty 2009, 15:19

ja się chyba nie zdecyduje ze wzgledu na wiele rzeczy: strach, warunki finansowe i mieszkaniowe. Oj duzo by gadac.

Tylko ze rumianek rowniez uczula! uwaga! najpierw zobacz na malutkim miejscu czy mu nic nie jest,a potem cala buzkę. Rumianek niektorym dzieciom bardziej szkodzi niz pomaga.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

23 sty 2009, 15:29

Tylko ze rumianek rowniez uczula! uwaga! najpierw zobacz na malutkim miejscu czy mu nic nie jest,a potem cala buzkę. Rumianek niektorym dzieciom bardziej szkodzi niz pomaga.
ale jak maly kiedys pil herbatki hipa czy jakies ulatwiajace trawienie to tam jest rumianek...wiec jak pil to test z glowy :-) moj pil ta herbatke jak byl malenki. teraz nawet mu na codzien na przemian z melisa i herbatkami hippa parze z torebek i sobie pije-lubi bardzo :-)
jak Franio nie pil jeszcze to zeczywiscie sprawdz czy uczulony nie jest.

[ Dodano: 2009-01-23, 14:34 ]
ja się chyba nie zdecyduje ze wzgledu na wiele rzeczy: strach, warunki finansowe i mieszkaniowe. Oj duzo by gadac.
u mnie tez jest wiele takich...np. porod- musialabym gdzies najpierw sobie zalatwic cesarke na żądanie :-D

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 sty 2009, 15:34

Franek pije codziennie z bobovity cherbatkę ułatwiającą trawienie i tam jest rumianek nic mu nie jest wiec mu dam pieluche do pociumkania :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

23 sty 2009, 15:34

ide na spacerek :-) papa

[ Dodano: 2009-01-23, 14:36 ]
Franek pije codziennie z bobovity cherbatkę ułatwiającą trawienie i tam jest rumianek nic mu nie jest wiec mu dam pieluche do pociumkania :-)
oby mu ulżyło!!!!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 sty 2009, 15:40

musialabym gdzies najpierw sobie zalatwic cesarke na żądanie
nie myśl tak prosze :ico_sorki: nigdy wiecej cesarki mimo że nie rodziłam naturalnie nigdy nie chce wiecej cc chce sama dla mnie cc była najgorszą rzeczą jaka mnie w życiu spotkała , ta nie moc , bezradność, nie mogłam sama wstac iść do toalety pielegniarki basen mi podawaly i podmywały mnie czułam sie tak strasznie upokorzona :ico_placzek: że nie mogę nic koło siebie zrobić a widząc dziewczyny po porodzie naturalnym które same z porodówki do sali gdzie leżały sobie szły to płakała jak bóbr że maiłam cc . Nie rozumiem takich decyzji że kobieta sie nastawia że chce cc :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

23 sty 2009, 15:42

ja też nie chciałam cesarki... wolalam porod naturalny... ale teraz jak już wiem sowe.. to z dwojga zlego chyba bym sie mniej cesarki bala...

przez porod naturlany nabawilam się tylko problemow. Mam wszystko poobnizane i jakbym jeszcze raz rodzila naturlanie, to by mi macica wyleciala miedzy nogi... :ico_olaboga:

takze, ciul wie, co gorsze... :ico_olaboga:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

23 sty 2009, 15:48

a na obiad chyba zrobię naleśniki.
hmm uwielbiam
pije wlasnie herbatke waniliowo-malinowa hmmmmm pycha zuza spi juz 1,5 godziny,
Gdzie ejst nasza Emilka??????
pewnie znow na zakypy do poznania przyjechala i nie chce mie odwiedziec :ico_nienie:

[ Dodano: 2009-01-23, 14:50 ]
Franek nie dał sie uspać od 8 rano, strasznie sie dzis zachowuj
no dokladnie to samo zrobila zuza uspilam ja dopiero 1,5 godziny temu, 8 razy ja lulalam i nic :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

23 sty 2009, 15:51

waniliowo-malinowa hmmmmm pycha
ze smakowych to lubie tylko roiboss ona jest miodowa :-)

[ Dodano: 2009-01-23, 14:53 ]
basia24 Franek też jeszcze śpi :ico_sorki: i do wieczora juz nie bedzie spał

[ Dodano: 2009-01-23, 14:57 ]
no i sie obudzil :ico_zly:

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

23 sty 2009, 15:58

A ja jestem wkurzona na maksa :ico_zly: Mój KOCHANY mąz nie wyszedł z dzieckiem na spacer bo pojechał sobie z kolegą bo mieli załatwienia do Kubusia przyszła teściowa i ma juz nabitego siniaka na policzku :ico_zly: A on skr.... sie dotleniał a dziecko męczyło se z teściową.. no normalnie szlak nie trafia teraz z nim poszedł bo sie na niego wydarłam i powiedziałam mu, że mnie wieczorem nie ma w domu. on może sobie z kolegami wiec i ja moge sobie z kolezankami!!!!!!! No ręce mi opadaja jakie te chłopy sa bezmózgowce.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

23 sty 2009, 16:00

ja tez wole rodzic normalnie wiem co czulas Asiu po cc bo jak mialam usuwany jajowod tez mi otwierali brzuszek w tym samym miejscu co robi sie cesarke i to 2 razy wiec wiem jak to jest ,nie mozna nawet sobie kichnac bo boli jak cholera nie mozna chodzic dobrze a nawet lezec, pamietam straszne to jest,
ja pamietam bardzo balam sie porodu dlatego ze zuzi glowka nie chciala przechodzic przez kanal rodny wychodzila i cofala sie i tak caly czas, balam sie ze na sile beda ja wyciagac i cos jej zrobia, tego balam sie najbardziej,poza tym byla duza i potem na kontroli po 6 tygodniach okzalalo sie ze mi porozrywala wszystko w srodu szyjke i cos tam jeszcze, :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość